Αγγελία που χαζεύω σήμερα .

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Το ερώτημα είναι, έχει ωραία μηχανάκια στα 2000-4000 λίρες. (90ς σουπερμπαικς)

Για να γίνουν ελληνικά, αξίζει;
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Το ερώτημα είναι, έχει ωραία μηχανάκια στα 2000-4000 λίρες. (90ς σουπερμπαικς)

Για να γίνουν ελληνικά, αξίζει;
Για μένα όχι. Κάποιοι όμως μπορούν και αγοράζουν με μπόλικο συναίσθημα. Ιδανικά, ένα Fireblade σε καλή κατάσταση, με γνήσια φέρινγκ θα το πλήρωνα μαξ 2000 ευρώ. Είχα βρει, στο τσακ δεν τα έδωσα τότε.
 

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
Για μένα όχι. Κάποιοι όμως μπορούν και αγοράζουν με μπόλικο συναίσθημα. Ιδανικά, ένα Fireblade σε καλή κατάσταση, με γνήσια φέρινγκ θα το πλήρωνα μαξ 2000 ευρώ. Είχα βρει, στο τσακ δεν τα έδωσα τότε.
Κι εγώ γουστάρω ένα,είχα βρει ένα Βέροια και επειδή θα με σκότωνε η κυρά ,είπα του αδερφού να το πάρουμε μισό μισό.
Ρε νόμιζε ότι τον κάνω πλάκα και πήγε για σουβλάκια .
Ρε Το χάσαμε το κορμί πατριώτη :drt:
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Τωρα πέρα από πλάκα να ρωτήσω γιατί το 07 GS είναι... Καλό;

Είναι γνωστό ότι είναι πιο ψοφιο και από το walking dead ολόκληρο αλλά είχα μια βραδινή αναλαμπή αυτό που τρολαρω αυτό αγοράζω #έχωχάσειτο_μέτρημα
 

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
Τωρα πέρα από πλάκα να ρωτήσω γιατί το 07 GS είναι... Καλό;

Είναι γνωστό ότι είναι πιο ψοφιο και από το walking dead....
Είχαν κάνει κάποιες βελτιώσεις ,καταρχήν φορούσε τη νέα μονάδα abs που είχες και φρένα όταν τα έκλανε .
Αυτό είναι το βασικότερο νομίζω .
Στα τελευταία πριν το 08 είχαν βάλει και το asc
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Σπάσε το γουρουνάκι και πάρε 10-12 .
Καλύτερα vstrom 800/Tuareg 660

Γενικά μπορεί και να πω δεν γαμιεται και να μείνω μόνο με το 950 ρωσική ρουλέτα.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Τωρα πέρα από πλάκα να ρωτήσω γιατί το 07 GS είναι... Καλό;

Είναι γνωστό ότι είναι πιο ψοφιο και από το walking dead ολόκληρο αλλά είχα μια βραδινή αναλαμπή αυτό που τρολαρω αυτό αγοράζω #έχωχάσειτο_μέτρημα
Ψοφιο???
Μίλα μουχριτσα onroad ....θα πηδηχτω από κανέναν εκτο
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Παραγωγή όχι άδεια μετά τον 6ο του '007
Οκ οπότε "λάθος" μοντέλα έβλεπα, άκυρο γιατί μετά πάνε λεφτά Τ7 κλπ
 

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
Καλύτερα vstrom 800/Tuareg 660

Γενικά μπορεί και να πω δεν γαμιεται και να μείνω μόνο με το 950 ρωσική ρουλέτα.
Και γω με τις τιμές που πήγαν τα dohc καρφί σε καινούριο στροματακι ή Τουαρέγκ ή cf800mt explore (τώρα τρέχει δωρεάν τριβαλιτσο μεταλλικό 11 χιλιάρικα και τέλος)
 

Thanpen

Μέλος
Περιοχή
Κορινθος
Όνομα
Θάνος
Μοτό
Africa twin
Tuareg 660
Και γω με τις τιμές που πήγαν τα dohc καρφί σε καινούριο στροματακι ή Τουαρέγκ ή cf800mt explore (τώρα τρέχει δωρεάν τριβαλιτσο μεταλλικό 11 χιλιάρικα και τέλος)
Είδα το explore από κοντά προχτές , ρε σι πως γίνεται !;; Έχει τα πάντα όλα πάνω !! Θερμενομενες σέλες γκριπ , ραντάρ , touch οθόνες , συνδεσιμότητα ! Τις Παναγίας τα μάτια
 

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Το Άφρικα είναι γνωστό ψοφιμ και σε άνοιγμα μου έφευγε το 07.

