Απο London

ckalfas

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Χρήστος
Μοτό
BMW R 1200 GSA
KTM 640 ADV
Yamaha Virago 250
Καλώς όρισες φιλαράκι στην παρέα!
Τα δύο τελευταία μαγαζιά σου μου είναι γνωστά, αλλά σε κανένα δεν έτυχε να τα επισκευτώ! Ίσως σε κάποιο από τα μελλοντικά σου!
 
Τελευταία επεξεργασία:

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Δημητρη καλώς ήρθες φιλαρακι
Θα περασουμε ωραια!!!
Λοιπόν φέτος παιδιά εχει Αγγλία !!!!!!!!!
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Καλως ορισες "πατριωτη" και καλη διαμονη στο advride! :friendship:

Που μενεις Λονδινο? Εγω μενω νοτιοδυτικα, Wimbledon, αλλα δουλευω κεντρο. Κανω καθε μερα και με καθε καιρο 10+10=20μλ/32 χμ με το Τρανσαλπακι μου :ok: Τσι Κυριακες εχει συνηθως βολτα (ή green laning) Surrey ή Sussex μερια. Ριξε συρμα ναρθουμε στο μαγαζι που δουλευεις και να παμε καμια μηχανοβολτα ;)


Guys, αν ερθει "αποστολη" του advride στο Νησι, σας γυρναω(-με) ενα Devon/Κορνουαλλη, ή και ενα Peak District / Lake District / Σκωτια West Highlands, το δευτερο θελει μερες (και αντοχη στη βροχη :rolleyes:). Κανονιστε σεις και το οργανωνουμε ;)
 
Τελευταία επεξεργασία:

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Ζω στο Λονδινο τα τελευταια 4 χρονια και παρολο το κρυο τις βροχες και τον αερα επιλεγω (οπως παντα)να μετακινουμε με μοτοσυκλετα καθε μερα κανοντας περιπου 80-100 μιλια την μερα.
Πολυ commuting ρε φιλε, ξαναδιαβασα το 80-100 μιλια, πολυ πραμα, respect!! :ok: :yew:

Στην προηγουμενη δουλεια μου πριν απο χρονια εκανα 25+25=50 μιλια ή 80 χιλιομετρα τη μερα αλλα το χειμωνα με το πολυ κρυο επαιρνα το αυτοκινητο επειδη την "ακουγα". Το τωρινο commuting ειναι μεσα στο Λονδινο, οποτε ..no problemo :D
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Καλώς όρισες Μήτσο...!!!:ok:
 

ΜΟΥΡΙΚΗΣ

Μέλος
Περιοχή
ΚΡΑΝΙΔΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ. ΚΑΙ ΦΩΚΙΑΝΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ.
Όνομα
Γιώργος Μουρίκης.
Μοτό
ΚΤΜ 640 Adventure R (07)
YAMAHA YZF 600R (97) Thundercat
Καλώς ήρθες στην μοτοπαρέα απο τα πάτρια εδάφη. ...!!
 
Περιοχή
London
Όνομα
Δημητρης Γκατσος
Μοτό
Kawasaki 550 Gpz,Hornet 900,Sh 125,africa 650(Στην Ελλαδα)
Καλημερα και καλωσόρισες στην τρελή αυτη ομάδα Δημήτρη !!! Αφού ειςαι πανω πρεπει να κανονισουμε μια εκδρομουλα να περασουμε να σε γνωρίσουμε και σενα τωρα που έχουμε παρει φορα !:p:D
Ελατε αλλα φερτε και κανα τσιπουρο μαζι γιατι στεγνωσαμε.:hungover::biker::friendship:
 
Περιοχή
London
Όνομα
Δημητρης Γκατσος
Μοτό
Kawasaki 550 Gpz,Hornet 900,Sh 125,africa 650(Στην Ελλαδα)
ναι θα πιουμε καφε Δημητρη.Εγω ερωτικος μεταναστης ειμαι στην Θεσσαλονικη ερχομενος απο το μεγαλο χωριο το 2008 φιλε.Λιγα γνωριζω για την πολη αλλα ενδιαφεροντα θα ελεγα καθως καθε μερα μαθαινω διαφορα απο γνωστες της προηγουμενης Θεσσαλονικης.
Οκ εκλεισε.Αν πας μπαξε στην Σερβιτορα δωσε πολλα φιλια σε ολους τους και πες τους οτι ειπα να σε κερασουν ολες τισ ρακες
 
Περιοχή
London
Όνομα
Δημητρης Γκατσος
Μοτό
Kawasaki 550 Gpz,Hornet 900,Sh 125,africa 650(Στην Ελλαδα)
Ελατε αλλα φερτε και κανα τσιπουρο μαζι γιατι στεγνωσαμε.:hungover::biker::friendship:
Πραγματικα θα ειναι πολυ ωραιο να ερθετε.ΘΑ φατε μια δυσκολια με την αναποδη οδηγηση και με την καφριλα που εχουν οι οδηγοι αλλα λεει.Εχει και πολλα ωραια να δειτε.
πολυ θα χαρω.
 
Top Bottom