Αγγελία που χαζεύω σήμερα .

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Αυτό τώρα είναι καλή τιμή ή να αρχίσει ο αμιρου τα καντήλια και τα μανουάλια?
Είναι αυτό που έδινε 8500€ και περιποιήθηκε την αγγελία !
Οπότε τώρα αξίζει 11000€:)
Μακάρι να το δώσει ο άνθρωπος!
Τι μαθαίνει κανείς σήμερα το πρωί, ότι αν περιποιηθείς την αγγελία, ανεβαίνει η τιμή 3500 ευρώ.

πεδυά, μώνο ορθόγραφηκά λάθοι κε σηντακτηκά να κάναιται στοις αγκαιλήαις μύπος κε ησωροπύσι το πράγμα, κατά τα φαινόμενα αν έχεις τελειώσει σχολείο το 50% πάνω το τσιμπάς δικαιωματικά γιατί είσαι άριστος.

Το μηχανάκι είναι καλό για "κουμπαράς" να κάνει ακόμα 10,000 χιλιόμετρα στα επόμενα δέκα χρόνια και να το πουλήσει κάποιος -με σωστή ορθογραφία και σύνταξη πάντα- στους τότε πελάτες που θα θέλουν να ζήσουν ό,τι έζησε ο μπαμπάς τους, με κάποιο πρίμιουμ φυσικά (Σίγκμουντ όποτε θες πες για τους γονείς, ξέρεις εσύ). Αν το πάρεις και το χρησιμοποιήσεις μία χρονιά βόλτες Χελιώτη και ένα τρόφι ξέρω 'γω, να το συζητήσουμε πάλι.
 

Eliaskat

Μέλος
Όνομα
Elias
Μοτό
GS 1250ADV
οπότε στα XR που η τιμή μένει σταθερή, παρόλο που βγήκε F/L, και είναι και φθηνότερο, παλι καλα να λέμε..
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Το f/l έρχεται Φεβρουάριο (προφορική ενημέρωση), μέχρι τότε φαντάζομαι ότι θα δείτε τι θα γίνει.
 

dorso

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
990 adventure s
Είναι αυτό που έδινε 8500€ και περιποιήθηκε την αγγελία !
Οπότε τώρα αξίζει 11000€:)
Μακάρι να το δώσει ο άνθρωπος!
Άλλαξε χέρι.Αυτος που το πήρε έβαλε λάστιχα, πλαϊνές βαλίτσες και θέλει να βγάλει ένα μεροκάματο..
 

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
Άλλαξε χέρι.Αυτος που το πήρε έβαλε λάστιχα, πλαϊνές βαλίτσες και θέλει να βγάλει ένα μεροκάματο..
Έμποροι δίχως ενοίκιο,φόρους κτλ ή αλλιώς πονηρήδιδες:muted:
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Μηχανάκι που δεν πληρώνω ούτε ένα ευρώ που λέει ο λόγος γιατί δεν μου αρέσει. Παρά ταύτα δεν μπορώ να αγνοήσω το ότι πολύ μηχανάκι για αυτά τα λεφτά. Στην χώρα μας το φτηνότερο 7300, με τα διπλά και βάλε χιλιόμετρα και εννοείται χωρίς αποσκευές.


 

ibar

Μέλος
Περιοχή
Αρτεμιδα
Όνομα
Ηλιας
Μοτό
r1200gs
Μηχανάκι που δεν πληρώνω ούτε ένα ευρώ που λέει ο λόγος γιατί δεν μου αρέσει. Παρά ταύτα δεν μπορώ να αγνοήσω το ότι πολύ μηχανάκι για αυτά τα λεφτά. Στην χώρα μας το φτηνότερο 7300, με τα διπλά και βάλε χιλιόμετρα και εννοείται χωρίς αποσκευές.


Κάποτε τα φθηνά ήταν 5-6 χιλιάρικα...
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Μηχανάκι που δεν πληρώνω ούτε ένα ευρώ που λέει ο λόγος γιατί δεν μου αρέσει. Παρά ταύτα δεν μπορώ να αγνοήσω το ότι πολύ μηχανάκι για αυτά τα λεφτά. Στην χώρα μας το φτηνότερο 7300, με τα διπλά και βάλε χιλιόμετρα και εννοείται χωρίς αποσκευές.


Πάντως και αυτό 7 βγαίνει περίπου για να έρθει. Αν το καβαλήσεις θα δεις ότι δεν κάνει για τουρισμό, είναι αρκετά σπορ η θέση οδήγησης.
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Πάντως και αυτό 7 βγαίνει περίπου για να έρθει. Αν το καβαλήσεις θα δεις ότι δεν κάνει για τουρισμό, είναι αρκετά σπορ η θέση οδήγησης.
Ίδια λεφτά μπορεί, μισά χιλιόμετρα, πιο .. γυαλισμένο και με πλήρες σετ μαμά αποσκευές (για το εν λόγω μοντέλο μετράει).