Πάμε τώρα στο 10αρι , σε άνοιγμα με lc βελτιωμενα και το δικό μου τελείως στοκ με κάγκελα κτλ ---> σε ανοιγμα μου φεύγει το lc 2-3 μηχανάκια και μετά κραταμε σταθερή απόσταση μέχρι τα 200+

Το 1100 που οδηγησα εγώ dct δεν καταλάβαινα αν έχει γκάζι , με μπερδευε το σασμάν .

Lc είχα και δεν θα ξανά έπαιρνα για τα θεματα των προβλημάτων και το δικό μου ηταν 2016 triple black , από την άλλη έχει τρομερά καλό handling control .

Η μεσαία κατηγορία δεν μου ταιριάζει , την δοκίμασα και το λέω αυτό καθώς γράφω χιλιόμετρα κ με κουράζει να ταξιδεύω με υψηλές στροφές .

Τα υπόλοιπα μεγάλα είναι όλα καλά , μέχρι να βρεις τι σου ταιριάζει , σε τι κουμπωνεις και μετά δεν κοιτάς νουμερα από ιπποδυνάμεις κτλ

Στο δικό μου gs 1200/2012 έβαλα ένα πακέτο tractive αναρτήσεις εμπρος - πίσω και ένα λάστιχο και έχω γίνει ένα .
Σε αυτά τα χρήματα που παίζουν θα μπορούσα να πάρω οτιδήποτε καινούργιο η έστω 3-4 ετών .

Από την άλλη έχει να κάνει κ με το σωματότυπο.
Κάποιος πιο ψηλός από εμένα θα του έλεγα να πάρει το adve καθώς είναι το πιο μελετημένο μηχανάκι από το εργοστάσιο και χωρίς καμία προσθήκη κ μετατροπή , μπορείς να γράφεις κάθε μέρα 1000αρες χωρίς ίχνος κούρασης.

Και για να γίνω λίγο χαοτικός , είδα προχθές ένα μπουσα 2021-2023 και μου άρεσε πολύ , έχω στο καλάθι και ένα τουονο 1100 2021 το απλό .

Ελπίζω να μην βοήθησα
 

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
Είδα το explore από κοντά προχτές , ρε σι πως γίνεται !;; Έχει τα πάντα όλα πάνω !! Θερμενομενες σέλες γκριπ , ραντάρ , touch οθόνες , συνδεσιμότητα ! Τις Παναγίας τα μάτια
Και 3 χρόνια εγγύηση.
Είδα αυτό που έδωσε η cf στα παιδιά τους greekadv riders ,βασικά 3 τους έδωσε ,εγώ είδα το μαύρο το "καλό" και είναι εντυπωσιακό .
Και έχει και ποιότητα παντού .
 

Thanpen

Μέλος
Περιοχή
Κορινθος
Όνομα
Θάνος
Μοτό
Africa twin
Tuareg 660
Και 3 χρόνια εγγύηση.
Είδα αυτό που έδωσε η cf στα παιδιά τους greekadv riders ,βασικά 3 τους έδωσε ,εγώ είδα το μαύρο το "καλό" και είναι εντυπωσιακό .
Και έχει και ποιότητα παντού .
Το είδα από κοντά , το πήρε ένας γνωστός . Touch η οθόνη που συνδέεται με το κινητό και βάζεις το gps σε όλη την οθόνη της μηχανής .
Αλλά όμως το θέμα με τον ψεκασμό δεν το είχαν διορθώσει ακόμα είπε , έκανε λοξιγκα πλι
 
Top Bottom