Απο London

Περιοχή
London
Όνομα
Δημητρης Γκατσος
Μοτό
Kawasaki 550 Gpz,Hornet 900,Sh 125,africa 650(Στην Ελλαδα)
Καλώς όρισες Μήτσο...!!!:ok:
Καλώς όρισες Μήτσο...!!!:ok:
Γεια σου αδελφε.Και γω τελειωμενος εντουρας ειμαι.Απλα ειμαι διχρονος .EXC 250 με wiseco απανω .Ενα 640 και ενα Africa 650 συμπληρωναν τον στολο οσο ημουν Ελλαδιτσα.
Εδω στο Λονδινο δεν αξιζει να εχεις τιποτα αλλο εκτος απο στρητ.
Θα τα λεμε.Χαρηκα πολυ.μου λειπει το εντουρο.
 
Περιοχή
London
Όνομα
Δημητρης Γκατσος
Μοτό
Kawasaki 550 Gpz,Hornet 900,Sh 125,africa 650(Στην Ελλαδα)
Παιδια πραγματικα το καλωσορισμα ηταν πολυ θερμο και με εκανε να αναπολησω την πατριδα τα απιθανα βουνα μας (εδω δεν εχει καθολου ορη βουνα λαγκαδια.Μονο πεδιαδες και απεραντους καμπους).
Μου λειπει το εντουρο παρα πολυ .Μα πιο πολυ το να συνανταω ζεστους ανθρωπους στα βουνα στα ταξιδια στις εκδρομες.Και να ειστε σιγουροι οτι πιο ζεστοι ανθρωποι απο τους Ελληνες μηχανοβιους δεν υπαρχουν.Κυριως γιατι εκτιμουν τη ζωη.Γιατι τα βλεπουμε ολα ασπρα.Γιατι ερχομαστε απο το φως.Και γιατι εχουμε μαθει να ακουμπαμε τιμονια κατω σε μια ασφαλτο σαπουνι.
παω για υπνο με πολυ χαρουμενη καρδια που σας μιλησα.Καλο σας βραδακι.Δυναμη και μη μασατε τιποτα.
 
Περιοχή
London
Όνομα
Δημητρης Γκατσος
Μοτό
Kawasaki 550 Gpz,Hornet 900,Sh 125,africa 650(Στην Ελλαδα)
Καλώς όρισες φιλαράκι στην παρέα!
Τα δύο τελευταία μαγαζιά σου μου είναι γνωστά, αλλά σε κανένα δεν έτυχε να τα επισκευτώ! Ίσως σε κάποιο από τα μελλοντικά σου!
ΚΑλως σας βρισκω.Αν θες να ερθεις σε μελοντικο μου μονο Λονδινο θα το βρεις δυστυχως. Ευχαριστω για το καλωσορισμα
 

Rangos

Stop buying, Start riding
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
BMW F 800 gs
KTM 300 exc
YAMAHA Majesty 125
YAMAHA CT 50
Ελατε αλλα φερτε και κανα τσιπουρο μαζι γιατι στεγνωσαμε.:hungover::biker::friendship:
Καλως όρισες Δημήτρη και απο μένα.
Ζήτησες τσίπουρο φίλε και αμέσως σε ένιωσα πιο δικό μου άνθρωπο.
Έχω μεγάλη αγάπη σε αυτό το ποτό και γι' αυτό έχω κάνει κατάσταση τα τελευταία χρόνια και πλέον το φτιάχνω μόνος με τα δικά μου τελετουργικά, γιατί πάνω απο όλα είναι της παρέας!

[/URL][/IMG]
[/URL]
[/IMG]
Στα μέσα Δεκέμβρη περίπου, θα βγάλω το φετινό.
Βρές με ποιόν τρόπο μπορώ να σου στείλω και εγώ με όλη μου την καρδιά θα σου στείλω 2 μπουκαλάκια να τα πιείτε εκει πάνω στα κρύα, να ζεσταθεί η καρδιά και το κοκκαλάκι σας.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Καλως όρισες Δημήτρη και απο μένα.
Ζήτησες τσίπουρο φίλε και αμέσως σε ένιωσα πιο δικό μου άνθρωπο.
Έχω μεγάλη αγάπη σε αυτό το ποτό και γι' αυτό έχω κάνει κατάσταση τα τελευταία χρόνια και πλέον το φτιάχνω μόνος με τα δικά μου τελετουργικά, γιατί πάνω απο όλα είναι της παρέας!

