XT/XT660Z: Φυσίγγια (φλογέρες) μπροστινού, Τάπες καλαμιών και Τιμονόπλακες

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R


Τάπες από ΧΤ660R
Φυσίγγια από τα μπροστινά καλάμια του XT660Z Tenere
Κάτω τιμονόπλακα από XT660Z Tenere. Πιθανότατα υπάρχει και η άνω τιμονόπλακα αλλά θα πρέπει να βρω τρόπο να πάω να τα πάρω από τη Ν. Μάκρη.

Δυστυχώς λόγο έλλειψης χρόνου θα προτιμούσα να περάσει να τα πάρει κάποιος από Αθήνα, θα μου ήταν πολύ δύσκολο να τρέχω σε μεταφορικές και ΚΤΕΛ.

Όλα σε άριστη κατάσταση εκτός από τις τάπες που έχουν κάποια σημάδια χρήσης.
 

Μητσάρας

Μέλος
Περιοχή
Αιτωλικό
Όνομα
Μητσος
Μοτό
Ténéré XT660z

piaggio PX200
Στέφανε,αν βρεις τις τιμονοπλακες θά ήθελα βασικά.
Αλλά.και τα υπόλοιπα αν δεν τα θέλει κάποιος άλλος ευχαρίστως να σε ξελαφρωσω και από αυτά.
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Στέφανε,αν βρεις τις τιμονοπλακες θά ήθελα βασικά.
Αλλά.και τα υπόλοιπα αν δεν τα θέλει κάποιος άλλος ευχαρίστως να σε ξελαφρωσω και από αυτά.
ΟΚ, θα προσπαθήσω να θυμηθώ να πάρω κάποια τηλέφωνα. Τη μια την έχω σπίτι μου, την άλλη την είχα ξεχάσει σε σπίτι φίλου. Δε θα είναι πρόβλημα νομίζω, θα υπάρχει. Όταν με το καλό έχω νέα θα ειδοποιήσω. Από εμένα και όλα δικά σου εκτός αν παρουσιαστεί κάποιος συμφορουμίτης που έχει κάτι άμεσα ανάγκη.

:friendship:
 

Μητσάρας

Μέλος
Περιοχή
Αιτωλικό
Όνομα
Μητσος
Μοτό
Ténéré XT660z

piaggio PX200
ΟΚ, θα προσπαθήσω να θυμηθώ να πάρω κάποια τηλέφωνα. Τη μια την έχω σπίτι μου, την άλλη την είχα ξεχάσει σε σπίτι φίλου. Δε θα είναι πρόβλημα νομίζω, θα υπάρχει. Όταν με το καλό έχω νέα θα ειδοποιήσω. Από εμένα και όλα δικά σου εκτός αν παρουσιαστεί κάποιος συμφορουμίτης που έχει κάτι άμεσα ανάγκη.

:friendship:
Ok Στέφανε.
Ευχαριστώ.
Επιφυλάσσομαι.
:friendship:
 
Reactions: STF

Μητσάρας

Μέλος
Περιοχή
Αιτωλικό
Όνομα
Μητσος
Μοτό
Ténéré XT660z

piaggio PX200
Ευχαριστώ πολύ και από εδώ Στέφανε.
Χάρηκα που τα ξαναείπαμε κ από κοντά.
Εις το επανιδείν
 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom