Αγγελία που χαζεύω σήμερα .

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
200? Εγώ είχα ακούσει πολύ πολύ περισσότερα
Είπαμε για κάθε τι που πωλείται,υπάρχει και ένας !!!
Βρέθηκαν και μερικοί που αγόρασαν γι'αυτό έμειναν μόνο 200 :roflmao::roflmao::roflmao:
 

omega

Τσέλιγκας
Περιοχή
Ήηηηηηηηηπειρος
Όνομα
Δημήτριος
Μοτό
HONDA CBF500 05'

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Άραγε θα φύγει :wacky:
Απορώ αν το βάλει μπροστά μέσα στα μπαλόνια τι θα γίνει;;;

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

omega

Τσέλιγκας
Περιοχή
Ήηηηηηηηηπειρος
Όνομα
Δημήτριος
Μοτό
HONDA CBF500 05'
Απορώ αν το βάλει μπροστά μέσα στα μπαλόνια τι θα γίνει;;;
Περί Dall'Ara 2ο ερώτημα:
Αν του "φέρει ανάποδη" η μανιβέλα;
α)Θα ανοίξει φωταγωγό στην πολυκατοικία;
β)Θα μπεί σε τροχιά δορυφόρου;


Αυτά είναι σοβαρά ερωτήματα..
 

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
Ειναι πολυ καιρό και αυτό εκεί οπως και άλλα, έχουν ξεφύγει και αυτά, ειχα δωσει το δικό μου του 2002 το 2009 3.500€.... Έχουν γίνει συλλεκτικά και αυτά.
Ναι και τα δίνουν γύρω στα 6κ,όχι 12 που θέλει εδώ ο κύριος παπαρας
 

AggelakasK

Μέλος
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
KΩΣΤΑΣ
Μοτό
R1200 GS
αυτό που δεν έχει βγει στην βροχή ...είναι κρίμα να κάθεται ....την αδικία που οι λέξεις δεν μπορούν να περιγράψουν ακριβώς, τα πάντα!
Είναι οι λόγοι της υψηλής τιμής.
12k με 12.000 χλμ ...
0.01€ το χιλιόμετρο !
Θα το αγόραζα, αλλά δεν απευθύνεται σε "γνώστες".
Εγώ για τα μπαλόνια ενδιαφέρομαι! πόσο τα πουλάει ?
 
Τελευταία επεξεργασία:

KO$74S81

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
. KTM 950 ADV 2004
.TM 250 2T 2010
Δεν το'χει δει βροχή λέμε!!!!!! :happy:
Κανεις δεν το εχει δει μάλλον, μονο αυτος που το έχει τώρα και εμεις στην αγγελία, με τοσα χιλιόμετρα... Το κανει βολτα μεσα στο μαγαζί... :roflmao::laugh:αφου το λεει ειναι μηχανη βιτρίνας..
 
Τελευταία επεξεργασία:

KO$74S81

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
. KTM 950 ADV 2004
.TM 250 2T 2010
Ναι και τα δίνουν γύρω στα 6κ,όχι 12 που θέλει εδώ ο κύριος παπαρας
Εχει και ενα ακομη XR πιο συλλεκτικό και πιο παλαιό σε τιμή ευκαιρίας και αυτό, γενικά ο καθένας ότι θέλει ζητάει, ουτε οικόπεδα να ηταν που παιρνουν αξία... Honda XR 600 '86 - Car.gr
 

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
Κυριος παπαρας επειδη εχει βαλει μια τιμη που δεν σε βρισκει συμφωνο συντροχε;
Όταν αυτό που ζητάς βρίσκεται στο διπλό του μέγιστου της αγορας τότε κάποιο πρόβλημα υπάρχει. Σίγουρα ο καθένας πουλάει όσο θέλει την περιουσία του κλπ μπλα μπλα μπλα ,αλλά έχεις το πάτημα να σκεφτείς ότι θες για τον πωλητή.τωρα αν ο χαρακτηρισμός μου προκαλεί το κοινό αισθημα του φόρουμ,ζητώ ταπεινά συγνώμη δεν ήταν σκοπός μου να προκαλέσω, από την άλλη η σκέψη μου γι αυτόν,κ οποιονδήποτε άλλο παρόμοιο παραμένει η ίδια :cns:
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Εχει και ενα ακομη XR πιο συλλεκτικό και πιο παλαιό σε τιμή ευκαιρίας και αυτό, γενικά ο καθένας ότι θέλει ζητάει, ουτε οικόπεδα να ηταν που παιρνουν αξία... Honda XR 600 '86 - Car.gr
Αυτοί οι δύο, πρέπει να γνωρίζονται!!!!
Δεν εξηγείται αλλιώς!!!! :ha
 

KO$74S81

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
. KTM 950 ADV 2004
.TM 250 2T 2010
Αυτοί οι δύο, πρέπει να γνωρίζονται!!!!
Δεν εξηγείται αλλιώς!!!! :ha
Εχουν 20 χρόνια διαφορά τα μοντέλα... Πατέρας με γιο? :thumbsdown:(χωρίς παρεξήγηση αν είναι γνωστός καποιου ενας απο τους δύο)
 

