Αγγελία που χαζεύω σήμερα .

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Ρε σεις αμάν πια, εδώ και κάνα μήνα όποτε βλέπω νέα ανάρτηση μπαίνω να δω μπας και είναι τίποτα καλό να πάρουμε καμία ιδέα και πέφτω πάνω στους γκάου που θέλουν να γίνουν πλούσιοι πουλώντας χρεπια. Ξεκωλατε βάλτε τίποτα να πάρουμε μάτι :cautious::laugh:
 

kuklinski

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
Cr250
Υπάρχει κι άλλη κατηγορία. Αυτή των ΑΔΑΗΣ ...

Μπορεί ο κος Μάκης να μην πάρει τα κοντά 50k που ζητάει, αλλά ως μηχανάκι είναι από τα ελάχιστα εναπομείναντα DKW σε αυτή την κατάσταση.
Αν είχα τα χρήματα και το μεράκι, μέχρι ένα δεκαρικάκι θα το έδινα...

Eαν σε ενδιαφερει πραγματικα εχω το 175 του πατερα μου σε κουτες ημι-ανακατασκευασμενο....

με 5κ δικο σου με ΑΔΕΙΑ
 

AggelakasK

Μέλος
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
KΩΣΤΑΣ
Μοτό
R1200 GS
Αυτό θεωρώ είναι υποκατηγορία του ΜΗ ΕΙΔΙΚΟΥ. Ασ που πούμε ότι υπάρχει και υποκατηγορία ΜΗ ΕΙΔΙΚΟΥ αλλά που θέλει να μάθει. Στην περίπτωση παραπάνω αποκλείει μια ολόκληρη κοινότητα! Δίκαιος!
Ειλικρινά έχω καλέσει 2 φορές χωρίς επιτυχία. Περιμένω να με καλέσει πίσω εκτός αν είναι μερακλής και αναμένει εκ νέου κλήση
 

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
Eαν σε ενδιαφερει πραγματικα εχω το 175 του πατερα μου σε κουτες ημι-ανακατασκευασμενο....

με 5κ δικο σου με ΑΔΕΙΑ

Ρε Αντώνη... Αφού το γράφω ! :roflmao:

Αν είχα τα χρήματα και το μεράκι...
 

omega

Τσέλιγκας
Περιοχή
Ήηηηηηηηηπειρος
Όνομα
Δημήτριος
Μοτό
HONDA CBF500 05'
Στο πάρκινγκ μου..

Για κατασταλαγμένους.-

 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Να πούμε και στον μεσιέ Κανιμπάλ ότι ο αδαής, οι αδαείς.


5900 bandit του 2011... WTF.

Τέλος πάντων, κακώς κάθομαι και κοιτάζω και εγώ που και που τέτοια μηχανάκια γιατί είναι όμορφα (ειδικά το CB1300 σε κόκκινο-λευκό), είναι απλά αστείες οι τιμές. Το bandit είναι καλός εργάτης, αλλά είναι σαν ΚΚΕ από τα περίεργα, εσωτερικού, εξωτερικού, μου-λου, μπουλκουμέ που έλεγε ο Κλυνν, κάτι χωρίς καθόλου χιούμορ. Απλά υπάρχει εκεί στο περιθώριο, άφθαρτο. Στα "γεράματα" η ζωή λέει να γίνουμε λίγο πιο ανάλαφροι, πιο χαρούμενοι, ειδικά με ένα μέσο που εξ ορισμού είναι για να "ξεφεύγεις".
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Καλημέρες...
Σχεδόν διπλάσια τιμή (887.000 δραχμές ή 2603€) από τότε...
Τελικά η ευχή της Γλυκερίας έγινε πραγματικότητα...!
Τα πεντοχίλιαρα γίναν πετσετάκια...


Στάλθηκε από το Nokia 8.1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Έχει πλάκα η συζήτηση γιατί χτες έβλεπα ένα short "εξοργισμένοι και έκπληκτοι οι Αμερικανοί με το γεγονός ότι ο πρωταγωνιστής της ταινίας Μόνος στο σπίτι ψώνισε πράγματα κάτω από 20 δολλάρια το 1990 και το ίδιο καλάθι τώρα στοιχίζει σχεδόν 80".

Αυτό που θα έπρεπε να μας κάνει εντύπωση δεν είναι ακριβώς το ότι ακριβαίνουν τα πράγματα γύρω μας, είναι ότι οι αμοιβές δεν ακολουθούν την ίδια αυξητική πορεία (αλλά τα κέρδη των εταιριών είναι κάθε χρόνο περισσότερα).
 

KO$74S81

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
. KTM 950 ADV 2004
.TM 250 2T 2010
αλλά τα κέρδη των εταιριών είναι κάθε χρόνο περισσότερα
Ισχύει....
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Όσο υπάρχει σαπιολαγνεια τόσο θα συντηρούνται τιμές εξωφρενικές σε παλια μηχανάκια μέτριας ως κακής απόδοσης, με σπάνια πλέον και ακριβά ανταλλακτικά, υψηλές καταναλώσεις και άγνωστο αριθμό ιδιοκτητών και επισκευών.

Οποιαδήποτε μοτοσυκλέτα δεκαετίας 80-90 πλην εξαιρέσεων με διαπιστωμένη αξία μουσειακή και συλλεκτική πάνω από 2500-3000€ το πολυ για κάποιο άριστο κομμάτι από μερακλή είναι χάσιμο χρόνου να ανοίγεις και την αγγελία.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Όσο υπάρχει σαπιολαγνεια τόσο θα συντηρούνται τιμές εξωφρενικές σε παλια μηχανάκια μέτριας ως κακής απόδοσης, με σπάνια πλέον και ακριβά ανταλλακτικά, υψηλές καταναλώσεις και άγνωστο αριθμό ιδιοκτητών και επισκευών.

Οποιαδήποτε μοτοσυκλέτα δεκαετίας 80-90 πλην εξαιρέσεων με διαπιστωμένη αξία μουσειακή και συλλεκτική πάνω από 2500-3000€ το πολυ για κάποιο άριστο κομμάτι από μερακλή είναι χάσιμο χρόνου να ανοίγεις και την αγγελία.
Εξαιρείται ο Γκάντι...φανταζομαι:waiting:
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Όσο υπάρχει σαπιολαγνεια τόσο θα συντηρούνται τιμές εξωφρενικές σε παλια μηχανάκια μέτριας ως κακής απόδοσης, με σπάνια πλέον και ακριβά ανταλλακτικά, υψηλές καταναλώσεις και άγνωστο αριθμό ιδιοκτητών και επισκευών.

Οποιαδήποτε μοτοσυκλέτα δεκαετίας 80-90 πλην εξαιρέσεων με διαπιστωμένη αξία μουσειακή και συλλεκτική πάνω από 2500-3000€ το πολυ για κάποιο άριστο κομμάτι από μερακλή είναι χάσιμο χρόνου να ανοίγεις και την αγγελία.
Το ίδιο πρέπει να συμβαίνει και στα αυτοκίνητα;
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Το ίδιο πρέπει να συμβαίνει και στα αυτοκίνητα;
Ε προφανώς. Να δίνεις ένα delta integrale,ένα rb22,μια supra του 89 Βάλτα όσο θες.

Και σημειωτέον στα αμάξια ακόμα δεν έχουμε επιλογές εναλλακτικές (απο Κίνα Ινδια κλπ) και κρατάνε τιμές τρελές.

Στις μηχανές έχει αλλάξει το καθεστώς

Με 6500€ παίρνεις σύγχρονο V2 75 αλογα κούτα με εγγύηση με τα πάντα επάνω

 
Top Bottom