Αφού μου ζητάτε να συστηθώ...Ακούστε...

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Πολύ καλημέρα σας! Θα απαντήσω σε έναν έναν ξεχωριστά στο ίδιο ποστ χωρίς να είμαι σίγουρος αν είναι το σωστό.

Φίλε StepaS φυσικά και έχεις δίκιο για το κοκτέιλ αλλά σε συνδυασμό με το σεβασμό στο δίπλωμα και τον ήπιο χαρακτήρα μου το κοκτέιλ διαμορφώνεται ως δια μαγείας σε χυμό μπανάνα-βύσσινο:D

gsmaniac: Σίγουρα υπάρχουν κενά τα οποία θα βρω και θα συμπληρώσω.. Χρειάζομαι λίγο χρόνο τα ωράρια μου είναι φευγάτα μέχρι αηδίας..:thumbsdown:

mAthosalas: Τί άλλο να ποστάρο? Σίγουρα το έχετε ξεφτιλίσει (με την καλή έννοια) και τα έχετε ποστάρι όλα δεν ξέρω πραγματικά τι άλλο θέμα να ανοίξω.. Κάτι θα βρεί όμως το άρρωστο μυαλό μου

desert fox: ΘΑ ανεβάσω φωτό μια μια και μόνο όταν κάποιο από αυτά είναι στο γκαράζ μου πρόχειρα για κάποιο σέρβις η κάτι και θα κλέβω μόνο ένα κομμάτι της μοτοσυκλετας γιατί και εδώ που είμαστε κλέβουν και το κορίτσι δεν θέλει φωτό στο ίντερνετ ωστόσο με άφησε να δίνω από ολόκληρη την τούρτα μόνο το κερασάκι , είμαι και εγώ μυστήριος κάπου κάπου και οφείλω να το σεβαστό αν και δεν νομίζω ότι προτρέχει πραγματικά σοβαρός κίνδυνος... Έτυχε να έχω ήδη μια,θα την ανεβάσω μαζί με άλλες μόλις κλέψω λίγο χρόνο ψάξω και βρώ πως στο διάολο να ανεβάσω φωτό..

Belmont: Επειδή είμαι λίγο καχύποπτος όπως όλοι μας στο 2017... Αν ξύνεσαι και λες τι μας λέει αυτός τώρα.. Σε καταλαβαίνω απόλυτα αλλά δεν υπάρχει λόγος να πουλήσω παπάτζα, όμως ορκίζομαι σε όποιον γνωρίσω από κοντά να μάθει κάτι ακόμα για αυτό το πονεμένο θέμα.. :stop:

Jliordos: Ερώτηση κρίσεως.. Ο Έλληνας είναι ταλαιπωρημένος επειδή είναι μαλάκας... Η είναι μαλάκας επειδή είναι ταλαιπωρημένος? Ναι είμαι τοξότης το έχει η κούτρα μου να κατεβάζει ψείρες... Και όσο για τα χέρια στα σκατά έχω να σου πω ότι όλοι μαζί τα φάγαμε το είχε πει και ο κ. Π.....λος οι περισσότεροι τον έβριζαν εγώ όμως το είχα καταλάβει και παραδεχτεί, ξέρω θα με κράξετε μερικοί... Εσύ ίσως να μην τα έβαλες εκεί αλλά είδες το γείτονα να το κάνει και δεν έκανες τίποτα. Όπως και εγώ το ίδιο...

kostis-gs: 42719 solingen μπορεί φέτος να έρθω διακοπές Ελλάδα.. Μπορεί... Θα ενημερώσω φυσικά αρκετά πριν ώστε να συναντηθώ με όσους περισσότερους γίνεται

Καλημέρα και πάλι αν κάπου κάτι ακουστεί στραβά δεν υπάρχει ούτε μια στο εκατομμύριο να το έκανα επίτηδες.. Και για τώρα και για τα επόμενα ποστ. Ευχαριστώ για ολα:clp:
Ελα ρε συ....είσαι στο ίδιο χωριό με Παναγιωτιδη?:friendship:
 

jliordos

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
BMW R1250GS ADVENTURE 40th YEARS
Πολύ καλημέρα σας! Θα απαντήσω σε έναν έναν ξεχωριστά στο ίδιο ποστ χωρίς να είμαι σίγουρος αν είναι το σωστό.
 

