Αγγελία που χαζεύω σήμερα .

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Ξέρει κανείς πόσο στοιχίζει η επισκευή στη κατάσταση που είναι;

Στάλθηκε από το RMX3363 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Αν υποθέσουμε πώς το πλαίσιο όντως δεν έχει πάθει ζημιά που εγώ ποτέ δεν θα εμπιστευομουνα αλουμινένιο πλαίσιο μετά απο τέτοιο τράκο οτι δεν θα κάνει κρακ αργότερα απο που να ξεκινήσεις? Απο μπροστινά, ρόδα, τιμονόπλακες, ηλεκτρονικά όργανα, φανάρια, πλαστικά φέρινγκ, βάσεις, ψυγείο αν έχει πάρει, φλας, τιμόνια, εργατικά και ποιος ξέρει όσο λύνεις ΄τι άλλα θα βρίσκεις.

Κάτω απο 8-9 χιλιαρικα δεν βλέπω κοστολόγιο και αυτό με πολλά ερωτηματικά μόνο τα πηρουνια μπροστά ηλεκτρονική αναρτηση άμα θελουν αλλαγή θα έχουν κάτω απο 3 χιλιαρικα? Απλά δεν αρχίζεις δεν ασχολείσαι.

Αν έχει σωθεί το μοτέρ να αξίζει σαν ανταλλακτικά 4 χιλιαρικα να πουληθεί ολόκληρο? Για κάποιον της δουλειάς δηλαδή που θα θέλει να τα ΄δωσει και σταδιακά να πάρει πίσω λεφτά. Ετσι το βλέπω εγώ.
 

dkamzelas

Μέλος
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
triumph tiger 800 2016
Άρα δεν υπάρχει λόγος στη τιμή που το δίνει να ασχοληθεί κάποιος. Αν υποθέσουμε καινούργιο έχει γύρω στα 14 και μτχ 13 και κάτω.

Στάλθηκε από το RMX3363 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Άρα δεν υπάρχει λόγος στη τιμή που το δίνει να ασχοληθεί κάποιος. Αν υποθέσουμε καινούργιο έχει γύρω στα 14 και μτχ 13 και κάτω.

Στάλθηκε από το RMX3363 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Νομίζω πρωτίστως δεν θα είχε λόγο να ασχοληθεί κάποιος επειδή το εργαλείο εδώ φαίνεται να στουκαρε πολύ άσχημα. Και ακόμα και καλή επισκευή να το κάνεις το εμπιστεύεσαι? τα αλουμίνια πλέον στα πλαίσια πώς δεν θα έχει κάνει καμια ρωγμή κάπου να σου ανοίξει σε καμιά 200άρα επάνω? Εγώ όχι.

Μετά απο τέτοιο στούκο μηχανακι για μένα μόνο ανταλλακτικά.
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Χαζεύω ένα lc RT. Ψέματα, δύο RT γιατί μου άρεσε ένα Ελληνικό της σειράς της αθάνατης αερόψυκτο. Μετά λέω μεγάλο βήμα σκέφτεσαι για την σύνταξη, και...




Το RT ακόμα το σκέφτομαι
 

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
Χαζεύω ένα lc RT. Ψέματα, δύο RT γιατί μου άρεσε ένα Ελληνικό της σειράς της αθάνατης αερόψυκτο. Μετά λέω μεγάλο βήμα σκέφτεσαι για την σύνταξη, και...




Το RT ακόμα το σκέφτομαι
Και γω τώρα τελευταία όλο κάτι αρτιά κοιτάω .
Και μετά κάτι 1290 χαχαχαχαχαχα
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Έβαλα αγγελία :

:friend:
4 χαρτιά πάντως για τέτοιο εργαλείο σε βλέπω και χλωμό! Κάνα ταλιράκι στη καλύτερη χμμμ(??)

Βέβαια ζούμε και την εποχή που ζητάνε κάτοχοι KLE και Transalp δεκαετίας 90 ζητάνε 4 χιλιαρικά μόνο για γνώσται απο ανακατασκευή (αλυσιδ/ζα λάστιχα δηλαδή!). Συνεπώς ο ιδιοκτήτης του καταμαράν πόσο να το δώσει τίμή Crypton?!
 

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
Ε ναι.
Για το rt τώρα και 5 ψιλοκαλα είναι .
Κι Αη ντε να σε βγάλει κάνα abs .
Όσο υπάρχει ο Μήτσος TSEPETO κλαην μαην .
Ακόμα κι ο άξονας επισκευασιμος είναι .
 

g1ann1s

Μέλος
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Kawasaki Versys 650
Εγώ σήμερα χαζεύω αυτό και μου μπαίνουν διαόλοι... Μάλλον I don't want peace...

KTM 990 Adventure '09 - Car.gr



1ον έχουμε κανέναν από τα Γρεβενά ??
2ον Έχουμε κανέναν να θέλει το Versys ?? Πριν μπει η λογική στη μέση..
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Εγώ σήμερα χαζεύω αυτό και μου μπαίνουν διαόλοι... Μάλλον I don't want peace...

KTM 990 Adventure '09 - Car.gr



1ον έχουμε κανέναν από τα Γρεβενά ??
Εάν το κατεβάσει προς Καλαμπάκα πετάγομαι να το δω.
 

g1ann1s

Μέλος
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Kawasaki Versys 650
Εάν το κατεβάσει προς Καλαμπάκα πετάγομαι να το δω.
Αν φυγει το versys θα τον παρω ενα τηλ. Πιο πριν δεν θελω να δημιουργώ προσδοκίες ουτε στον πωλητή αλλα κυριως σε εμενα :p Ευχαριστω πολυ παντως για την άμεση ανταπόκριση!
 
Top Bottom