AggelakasK

Μέλος
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
KΩΣΤΑΣ
Μοτό
R1200 GS
για τα μπαλόνια ούτε μισή κουβέντα .... ρε ποσό να τα δίνει ?
τα θέλω τώρα για τις αποκριες.
Τεσπα η ουσία είναι λίγο πολύ ότι είπαν όλα τα παιδιά παραπάνω.
ότι θέλει πουλάει ο καθένας και όσο θέλει! Εμείς εδώ απλά τα ανακαλύπτουμε και "τρεφόμαστε" από τις περιγραφές.
Κάποιες περιγραφές, πραγματικά αξίζουν βραβεία!
 

Λευκάδιος

Μέλος
Περιοχή
West Side Athens
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BRP
Εχει και ενα ακομη XR πιο συλλεκτικό και πιο παλαιό σε τιμή ευκαιρίας και αυτό, γενικά ο καθένας ότι θέλει ζητάει, ουτε οικόπεδα να ηταν που παιρνουν αξία... Honda XR 600 '86 - Car.gr
Για το 650R της προηγούμενης αγγελίας συμφωνώ 100% όμως για τα 600R του '86 το πράμα αλλάζει.
Μιλάμε για κλασσικό μηχάνημα 38 χρόνων που βγήκε σε αυτή τη μορφή για δύο χρόνια (σε αντίθεση με τα 600 της δεκαετίας του '90).
Ένα παράδειγμα,από όλο το γνήσιο κοστούμι δεν υπάρχει δείγμα βίδας στις αντιπροσωπείες και όσα τριγυρνάνε ανά τον κόσμο κάνουν μια περιουσία. πχ μόνο για την γνήσια μάσκα του μπροστινού φαναριού ζητάνε μερικές εκατοντάδες ευρώ,φαντάσου πόσο κάνουν ντεπόζιτο,σέλα κλπ.
Ο συγκεκριμένος πωλητής αναφέρει ότι με ημιτασιόν κοστούμι η τιμή αλλάζει (πόσο δεν ξέρω όπως δεν ξέρω και την συνολική του κατάσταση ).
Και στο εξωτερικό οι τιμές των συγκεκριμένων 600 είναι πολύ υψηλές (8000+13000 ευρώ) ανάλογα το πόσα γνήσια πράγματα έχουν πάνω τους.
Προσωπικά ούτε κατά διάνοια δεν θα σκεφτόμουν την αγορά ενός τέτοιου αλλά κατανοώ πλήρως το πόσο δύσκολο (και κοστοβόρο) είναι να διατηρείς οποιοδήποτε μηχάνημα τόσων ετών σε εργοστασιακή κατάσταση.
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Να μη ξέραμε πιτσιρικάδες πόσο θα έπιαναν κάποτε .....που τα παρατάγαμε όπου κολλούσαν και πηγαίναμε και αγοράζαμε άλλο :wacky:
Πάει το αποφάσισα ,θα κάνω vintage το klx και θα το βάλω κάνα δεκάρικο ευκαιρία ,για γνώστες ....μη σου πω και 15 ....δεν κυκλοφορούν και πολλά :roflmao:
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Να μη ξέραμε πιτσιρικάδες πόσο θα έπιαναν κάποτε .....που τα παρατάγαμε όπου κολλούσαν και πηγαίναμε και αγοράζαμε άλλο :wacky:
Πάει το αποφάσισα ,θα κάνω vintage το klx και θα το βάλω κάνα δεκάρικο ευκαιρία ,για γνώστες ....μη σου πω και 15 ....δεν κυκλοφορούν και πολλά :roflmao:
Ζούμε λίγο την εποχή του παραλόγου στις αγγελίες
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Ζούμε λίγο την εποχή του παραλόγου στις αγγελίες
Τουλάχιστον, αυτός είναι λακωνικός!

Ούτε.???? "δεν το'χει ακουμπισει ψιχάλα", "δεν το'χει χαιδεψει ήλιος", "δεν πάτησε ποτέ γαρμπίλι", "δεν έχει βγει απ'το σπίτι", "την είχα πάντα στην κρεβατοκάμαρα ", "μόνο για σούπεργνωστες", "μην.... ενοχλΑτε άσκοπα" κτλ κτλ

Αυτό του το αναγνωρίζουμε!!!! :happy:
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Τουλάχιστον, αυτός είναι λακωνικός!

Ούτε.???? "δεν το'χει ακουμπισει ψιχάλα", "δεν το'χει χαιδεψει ήλιος", "δεν πάτησε ποτέ γαρμπίλι", "δεν έχει βγει απ'το σπίτι", "την είχα πάντα στην κρεβατοκάμαρα ", "μόνο για σούπεργνωστες", "μην.... ενοχλΑτε άσκοπα" κτλ κτλ

Αυτό του το αναγνωρίζουμε!!!! :happy:
Ούτε μπαλόνια!!! :roflmao:
 
Top Bottom