Αφού μου ζητάτε να συστηθώ...Ακούστε...

ΜΟΥΡΙΚΗΣ

Μέλος
Περιοχή
ΚΡΑΝΙΔΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ. ΚΑΙ ΦΩΚΙΑΝΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ.
Όνομα
Γιώργος Μουρίκης.
Μοτό
ΚΤΜ 640 Adventure R (07)
YAMAHA YZF 600R (97) Thundercat
Καλώς ήρθες
 

Big twin

Orange blood
Όνομα
Σαββας
Μοτό
Ktm 990 smt 2011
Γυναίκα με 8 μοτέρ στο γκαράζ... και σε έδωσε και SMT....??? Τα 3 τα είδατε κιόλας

Ρε καλά λεω έγω αυτοί με τα ΚΤΜ είναι ψεύτες μεγάλοι...

Καλώς ήρθες!!!!!!
Τα καλύτερα!!!!!

:friendship::friendship::friendship:
:ha Δεν έχεις και άδικο έγω που το ζω και ακόμα καμια φορά τσιμπιέμαι να δω μήπως και είναι όνειρο μετά απο 1 χρόνο++... Στην Ελλάδα οδηγούσα 12 χρόνια καθημερινά και ζήτημα μέσα σε όλα αυτα να πέτυχα 4-5 γυναίκες... Εδώ σε κάθε βόλτα δίνεις και παίρνεις χαιρετούρες από 2-3... Άλλη φάση :hlb: :friendship:
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
:welcome:Σάββα !! Αφού από τα τόσα οχήματα διάλεξες το κατεμι και αυτό έχεις γράψει και στο φόρουμ σαν μοτό σου είσαι δικός μου ! Καζούρα στο φουλ στις αργές κυρίες με τα gs :D
 

BillyGs

Μέλος
Περιοχή
Lagonisi
Όνομα
Βασίλης
Μοτό
R 1200 GS
Καως ήρθες φίλε Σάββα.. Όποτε θελήσεις να λείψεις για Ελλάδα σε αντικαθιστώ ευχαρίστως...!!! Και για να μην παρεξηγηθώ, που δεν θα παρεξηγηθώ, για τις επιλογές των moto το λέω και μόνο.. Γιατί για την ξενιτιά δεν θέλω να ακούω καν... Πάντως φίλε είσαι έξω καρδιά, σε διαβάζω και χαμογελάω!!!
 
Τελευταία επεξεργασία:

Big twin

Orange blood
Όνομα
Σαββας
Μοτό
Ktm 990 smt 2011
:welcome:Σάββα !! Αφού από τα τόσα οχήματα διάλεξες το κατεμι και αυτό έχεις γράψει και στο φόρουμ σαν μοτό σου είσαι δικός μου ! Καζούρα στο φουλ στις αργές κυρίες με τα gs :D

Καγκουρας και εσύ?:pointu:
 

Big twin

Orange blood
Όνομα
Σαββας
Μοτό
Ktm 990 smt 2011
Καως ήρθες φίλε Σάββα.. Όποτε θελήσεις να λείψεις για Ελλάδα σε αντικαθιστώ ευχαρίστως...!!! Και για να μην παρεξηγηθώ, που δεν θα παρεξηγηθώ, για τις επιλογές των moto το λέω και μόνο.. Γιατί για την ξενιτιά δεν θέλω να ακούω καν... Πάντως φίλε είσαι έξω καρδιά, σε διαβάζω και χαμογελάω!!!
Η ξενιτιά πάντως είναι μεγάλο σχολείο φίλε.! Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια.. :friendship:
 

Big twin

Orange blood
Όνομα
Σαββας
Μοτό
Ktm 990 smt 2011
Ναι όταν όμως αυτοί γυρνούσαν εμείς πηγαίναμε... Σεβασμό λοιπόν απέναντι τους αλλά έχεις απόλυτο δίκιο !:nnj:
 

Big twin

Orange blood
Όνομα
Σαββας
Μοτό
Ktm 990 smt 2011
Όπως και να το πούμε ktm είναι... Για μένα όμως έχουν ένα πολύ μεγάλο ελάττωμα ... Οτι άμα χρειαστεί για κάποιο λόγο να πας ξανά σε άλλο μοτο το οποίο δεν θα είναι ktm... ΘΑ ΦΆΣ ΜΕΓΆΛΟ ΞΕΝΕΡΩΜΑ... True story!!
 

Savvas62

Μοτοβόλτα = ΙΕΡΗ - ΑΠΑΡΑΒΙΑΣΤΗ και ΑΙΤΙΑ ΠΟΛΕΜΟΥ
Όνομα
Σάββας
Μοτό
HONDA RC 90, HONDA HF-05, HONDA PCX 125+150, YAMAHA CYGNUS
Καλώς τον συνενόματο !:welcome:
 

Savvas62

Μοτοβόλτα = ΙΕΡΗ - ΑΠΑΡΑΒΙΑΣΤΗ και ΑΙΤΙΑ ΠΟΛΕΜΟΥ
Όνομα
Σάββας
Μοτό
HONDA RC 90, HONDA HF-05, HONDA PCX 125+150, YAMAHA CYGNUS
Γειά σου ξάδερφε:friend::ok:
Απ εδώ τα χαλάμε, δεν θέλω συγγένειες με ΚάθεΤρίτηΜάστορα να μου χαλάσει το ηόνδα μου, άμα αλλάξεις μοτό με :jp το ξανασυζητάμε....

Α χα χα χα πλάκα κάνω ε ?:pointu:
 

Big twin

Orange blood
Όνομα
Σαββας
Μοτό
Ktm 990 smt 2011
Είχα japan πολλά... Το ίδιο λάθος δύο φορές ποτέ :ha φυσικά και κάνουμε πλάκα κύριε Σαββά....
 

Savvas62

Μοτοβόλτα = ΙΕΡΗ - ΑΠΑΡΑΒΙΑΣΤΗ και ΑΙΤΙΑ ΠΟΛΕΜΟΥ
Όνομα
Σάββας
Μοτό
HONDA RC 90, HONDA HF-05, HONDA PCX 125+150, YAMAHA CYGNUS
Είχα japan πολλά... Το ίδιο λάθος δύο φορές ποτέ :ha φυσικά και κάνουμε πλάκα κύριε Σαββά....
:crs:
 

sothrhs

Ο demek
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Σωτήρης
Μοτό
ΤΡΑΚΤΕΡ 06
Ωραια τα τζαπαν μη τα κατηγορειτε..:)
Αξιοπιστα λιτα και απροβληματιστα καθοτι δε χαλανε ποτε...
Οι συγκινησεις πολλες, αλλα και οι εμπειριες..
εμαθα να μετραω πηνια-ανορθωτες αλλα και
να τα αλλαζω κιολας,αυτο παλι που το πατε?:):):)
 
Top Bottom