jliordos

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
BMW R1250GS ADVENTURE 40th YEARS
Jliordos: Ερώτηση κρίσεως.. Ο Έλληνας είναι ταλαιπωρημένος επειδή είναι μαλάκας... Η είναι μαλάκας επειδή είναι ταλαιπωρημένος? Ναι είμαι τοξότης το έχει η κούτρα μου να κατεβάζει ψείρες... Και όσο για τα χέρια στα σκατά έχω να σου πω ότι όλοι μαζί τα φάγαμε το είχε πει και ο κ. Π.....λος οι περισσότεροι τον έβριζαν εγώ όμως το είχα καταλάβει και παραδεχτεί, ξέρω θα με κράξετε μερικοί... Εσύ ίσως να μην τα έβαλες εκεί αλλά είδες το γείτονα να το κάνει και δεν έκανες τίποτα. Όπως και εγώ το ίδιο...

Σαφώς και ταλαιπωρείτε επειδή γίνετε και έχει υπάρξει μαλάκας (γνώμη μου),χαίρομαι που είσαι Τοξότης τα πάω καλά μαζί σας(ο ωροσκόπος μου και της κοπέλας μου το ζώδιο),ΟΧΙ δεν άγγιξα τα σκατά από επιλογή μου ,ώστε να μην βοηθήσω τους μαλάκες να ολοκληρώσουν το έργο τους και νοιώθω πολύ καλά για αυτό,τώρα για το αν είδα άλλους ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΟΙ ΠΟΥ ΤΟ ΕΚΑΝΑΝ ,αλλά είμαι υπεύθυνος μόνο για την δική μου ζωή ,μπορείς να συμβουλέψεις κάποιον αλλά όχι να κάνεις την δουλειά για αυτόν(ακόμα και στα παιδιά μου αυτό τους μαθαίνω)ο Πάγκαλος και κάθε αντίστοιχο καθίκι πάνε εκεί που τους αξίζει ..Χαίρομαι να είσαι καλά με αυτή σου την επιλογή και να γίνεσαι ακόμα καλύτερος ως άνθρωπος εσύ και η οικογένειά σου (φυσικά όπως και όλοι μας).
Να περνάς καλά και να κάνεις ξέγνοιαστες βόλτες[/quote]
 

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Ειμαι εδω σχεδον ενα χρονο,εχω παει σε μοτοσυναντησεις του χωρου και ποτε κανενας δεν μου εκανε προσωπικες η αλλες παραξενες ερωτησεις.
:welcome:
Εισαι σίγουρος για αυτο ; πρόσεχε το πουλί μην σε παρασύρει σε ακολασίες ;
Μη σου δώσει καμία καραμέλα κτλ


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Big twin

Orange blood
Όνομα
Σαββας
Μοτό
Ktm 990 smt 2011
Θα το κάνω πιο μυστηριώδες μιας και έγινε έτσι.. Έδωσα σε αυτό το ποστ και ενα δεύτερο μήνυμα σχετικά με εμένα. Με της "προσωπικές" μου απαντήσεις στους φίλους μου από πάνω(ναι μου το επιτρέπει αυτό που μας ενώνει να σας λέω όλους φίλους μου ε?:yew:) μόνο και μόνο επειδή ήταν πραγματικά καθαρά επί του θέματος και όχι επειδή ήθελα να απαντήσω-διαφωνήσω κάπου και συγνώμη απλά μου βγήκαν σχεδόν αυθόρμητα (Belmont,Jliordos)με όλο αυτό το χάλι που έχει ο πλανήτης μας και κάπου εδώ νομίζω δεν έμεινε κάτι άλλο να σας πω για μένα θα προσπαθήσω να αφήσω έξω σχεδόν οτιδήποτε παρεκκλίνει από τον αρχικό σκοπό του forum, ας πούμε ότι δεν θελω καν απάντηση κύριοι/φίλοι μου(εκτός και αν το θέλετε εσείς φυσικα ε) και ότι ήταν απλά μια μικρή συνέχεια του πρώτου μου μονόλογου και δεν θα ξανά γράψω σε αυτό το thread εκτός απροόπτου.... Ας τα πούμε "εκεί μέσα" λοιπόν... Δεν ξέρω τι άλλο να πω εδώ αφού πήγε να ξεφύγει από το βασικό θέμα και δεν κάνει πάντα.. Καμία φορά πρέπει όμως ε:ha .. Δεν ξέρω:omg2:.. Είμαι πολύ κουρασμένος όπως πάντα... Αντε κάτι ακόμα για μένα μιας και δεν έφυγα :ha Πιάνουν τα χέρια μου σε αρκετά καλό βαθμό και το κιούπι μου κατεβάζει αρκετές ιδέες φυσικά και όρεξη υπάρχει όλο και με κάτι άλλο καταπιάνομαι...για μαστορέματα ειδικά.. Τα λέμε σύντομα σε άλλο thread...Έχω σκοπό να διαβάσω το χρυσό οδηγώ σας ολόκληρο.. Ωχ παναγία μου τι με περιμένει.. Χάρηκα ευχαριστώ και πάλι! :biker: Έρχεται καλοκαίρι αδέρφια:allk::stm:
 
