Ναι, γεια σας!

BLiTzER

Χορχόδειλας
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
ST
Εδώ και καιρό, έβλεπα γνωστούς και φίλους να φέρουν μπλουζάκια/αυτοκόλλητα του συγκεκριμένου φόρουμ σε διάφορες βόλτες, αλλά το απέφευγα λόγω "adv", αφού το χώμα λερώνει το μηχανάκι μου. Παρ'όλα αυτά φίλοι με ενημέρωσαν ότι έχετε και ασφάλτινο κόσμο, οπότε είπα να δοκιμάσω.

Καλώς σας ήρθα, λοιπόν. :)
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Καλώς όρισες Γιώργη...!!!:ok:
Ωραίο avatar...:ok:
 

Big twin

Orange blood
Όνομα
Σαββας
Μοτό
Ktm 990 smt 2011
Γειά σου και από εμένα. Μαζί σου είμαι. Αλλά λόγω απαγορεύσεις περισσότερο. Σαν το χώμα δεν έχει!Εκεί ξεχνάς τα πάντα ( νομίζω αυτό είναι ένα από τα βασικά στοιχεία της μοτοσυκλέτας) μου αρέσουν και τα δύο αν μπορούσα θα είχα και τα δύο σε ένα μοτο...
 

BLiTzER

Χορχόδειλας
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
ST
Πωπω σπυράκοι, σουγκαρίες... τους ίδιους αντιπαθητικούς τύπους θα βλέπω κι εδώ; :p

Μου αρέσει το χώμα (πρώτη μου φορά σε χωμάτινο ήταν σε ένα Berg FS570, για να μάθω :D), αλλά, δυστυχώς, δεν υπάρχει - πλέον - η πολυτέλεια να έχω 2+ μηχανάκια (ένα μηχανάκι ποτέ δε θα κάνει τα πάντα) και δεν είχα ποτέ χωμάτινη παρέα, οπότε παρέμεινα "στριτάς". Για την ακρίβεια, είμαι κάτι ενδιάμεσο, αφού λατρεύω τα SM.

Για να ξέρετε και με τι έχετε να κάνετε, τα τελευταία 9 χρόνια, όσο καιρό καβαλάω δηλαδή (ναι, άργησα...), είχα τα εξής μηχανάκια, με αυτή τη σειρά:

Honda CB 600F Hornet 1998
Honda CBR 1000RR 2004
Yamaha XT 600E 2002 (SM)
KTM 640 SM 2005 (το όμορφο, το δίμπουκο :p)
KTM 690 Duke 2008
Honda CBR 250R 2011
Suzuki DRZ 400 SM 2006
Yamaha MT-07 2016
 

Big twin

Orange blood
Όνομα
Σαββας
Μοτό
Ktm 990 smt 2011
Πωπω σπυράκοι, σουγκαρίες... τους ίδιους αντιπαθητικούς τύπους θα βλέπω κι εδώ; :p

Μου αρέσει το χώμα (πρώτη μου φορά σε χωμάτινο ήταν σε ένα Berg FS570, για να μάθω :D), αλλά, δυστυχώς, δεν υπάρχει - πλέον - η πολυτέλεια να έχω 2+ μηχανάκια (ένα μηχανάκι ποτέ δε θα κάνει τα πάντα) και δεν είχα ποτέ χωμάτινη παρέα, οπότε παρέμεινα "στριτάς". Για την ακρίβεια, είμαι κάτι ενδιάμεσο, αφού λατρεύω τα SM.

Για να ξέρετε και με τι έχετε να κάνετε, τα τελευταία 9 χρόνια, όσο καιρό καβαλάω δηλαδή (ναι, άργησα...), είχα τα εξής μηχανάκια, με αυτή τη σειρά:

Honda CB 600F Hornet 1998
Honda CBR 1000RR 2004
Yamaha XT 600E 2002 (SM)
KTM 640 SM 2005 (το όμορφο, το δίμπουκο :p)
KTM 690 Duke 2008
Honda CBR 250R 2011
Suzuki DRZ 400 SM 2006
Yamaha MT-07 2016
:tk:

Αυτο με τα κόκκινα πάρτο πίσω αμέσως :roflmao: μην τρελαθούμε κιόλας....





:friendship:
 

BLiTzER

Χορχόδειλας
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
ST
Δεν είμαι σίγουρος αν σε ενοχλεί η μετατροπή ή ότι δε θα γίνει ποτέ SM επειδή είναι XT. :p

Καλώς σας βρήκα όλους, χαίρομαι που βλέπω γνώριμες φάτσες και ευχαριστώ για την υποδοχή.

@sugarias: Χμ... δεν είναι κακό... Υπόψη.
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
γιωργαρε οπως πολυ συντομα θα διαπιστωσεις και χωματινα και ασφαλτινα υπαρχουν εδω μεσα...
αυτο ομως που ξεχωριζει ειναι η παρεα , ο ''χαβαλες'' ,οι συναντησεις μας....
πιο πολυ σε ''οικογενεια'' φερνουμε, παρα σε φορουμ...
:ll::ll::ll:
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
Δεν είμαι σίγουρος αν σε ενοχλεί η μετατροπή ή ότι δε θα γίνει ποτέ SM επειδή είναι XT. :p

Καλώς σας βρήκα όλους, χαίρομαι που βλέπω γνώριμες φάτσες και ευχαριστώ για την υποδοχή.

@sugarias: Χμ... δεν είναι κακό... Υπόψη.
εχω σκηνη 4 ατομων ...
ολοκαινουργια....
δεν χρειαζεται να φερεις απολυτως τιποτα...
θα φιλοξενηθεις βασιλικα στο 3χ3 παλατι μου....:inlove::inlove::inlove:
εαν κανεις φασαρια στον υπνο σε βλεπω να κοιμασαι στο ''welcome''....:p:laugh::laugh::laugh:
εχει και προθαλαμο !!!:D:D

:friend::friendship::friendship:
 

Big twin

Orange blood
Όνομα
Σαββας
Μοτό
Ktm 990 smt 2011
Δεν είμαι σίγουρος αν σε ενοχλεί η μετατροπή ή ότι δε θα γίνει ποτέ SM επειδή είναι XT. :p

Καλώς σας βρήκα όλους, χαίρομαι που βλέπω γνώριμες φάτσες και ευχαριστώ για την υποδοχή.

@sugarias: Χμ... δεν είναι κακό... Υπόψη.
Το δεύτερο το δεύτερο :D
 
Top Bottom