Χτες έπλυνα το Fazer και το χαζεψα λίγο προσπαθώντας να αφουγκραστώ το μέσα μου. Συγκινήθηκα λίγο γιατί κάθε πέρασμα σφουγγάρι με σαπουναδα είναι μια ιστορία που θυμάμαι. Το καβάλησα στατικά και την ίδια στιγμή που πήρα την αίσθηση του πολύ γνώριμου, θυμήθηκα και το γιατί δεν θέλω πάλι στριτ για βόλτες.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ίδια λεφτά μπορεί, μισά χιλιόμετρα, πιο .. γυαλισμένο και με πλήρες σετ μαμά αποσκευές (για το εν λόγω μοντέλο μετράει).

Χτες έπλυνα το Fazer και το χαζεψα λίγο προσπαθώντας να αφουγκραστώ το μέσα μου. Συγκινήθηκα λίγο γιατί κάθε πέρασμα σφουγγάρι με σαπουναδα είναι μια ιστορία που θυμάμαι. Το καβάλησα στατικά και την ίδια στιγμή που πήρα την αίσθηση του πολύ γνώριμου, θυμήθηκα και το γιατί δεν θέλω πάλι στριτ για βόλτες.
Ένα δάκρυ κύλησε..
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Ίδια λεφτά μπορεί, μισά χιλιόμετρα, πιο .. γυαλισμένο και με πλήρες σετ μαμά αποσκευές (για το εν λόγω μοντέλο μετράει).

Χτες έπλυνα το Fazer και το χαζεψα λίγο προσπαθώντας να αφουγκραστώ το μέσα μου. Συγκινήθηκα λίγο γιατί κάθε πέρασμα σφουγγάρι με σαπουναδα είναι μια ιστορία που θυμάμαι. Το καβάλησα στατικά και την ίδια στιγμή που πήρα την αίσθηση του πολύ γνώριμου, θυμήθηκα και το γιατί δεν θέλω πάλι στριτ για βόλτες.
Κοίτα, επειδή έχω φέρει 5 μηχανάκια από Αγγλία, όλα γυάλιζαν αλλά όλα ήθελαν επιπλέον ευρώ. Καλώς ή κακώς όταν ψωνίζεις από απόσταση δεν μπορείς να είσαι σίγουρος για το τι ακριβώς παίρνεις και σε τι κατάσταση, τουλάχιστον στα κάτω φθηνά όρια του μοντέλου που σε ενδιαφέρει.
Φυσικά και πάλι συμφέρει τις περισσότερες φορές αλλά αν βρω μοτοσυκλέτα από Ελλάδα σε πάνω κάτω τα ίδια χρήματα, πλέον θα την προτιμήσω.

Για το Fazer, νο κόμμεντ :)
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Κοίτα, επειδή έχω φέρει 5 μηχανάκια από Αγγλία, όλα γυάλιζαν αλλά όλα ήθελαν επιπλέον ευρώ. Καλώς ή κακώς όταν ψωνίζεις από απόσταση δεν μπορείς να είσαι σίγουρος για το τι ακριβώς παίρνεις και σε τι κατάσταση, τουλάχιστον στα κάτω φθηνά όρια του μοντέλου που σε ενδιαφέρει.
Φυσικά και πάλι συμφέρει τις περισσότερες φορές αλλά αν βρω μοτοσυκλέτα από Ελλάδα σε πάνω κάτω τα ίδια χρήματα, πλέον θα την προτιμήσω.

Για το Fazer, νο κόμμεντ :)
Έτσι.....και εσύ τα έχεις φέρει γιατί πιάνουν τα χέρια σου και τα συμαζευεις.

Πλιζ....ένα κομεντ για το φειζερ
Έναν επικήδειο ρε παιδι μου....κατι
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
lospsi Για το συγκεκριμένο μοντέλο και μόνο, τα ελληνικά δεν μου γεμίζουν το μάτι.


Για άλλα μοντέλα που κοιτάζω από τα γνωστά μην τα ξαναλέμε, Africa δεν αξίζει σε καμία περίπτωση από έξω παρά μόνο καινούργια εδώ, ΚΤΜ ικανοποιητική ποικιλία, λίγα αξίζει να μπουν σε διαδικασία ελληνική πινακίδα.


Για το Fazer επικήδειος όταν πεθάνει οριστικά.
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Πλιζ....ένα κομεντ για το φειζερ
Έναν επικήδειο ρε παιδι μου....κατι
Τα κοιτάω καμιά φορά στο car, μαζί με FireBlade, XX, αεροελαιόψυκτα GSXR.
Διαστροφές, τι να κάνεις...

Για το Fazer επικήδειος όταν πεθάνει οριστικά.
Ζωντανεψέ το και έχε το για μια βόλτα στο τόσο.
 

Juohmaru!

Μέλος
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
S2R1000
Meoni
Τα κοιτάω καμιά φορά στο car, μαζί με FireBlade, XX, αεροελαιόψυκτα GSXR.
Διαστροφές, τι να κάνεις...
Αν θυμάμαι καλά, έψαχνες παλιότερα για ένα 90s superbike... Ψώνισες τίποτα ή έμεινε... nice to have?
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Αν θυμάμαι καλά, έψαχνες παλιότερα για ένα 90s superbike... Ψώνισες τίποτα ή έμεινε... nice to have?
Κοίταγα και κοιτάω αλλά δεν έχω μπορέσει να το δικαιολογήσω στον εαυτό μου ακόμα.
 
Top Bottom