[/URL][/IMG]
[/URL]
[/IMG]
Στα μέσα Δεκέμβρη περίπου, θα βγάλω το φετινό.
Βρές με ποιόν τρόπο μπορώ να σου στείλω και εγώ με όλη μου την καρδιά θα σου στείλω 2 μπουκαλάκια να τα πιείτε εκει πάνω στα κρύα, να ζεσταθεί η καρδιά και το κοκκαλάκι σας.
Αν θέλεις βοήθεια. .....πες το:friendship:
 
Περιοχή
London
Όνομα
Δημητρης Γκατσος
Μοτό
Kawasaki 550 Gpz,Hornet 900,Sh 125,africa 650(Στην Ελλαδα)
Καλως όρισες Δημήτρη και απο μένα.
Ζήτησες τσίπουρο φίλε και αμέσως σε ένιωσα πιο δικό μου άνθρωπο.
Έχω μεγάλη αγάπη σε αυτό το ποτό και γι' αυτό έχω κάνει κατάσταση τα τελευταία χρόνια και πλέον το φτιάχνω μόνος με τα δικά μου τελετουργικά, γιατί πάνω απο όλα είναι της παρέας!

[/URL][/IMG]
[/URL]
[/IMG]
Στα μέσα Δεκέμβρη περίπου, θα βγάλω το φετινό.
Βρές με ποιόν τρόπο μπορώ να σου στείλω και εγώ με όλη μου την καρδιά θα σου στείλω 2 μπουκαλάκια να τα πιείτε εκει πάνω στα κρύα, να ζεσταθεί η καρδιά και το κοκκαλάκι σας.
Με
Καλως όρισες Δημήτρη και απο μένα.
Ζήτησες τσίπουρο φίλε και αμέσως σε ένιωσα πιο δικό μου άνθρωπο.
Έχω μεγάλη αγάπη σε αυτό το ποτό και γι' αυτό έχω κάνει κατάσταση τα τελευταία χρόνια και πλέον το φτιάχνω μόνος με τα δικά μου τελετουργικά, γιατί πάνω απο όλα είναι της παρέας!

[/URL][/IMG]
[/URL]
[/IMG]
Στα μέσα Δεκέμβρη περίπου, θα βγάλω το φετινό.
Βρές με ποιόν τρόπο μπορώ να σου στείλω και εγώ με όλη μου την καρδιά θα σου στείλω 2 μπουκαλάκια να τα πιείτε εκει πάνω στα κρύα, να ζεσταθεί η καρδιά και το κοκκαλάκι σας.
Καλως όρισες Δημήτρη και απο μένα.
Ζήτησες τσίπουρο φίλε και αμέσως σε ένιωσα πιο δικό μου άνθρωπο.
Έχω μεγάλη αγάπη σε αυτό το ποτό και γι' αυτό έχω κάνει κατάσταση τα τελευταία χρόνια και πλέον το φτιάχνω μόνος με τα δικά μου τελετουργικά, γιατί πάνω απο όλα είναι της παρέας!

[/URL][/IMG]
[/URL]
[/IMG]
Στα μέσα Δεκέμβρη περίπου, θα βγάλω το φετινό.
Βρές με ποιόν τρόπο μπορώ να σου στείλω και εγώ με όλη μου την καρδιά θα σου στείλω 2 μπουκαλάκια να τα πιείτε εκει πάνω στα κρύα, να ζεσταθεί η καρδιά και το κοκκαλάκι σας.
Ααα εσυ εχεις δυνατη κατασταση.Και γω προσπαθω να οργανωσω κατι αναλογο εδω πανω.Η εμπειρια σου θα ειναι πολuτιμη..
Βγαλτο με το καλο και καπου θα ανταμωσουν οι δρομοι μας να το σφιξουμε.:friendship:
 
Περιοχή
London
Όνομα
Δημητρης Γκατσος
Μοτό
Kawasaki 550 Gpz,Hornet 900,Sh 125,africa 650(Στην Ελλαδα)
Καλως όρισες Δημήτρη και απο μένα.
Ζήτησες τσίπουρο φίλε και αμέσως σε ένιωσα πιο δικό μου άνθρωπο.
Έχω μεγάλη αγάπη σε αυτό το ποτό και γι' αυτό έχω κάνει κατάσταση τα τελευταία χρόνια και πλέον το φτιάχνω μόνος με τα δικά μου τελετουργικά, γιατί πάνω απο όλα είναι της παρέας!

