XR-Romaniacs maramures κτλ.

Natassa

patara_power
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νατάσσα
Μοτό
Suzuki SV650 ‘17
Triumph Trident 660 ‘22
Πολύ ωραία Κώστα! και πολύ ωραία κι η κυρά-Λένη σου πάντα!
 

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
Πολύ ωραίοι ,όπως πάντα ,εύχομαι η επόμενη να είναι ακόμα πιο απολαυστική.
Σχετικά με τις γκουρμεδιες που απολαύσατε ,ρισπεκτ κιόλας ,κρατάω αυτή την τσούσκα ,την φέρνουν μαζί ή τη ζητάς εσύ;
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Εμείς καθησαμε και απλά μας φέρνανε τα πιάτα...ήταν σαν να μαγείρεψε η γιαγιά στο χωριό, ένα πραμα
Το ίδιο και στο πρωινό ....θα βρω φωτό
 

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
Εμείς καθησαμε και απλά μας φέρνανε τα πιάτα...ήταν σαν να μαγείρεψε η γιαγιά στο χωριό, ένα πραμα
Το ίδιο και στο πρωινό ....θα βρω φωτό
Έχω ένα φίλο ,οπυυ πηγαίνουμε ,πάντα βγάζει από την τσέπη χαρτοτσεπετα με Καναδυο από δαυτες.
Μερακλής ,την πρώτη φορά δεν μπορούσα να κρατηθώ από τα γέλια ,βλέποντας την κινηση
 

Spyrious

Μέλος
Περιοχή
Ιωάννινα
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
00' TL1000R
22' 701 Enduro
Τρομερή χώρα και τρομερό απωθημένο έχω να την επισκεφτώ (ελπίζω το 23 να τα καταφέρω).Μεγάλη ομορφιά παντού!Ευχαριστούμε για τις υπέροχες εικόνες και πληροφορίες.Κρατάω το θέμα για το μελλοντικό ταξίδι.
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Επιλεξαμε να μεινουμε σε ενα ησυχο χωριουδακι το valeni.
Στα μικρα μη τουριστικα χωρια των Ρουμανων δεν υπαρχουν μαγαζια για φαγητο το βραδυ, οποτε επιλεγουμε καταλλυματα που εχουν φαγητο.
Καλοι και φιλοξενοι ανθρωποι, σε τιμες πολυ πολυ οικονομικες και αριστη τοπικη κουζινα.

Τα χωρια στην περιοχη του Μαραμουρες ειναι τα περισσοτερα ξυλινα και γενικα ειναι τρομεροι μαστορες με το ξυλο.

















Κώστα φοβερό ταξίδι για ακόμα μια φορά...... Να χαρείτε αλλά 500000 χλμ με ότι και αν έχετε κάτω από τους γλουτούς σας ...σας το εύχομαι μέσα από την καρδιά μου τόσο δυνατά ειδικά τώρα που είμαι ακαπνος.... Μια ερώτηση , το όνομα του δωματίου που βρήκατε σαυτό το χωριό να το βάλω στο καρνέ μου

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Κώστα φοβερό ταξίδι για ακόμα μια φορά...... Να χαρείτε αλλά 500000 χλμ με ότι και αν έχετε κάτω από τους γλουτούς σας ...σας το εύχομαι μέσα από την καρδιά μου τόσο δυνατά ειδικά τώρα που είμαι ακαπνος.... Μια ερώτηση , το όνομα του δωματίου που βρήκατε σαυτό το χωριό να το βάλω στο καρνέ μου

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Δικό σου..



advphone
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Έχω ένα φίλο ,οπυυ πηγαίνουμε ,πάντα βγάζει από την τσέπη χαρτοτσεπετα με Καναδυο από δαυτες.
Μερακλής ,την πρώτη φορά δεν μπορούσα να κρατηθώ από τα γέλια ,βλέποντας την κινηση
Η φωτό που σου χρωσταω από το πρωινό που μας σερβιρανε...

Τι τρώμε το πρωί στην Ελλάδα...καμμία σχέση



advphone
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Πολύ ωραίοι ,όπως πάντα ,εύχομαι η επόμενη να είναι ακόμα πιο απολαυστική.
Σχετικά με τις γκουρμεδιες που απολαύσατε ,ρισπεκτ κιόλας ,κρατάω αυτή την τσούσκα ,την φέρνουν μαζί ή τη ζητάς εσύ;
Η τσουσκα νομιζω είναι κιτρινη.
Με χαλαπενιο μοιαζει αν και είναι στεγνη.
Συνάδελφος ? :inlove:
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Μ'αυτό το πρωινό ξαναπέφτεις για ύπνο, όχι φορτώνεις μπαταρίες για χιλιόμετρα
English breakfast ftw

Έχω συνηθίσει το "πρωινό με ότι περίσσεψε από το προηγούμενο μεσημέρι" οπότε αυτό δείχνει τέλειο. Δεν βαραίνει, ομορφαίνει.
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Αιμορροϊδες και αυτος;;;;; :ha
Καμια σχεση αυτά που σε καινε με σπορια απ τα φυσικα καυτερα.
 
Top Bottom