Xana-Man@...KTM

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
el-Gatto

γατε ελα το ευλογησω...
η κυρα-Αλεξανδρα Alexandra μολις ετοιμασε την κρεβατοκαμαρα για να κοιμηθει η ZOUZOU...

εσυ θα μεινεις οξω στην αυλη με το μπουρδ@λο που πηρες.... αναγκαστικα....
θα σου δωκω και ενα σεσουαρ για να στεγνωνεις την υγρασια το βραδυ...

στο μεταξυ μολις ενημερωσα την κυρα-Λενη στην Ελατη και εχει αρχισει το ξεματιασμα....
thenos ασε την γιαγια ησυχη γιατι εχει σπουδαιο εργο να επιτελεσει...
















κωστη καλοριζικος ο πυρκαυλος !!!! :inlove::inlove::inlove::inlove::friendship:





ktm ευλογησον
 
Τελευταία επεξεργασία:

nickaoua11

Μέλος
Περιοχή
Middle Earth
Όνομα
Nikos
Μοτό
990adve
ωραίος ο Κώστας ! καλορίζικο φίλε να το χαρείς όσο δε πάει, και όταν το βαρεθείς θα κάνεις ευτυχισμένο άλλον ένα !
Ε ρε και να τελειώσει το Ουκρανικό σε κάνα χρόνο τι έχει να γίνει...
 

nickaoua11

Μέλος
Περιοχή
Middle Earth
Όνομα
Nikos
Μοτό
990adve
Θα πάρεις 990;;; πες αλήθεια
Είναι που δεν έχω κάνει το λάθος ακόμα στα μηχανάκια να μπλέξω με καμια ευρωρουφίχτρα.

Πριν πάρω το φου800 για 990 πήγαινα και δεν πρόλαβα ένα καλό που είχε περιποίηση γάτου για 1 ώρα.

Τώρα με τη βετζίνα στα 2€ το λίτρο και όλα τα έξοδα στο θεό λέω "ευτυχωωωωως".

Αλλά από τα λάθη μαθαίνεις, όχι από τα σωστά!
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Αυτό το παραμύθι άκουγα και εγώ για το 950, απορροφά τον προϋπολογισμό ενός μικρού κράτους σε βενζίνη σε κάθε βόλτα κλπ. Τελικά μόνο λολ, καίει όσο και το XR δηλαδή πολύ λογικά.
 

nickaoua11

Μέλος
Περιοχή
Middle Earth
Όνομα
Nikos
Μοτό
990adve
Αυτό το παραμύθι άκουγα και εγώ για το 950, απορροφά τον προϋπολογισμό ενός μικρού κράτους σε βενζίνη σε κάθε βόλτα κλπ. Τελικά μόνο λολ, καίει όσο και το XR δηλαδή πολύ λογικά.
Πιο πολύ με τρόμαξαν κάτι τιμολόγια μεγάλου service που είδα από 2-3 κατόχους που πούλαγαν 990adv, παρά η κατανάλωση του.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Πιο πολύ με τρόμαξαν κάτι τιμολόγια μεγάλου service που είδα από 2-3 κατόχους που πούλαγαν 990adv, παρά η κατανάλωση του.
Δηλαδή για τί ποσά μιλάμε?
Εάν ασχοληθείς μόνο με την αλλαγή των αναλωσίμων νομίζω ότι το κόστος δεν είναι υψηλό.
Δεν ξέρω βέβαια πόσο χρεώνεται η εργατοωρα...
Και στο συγκεκριμένο πρέπει να αφιερώσεις αρκετό χρόνο για να φτάσεις στον κινητήρα.
Και αυτό πάλι σχετικό είναι...
Στο δικό μου χρειάζομαι λιγότερο από μισή ώρα για να το ξεγυμνώσω ώστε να μπορώ να κάνω σέρβις βαλβίδων ή να βγάλω τα καρμπυρατέρ.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
650 ευρω το 2018!! :muted:
Πρέπει να ξέρω τι αλλαγές γίναν ώστε να πω εάν είναι υπερβολικό ή όχι το ποσό.
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Πρέπει να ξέρω τι αλλαγές γίναν ώστε να πω εάν είναι υπερβολικό ή όχι το ποσό.
Γύρω στο 600ρι χρεώνουν εδώ στην κτμ τα σερβίτσια.
Και ο καπτεν έφαγε μια τέτοια ματσουκια προσφατα
 

nickaoua11

Μέλος
Περιοχή
Middle Earth
Όνομα
Nikos
Μοτό
990adve
650 ευρω το 2018!! :muted:
Minimum €550 έχω δει.

Από εδώ μέσα έχω διαβάσει ότι είναι τόσοι πολλά τα checks και οι συντηρήσεις που πρέπει να γίνουν σε ένα μεγάλο service που αν δεν έχεις τις γνώσεις (είπαμε, ούτε λάδια δεν έχω αλλάξει ακόμα μόνος μου σε μηχανάκι) και τον χρόνο (ούτε από αυτόν έχω αρκετό) το δίνεις το 600αρι στην ΚΤΜ και λες και ευχαριστώ που σου κρατάνε το εργαλείο σε φόρμα!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Minimum €550 έχω δει.

Από εδώ μέσα έχω διαβάσει ότι είναι τόσοι πολλά τα checks και οι συντηρήσεις που πρέπει να γίνουν σε ένα μεγάλο service που αν δεν έχεις τις γνώσεις (είπαμε, ούτε λάδια δεν έχω αλλάξει ακόμα μόνος μου σε μηχανάκι) και τον χρόνο (ούτε από αυτόν έχω αρκετό) το δίνεις το 600αρι στην ΚΤΜ και λες και ευχαριστώ που σου κρατάνε το εργαλείο σε φόρμα!
Δεν νομίζω ότι είναι πολλά, γιατί είναι θέμα να φτάσεις εκεί που πρέπει για να γίνει σωστό σέρβις
 

jocker-t

#Ντανταντιρλάνταντα
Περιοχή
Busy Riding
Όνομα
Harris
Μοτό
"The Whip"
Καλοτάξιδο Κωστα!

Νομιζω το πρωτο που θα φτιαξεις ειναι το συρμα που του περισσεψε απ το αρνι το Πασχα και το βαλε στην ποδιά.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

nickaoua11

Μέλος
Περιοχή
Middle Earth
Όνομα
Nikos
Μοτό
990adve
Δεν νομίζω ότι είναι πολλά, γιατί είναι θέμα να φτάσεις εκεί που πρέπει για να γίνει σωστό σέρβις
Δε διαφωνώ καθόλου, ειδικά άμα λάβουμε υπόψη το ότι μιλάμε για ένα funbike μηχανάκι που βγάζει γούστα.

Απλά αυτά τα 600αρια πλέον δεν περισσεύουν και φεύγουν από παντού, οπότε μέχρι να ανοίξουν οι κάνουλες του Nord Stream 1 ΦΟΥ800 ΦΟΡ ΕΒΑΑΑΑ!!!
 
Top Bottom