[/URL][/IMG]
[/URL]
[/IMG]
Στα μέσα Δεκέμβρη περίπου, θα βγάλω το φετινό.
Βρές με ποιόν τρόπο μπορώ να σου στείλω και εγώ με όλη μου την καρδιά θα σου στείλω 2 μπουκαλάκια να τα πιείτε εκει πάνω στα κρύα, να ζεσταθεί η καρδιά και το κοκκαλάκι σας.
Rango και γω Χαλκιδεος ειμαι.Εζησα απο τα 19 μου στην Θεσσαλονικη αλλα οι δικοι μου ζουν χαλκιδα καραμπαμπα διπλα στον βοσπορο.Το καλοκαιρι τελος αυγουστο ημουν εκει για 17 μερες.
 

Rangos

Stop buying, Start riding
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
BMW F 800 gs
KTM 300 exc
YAMAHA Majesty 125
YAMAHA CT 50
Αν θέλεις βοήθεια. .....πες το:friendship:
Η βοήθεια είναι πάντα καλοδεχούμενη Κώστα!
Η διαδικασία είναι απλή, τρώς όσο μπορείς και πίνεις οσο μπορείς και στο τέλος παίρνεις το μεροκάματο-μερτικό σου για το σπίτι και στην υγειά μας!
 

Rangos

Stop buying, Start riding
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
BMW F 800 gs
KTM 300 exc
YAMAHA Majesty 125
YAMAHA CT 50
Με


Ααα εσυ εχεις δυνατη κατασταση.Και γω προσπαθω να οργανωσω κατι αναλογο εδω πανω.Η εμπειρια σου θα ειναι πολuτιμη..
Βγαλτο με το καλο και καπου θα ανταμωσουν οι δρομοι μας να το σφιξουμε.:friendship:
Rango και γω Χαλκιδεος ειμαι.Εζησα απο τα 19 μου στην Θεσσαλονικη αλλα οι δικοι μου ζουν χαλκιδα καραμπαμπα διπλα στον βοσπορο.Το καλοκαιρι τελος αυγουστο ημουν εκει για 17 μερες.
Ε τότε είσαι ''τελείως'' πατριώτης εσύ Δημήτρη. Εγώ τώρα μένω μέσα Χαλκίδα και μεγαλωμένος στούς Καθενούς, λίγο πιο έξω..
Οτι σου έχω πεί να ξέρεις ισχύει και απο δώ και πέρα θα τα λέμε και απο εδω μέσα και κάποια μέρα σίγουρα θα τα πούμε και απο κοντά και θα κάνουμε και εντούρο Δίρφη - καντήλι κλπ. :friendship:
 
Περιοχή
London
Όνομα
Δημητρης Γκατσος
Μοτό
Kawasaki 550 Gpz,Hornet 900,Sh 125,africa 650(Στην Ελλαδα)
Ε τότε είσαι ''τελείως'' πατριώτης εσύ Δημήτρη. Εγώ τώρα μένω μέσα Χαλκίδα και μεγαλωμένος στούς Καθενούς, λίγο πιο έξω..
Οτι σου έχω πεί να ξέρεις ισχύει και απο δώ και πέρα θα τα λέμε και απο εδω μέσα και κάποια μέρα σίγουρα θα τα πούμε και απο κοντά και θα κάνουμε και εντούρο Δίρφη - καντήλι κλπ. :friendship:[/quoteΗ ευβοια ειναι η τρελα μου και παντα ηθελα να εντουριασω.Μου λειπει γιατι απο τα 19 μου εμεινα θεσσαλονικη.Εμαθα βεβαια σαν τις τσεπες μου την γυρω περιοχη Ολυμπο πιερια κισσαβο βερτισκο χωρτιατη χωλομωντα τα ποδια της χαλκιδικης τον Παικο .Εκανα καθαροαιμο εντουρο εντελως εκτος δρομου.ειχα βεβαια και ενα 640 φτιαγμενο πολυ χωματερο για πιο μεκρυνες εξερευνησεις και με αυτο εχω κανει μια φορα εν ακομματακι της ευβοιας καθως πηγα απο αθηνα θεσσαλονικη μονο χωμα.Πολυ θα ηθελα να εμβαθυνω.
 
Περιοχή
London
Όνομα
Δημητρης Γκατσος
Μοτό
Kawasaki 550 Gpz,Hornet 900,Sh 125,africa 650(Στην Ελλαδα)
στην ελλαδα ειχα ενα αφρικα 650 αλλα με μπρος πισω αναρτησεις απο ΚΤΜ (αυτο στην φωτο)ενα 640 ΚΤΜ και ενα 250 ΕΧC διχρονο παντα με wiseco πιστονακι πρασινο ελατηριο (καμια φορα και κιτρινο γιατι πηγαιναμε σε πολυ δυσκολα μερη).
 
Top Bottom