Αγγελία που χαζεύω σήμερα .

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Δεν είναι αγγελία αλλά είδα αυτό κ πολύ θα ήθελα να πηγαίνω με αυτό στη δουλειά .

Νομίζω είναι 400cc

Ναι, ολοφρεακο
 

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
Δεν είναι αγγελία αλλά είδα αυτό κ πολύ θα ήθελα να πηγαίνω με αυτό στη δουλειά .

Νομίζω είναι 400cc

Το triumph speed 400 είναι ,κάπου στα 5600€ το κοστολογούν .
Βγάζει και ένα ακόμα το λένε scrambler με τιμή 6 κατι .
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Αυτό με τα αετίαια μάτια που βλέπετε από τέτοια γωνία το μέγεθος της ζάντας με εκπλήσσει ευχάριστα
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Χτες κοίταζα triumph boneville 1200 (speed twin κλπ με το κανονικό τιμόνι), δεν λέω τι έχει γεμίσει τα "προτεινόμενα" του Youtube σήμερα.

Για καμιά χαζοβόλτα κοντινή καλό φαίνεται. Κάκιστο VFM.
νομιζω το αδικεις...εχει το κοινο του και γενικως μπορει τα ψηλα τιμονια και τα παμπριζ να γραφουν πωλησεις,αλλα υπαρχει και κοσμος που αγοραζει αλλα και καλα κανει...
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
νομιζω το αδικεις...εχει το κοινο του και γενικως μπορει τα ψηλα τιμονια και τα παμπριζ να γραφουν πωλησεις,αλλα υπαρχει και κοσμος που αγοραζει αλλα και καλα κανει...
Να μάθω που τα πάνε γιατί στα λόγια όλοι καλοί είναι.
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Να μάθω που τα πάνε γιατί στα λόγια όλοι καλοί είναι.
Το triumph εχει σελαρα,ροπατο ειναι,μια χαρα παει για γυμνο..το bmw που ειπες ειναι πιο ποζεραδικο..εχουν σημαντικες διαφορες μεταξυ τους,γι αυτο το εγγλεζικο θα το πετυχεις αρκετα στην πελοποννησο τους ζεστους μηνες ιδιως με ξενες πινακιδες...μιλαω παντα για τα χαμηλα speed 1200 ή street 900
 

R.E.H

Μέλος
Περιοχή
Νικαια
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
Royal Enfield Himalayan
RE Super Meteor 650
Παντού θα έλεγα εγώ όπως πήγαιναν και πριν γίνουν μόδα τα ον οφ

Φίλος με ν7 πήγε Ρουμανία το καλοκαίρι πχ

Εγώ το δικό μου το βρίσκω πολύ πιο άνετο (για ένα άτομο) από το ν85ΤΤ που είχα

Στην τελευταία βόλτα πήγα μέχρι το Ταιναρο και πίσω με αλλά δυο μηχανάκια αυτού του στυλ

Προφανώς και δεν ταξιδεύεις με τις ταχύτητες των πιο τουριστικών μηχανών στην εθνική, αλλά στο επαρχιακό μια χαρά πάνε, από την άλλη έχουν σχετικά μικρό ρεζερβουάρ όποτε θέλει να έχεις το νου σου

Τρως πιο πολύ αέρα, νερό, έντομα κτλ

Όλα έχουν να κάνουν με το τι σε ευχαριστεί …
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Εντάξει επειδή είδα και βίντεο "έκανα 500 μίλια" και ο άνθρωπος είπε ξεκάθαρα ότι το μηχανάκι δεν έχει κανένα πρόβλημα αλλά ο αναβάτης έχει πολύ καλύτερες επιλογές για να κάνει τέτοιες διαδρομές, θα πάω με τον φυσιολογικό και όχι τον ένα στους εκατό που ζουν για το μαστίγιο..

Έχω ζήσει δύο χρόνια με z750, ξέρω από γυμνό.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Και καλά τα δυο πρώτα :happy:!!! Το τρίτο είναι το... σιχαμένο της υπόθεσης!!!!! :alien:
Είτε στο μηχανάκι, είτε πάνω σου, η ίδια αηδία είναι!!!! :UH:
Δεν χαμογελάς καθόλου όταν οδηγείς...? :p
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Δεν χαμογελάς καθόλου όταν οδηγείς...? :p
Χαμογελάς μωρέ αλλά να είσαι από αυτές τις κότες που φοράνε κράνος. Οι αληθινοί άντρες τα τρώνε τα μυγάκια
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Χαμογελάς μωρέ αλλά να είσαι από αυτές τις κότες που φοράνε κράνος. Οι αληθινοί άντρες τα τρώνε τα μυγάκια
Και με κράνος τρώγονται...:secret:
 

KO$74S81

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
. KTM 950 ADV 2004
.TM 250 2T 2010
Και καλά τα δυο πρώτα :happy:!!! Το τρίτο είναι το... σιχαμένο της υπόθεσης!!!!! :alien:
Είτε στο μηχανάκι, είτε πάνω σου, η ίδια αηδία είναι!!!! :UH:
Εντάξει σιγα το πράγμα καπως έτσι γινεσαι
:hungover:
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Τρεις μήνες με τζιξερ,δεν περιγράφω άλλο.
Για μοναδικό μηχανάκι είναι όντως "περίεργο" σε πρώτη επαφή το κλιπόν, φάση πως οδηγείται αυτό το πράγμα και γιατί είμαι εδώ πάνω καταδικασμένος. Πολύ περισσότερο στο 185+ αφού οι κοντοί βολεύονται και τους κρύβει από τον αέρα. Είναι απολύτως αντιληπτό το γιατί τα ψηλοτίμονα των 150+ ίππων έκλεισαν το σπίτι των μεγάλων στριτ "σε μιά νύχτα".
 
Top Bottom