Τελευταία επεξεργασία:

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Θα το κάνω πιο μυστηριώδες μιας και έγινε έτσι.. Έδωσα σε αυτό το ποστ και ενα δεύτερο μήνυμα σχετικά με εμένα. Με της "προσωπικές" μου απαντήσεις στους φίλους μου από πάνω(ναι μου το επιτρέπει αυτό που μας ενώνει να σας λέω όλους φίλους μου ε?:yew:) μόνο και μόνο επειδή ήταν πραγματικά καθαρά επί του θέματος και όχι επειδή ήθελα να απαντήσω-διαφωνήσω κάπου και συγνώμη απλά μου βγήκαν σχεδόν αυθόρμητα (Belmont,Jliordos)με όλο αυτό το χάλι που έχει ο πλανήτης μας και κάπου εδώ νομίζω δεν έμεινε κάτι άλλο να σας πω για μένα θα προσπαθήσω να αφήσω έξω σχεδόν οτιδήποτε παρεκκλίνει από τον αρχικό σκοπό του forum, ας πούμε ότι δεν θελω καν απάντηση κύριοι/φίλοι μου(εκτός και αν το θέλετε εσείς φυσικα ε) και ότι ήταν απλά μια μικρή συνέχεια του πρώτου μου μονόλογου και δεν θα ξανά γράψω σε αυτό το thread εκτός απροόπτου.... Ας τα πούμε "εκεί μέσα" λοιπόν... Δεν ξέρω τι άλλο να πω εδώ αφού πήγε να ξεφύγει από το βασικό θέμα και δεν κάνει πάντα.. Καμία φορά πρέπει όμως ε:ha .. Δεν ξέρω:omg2:.. Είμαι πολύ κουρασμένος όπως πάντα... Αντε κάτι ακόμα για μένα μιας και δεν έφυγα :ha Πιάνουν τα χέρια μου σε αρκετά καλό βαθμό και το κιούπι μου κατεβάζει αρκετές ιδέες φυσικά και όρεξη υπάρχει όλο και με κάτι άλλο καταπιάνομαι...για μαστορέματα ειδικά.. Τα λέμε σύντομα σε άλλο thread...Έχω σκοπό να διαβάσω το χρυσό οδηγώ σας ολόκληρο.. Ωχ παναγία μου τι με περιμένει.. Χάρηκα ευχαριστώ και πάλι! :biker: Έρχεται καλοκαίρι αδέρφια:allk::stm:
Εγώ πάλι αισθάνομαι ότι πρέπει να σου πούμε ένα ευχαριστώ για το άνοιγμα ψυχής που μας έκανες με το καλημέρα!
Και πραγματικά το έκανες με στυλ....μοτοσυκλετιστικο:friendship:
 

jliordos

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
BMW R1250GS ADVENTURE 40th YEARS
να σαι καλά λεβέντη και να περνάς όμορφα .Από εμένα προσωπικά κανένα πρόβλημα ,ίσα ίσα χαίρομαι που λέμε τις απόψεις μας !!
 

NIKOLTSOS

Μέλος
Περιοχή
Omaha, NE (US) // Thessaloniki, (GR)
Όνομα
Νικόλας
Μοτό
TRIUMPH DAYTONA 675
KTM 640 ADVENTURE
DT 200 3ET
VULCAN 400
Γυναίκα με 8 μοτέρ στο γκαράζ... και σε έδωσε και SMT....???

Ρε καλά λεω έγω αυτοί με τα ΚΤΜ είναι ψεύτες μεγάλοι...

Καλώς ήρθες!!!!!!
Τα καλύτερα!!!!!

:friendship::friendship::friendship:
 
Top Bottom