Αγγελία που χαζεύω σήμερα .

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Ξέπλυμα.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Τον γέρασε τον άνθρωπο...

 
Τελευταία επεξεργασία:

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Τον γέρασε τον άνθρωπο...

Ναι και το εφάπαξ πρέπει να το δώσουμε εμείς! 5 χιλιαρικα λέει και μόνο τη ζελατίνα να δεις σου έρχεται αναγουλα. 3500 κάνει το μηχανακι σου μάστορα να μην πω 3000
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Ναι και το εφάπαξ πρέπει να το δώσουμε εμείς! 5 χιλιαρικα λέει και μόνο τη ζελατίνα να δεις σου έρχεται αναγουλα. 3500 κάνει το μηχανακι σου μάστορα να μην πω 3000
Η τιμή δικαιολογείται λόγω γεροντικής ανοίας...:secret:
 

nickaoua11

Μέλος
Περιοχή
Middle Earth
Όνομα
Nikos
Μοτό
990adve
Ναι και το εφάπαξ πρέπει να το δώσουμε εμείς! 5 χιλιαρικα λέει και μόνο τη ζελατίνα να δεις σου έρχεται αναγουλα. 3500 κάνει το μηχανακι σου μάστορα να μην πω 3000
Έχει έξοδα για την αυλή ο άνθρωπος, δε βλέπεις; Πρέπει να βάψει κάγκελα και αυλόπορτα, κολόνες (κίονες) και να βάλει και φωτιστικά στις κολόνες.
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Έχει έξοδα για την αυλή ο άνθρωπος, δε βλέπεις; Πρέπει να βάψει κάγκελα και αυλόπορτα, κολόνες (κίονες) και να βάλει και φωτιστικά στις κολόνες.
κοιτα άμα είναι να πηγαίνουμε να μας κερνάει κάνα τσίπουρο να τα δώσουμε!

Πριν περίπου 6 χρόνια εντόπισα, τσέκαρα και αγόρασε ένας ξάδερφος απο Κρήτη ένα V-strom 650 του 2006 με κάπου 90.000km. το πήρε κάπου 2700€ αν θυμάμαι καλά.

Κάπου έχουμε χάσει και την σοβαρότητα μας νομίζω όμως. 5000€ άξιζε αυτό το Vstrom το 2013 μπορεί που ήταν 7-8 χρονών.
 

Jeronimo

Simplicity
Περιοχή
Athens
Όνομα
George
Μοτό
Suzuki GT1000
Honda Super Cub C125
Honda SH350








sothrhs
Το καλο το 1000ρι ομως
δεν το χεις δοκιμασει;):p:cool:
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Η KSR γενικά δεν έχει πείσει.

Ενδεικτικά. Την είδες στην έκθεση μοτοσυκλέτας? Την είδες στην διοργάνωση του bikeit? Την έχεις δει στο youtube, στο FB κάπου να σου διαφημίσει ωραία το προϊόν να σε πείσει οτι υπάρχει σαν αντιπροσωπεία? Έχει μαρκες καλές, παράδειγμα moto Morini Xcape 650, πανέμορφο μηχανακι και σε καλή τιμή, δεν μπόρεσε να το προωθήσει ποτέ και στην Ιταλία πουλάει σαν τρελό και αλλού. Δεν ξέρω, δεν έχουν λεφτά, δεν έχουν όραμα, πάντως δεν..
Συμφωνώ.
Ότι ακριβώς γινόταν τα τελευταία χρόνια όταν την είχε ο Θεοχαράκης!!!!
 

nickaoua11

Μέλος
Περιοχή
Middle Earth
Όνομα
Nikos
Μοτό
990adve
κοιτα άμα είναι να πηγαίνουμε να μας κερνάει κάνα τσίπουρο να τα δώσουμε!

Πριν περίπου 6 χρόνια εντόπισα, τσέκαρα και αγόρασε ένας ξάδερφος απο Κρήτη ένα V-strom 650 του 2006 με κάπου 90.000km. το πήρε κάπου 2700€ αν θυμάμαι καλά.

Κάπου έχουμε χάσει και την σοβαρότητα μας νομίζω όμως. 5000€ άξιζε αυτό το Vstrom το 2013 μπορεί που ήταν 7-8 χρονών.
Μέγαρα λέει, βλέπει και θάλασσα! Ότι πρέπει για τσίπουρο με μεζέ. Να μαζευτούμε να το πάρουμε. Αλλά την αυλή θα πρέπει να την αλλάξει, θέλω γκαζόν, όχι πλακάκι και μάρμαρο.
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Δεν σκέφτεσαι το περιβάλλον καθόλου, το πιο υδροβορο φυτό για κήπο, καλύτερα να ποτίζεις αρρυθμιστο βαραντερο με βενζίνη, λιγότερη ζημιά
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW

dkamzelas

Μέλος
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
triumph tiger 800 2016
Πριν λίγα χρόνια τόσο είχαν τα δεύτερης γενιάς..

Στάλθηκε από το RMX3363 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

al800

Μέλος
Περιοχή
Νέα Πέραμος
Όνομα
Al
Μοτό
CRF300L
9690 καινούριο το 2016...εγώ σκέφτομαι αντί να πάμε στο μέλλον να δουμε τα νούμερα του τζόκερ,μηπως καλύτερα να παμε στο παρελθόν; οκ εχει akrapovic και αλυσιδογραναζα και λιγα χλμ αλλά εχουν περάσει και 8 χρόνια σχεδόν...
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Ναι αλλά τώρα 13300 και στο δίνει τζάμπα νομίζει, είναι και ο πληθωρισμός διψήφιο νούμερο

Όλοι μας νομίζουμε ότι το 2016 ήταν χτες αλλά πλέον 2024, 8 ετών...

Αλλά για πες, ίδια ιστορία τα Τ7, δεν μιλάω καν για ιερά λείψανα του μοτοσικλετισμού από 11+ χρόνια πισω
 
Τελευταία επεξεργασία:

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Πριν λίγα χρόνια τόσο είχαν τα δεύτερης γενιάς..

Στάλθηκε από το RMX3363 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Εντάξει, υπερβολική η τιμή αλλά χτυπάει στην μοναδικότητα του τόσο καλού Hayabusa 1ης γενιάς. Δεν βρίσκονται τέτοια παραδείγματα πια και ίσως για κάποιους αυτό αξίζει να πληρωθεί. Το πόσο όμως, είναι καθαρά υποκειμενικό, εγώ δεν θα έδινα τόσα.
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Πριν λίγα χρόνια τόσο είχαν τα δεύτερης γενιάς..

Στάλθηκε από το RMX3363 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Αν δεν έχει περάσει τη ζωή του κόφτη από φανάρι σε φανάρι, πράγμα το οποίο είναι αρκετά σπάνιο δυστυχώς, για τους ανθρώπους που είναι πολύ ενάντιοι στα σύγχρονα βοηθήματα είναι λουκουμάκι κάτι τέτοιο. Τελευταία φορά που κοίταξα αγγελίες για supersport σε τέτοια χρήματα έβρισκα λιωμένα κ5.

Και εγώ δεν θα το πλήρωνα γιατί θέλω όλα τα συγχρονα ηλεκτρονικά βοηθήματα ακόμα και σε μηχανάκια με ελάχιστη υποδύναμη. Καταλαβαίνω όμως γιατί θέλει να το δώσει τόσο.
 
Top Bottom