Ναι, γεια σας!

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Καλός ίρθαις :D
:friendship:
Τον Μπαμπινιωτη μου μεσα...
Πρεπει να το ριξω στο διαβασμα παλι!


Καλος ιρθαις :friendship:
φηλαι,καλοσυρθαις!!:laugh:
:friendship::friendship:
Καλοστονα τον πρώην ομοσταυλο!
:pointu::pointu::pointu:

Ραι σης ,τη του καναιται του πεδηού...αιγκαιφαλεικώ θα παθοι άμα τα δηαβασοι...:ha
 

BLiTzER

Χορχόδειλας
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
ST
Με βρήκαν νέο και με εκμεταλλεύονται...

Καλοστονα τον πρώην ομοσταυλο!
Αν βλέπεις το πιο όμορφο κίτρινο DRZ να κινείται πέριξ του κέντρου, το - πρώην - δικό μου είναι. :D
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
:pointu::pointu::pointu:

Ραι σης ,τη του καναιται του πεδηού...αιγκαιφαλεικώ θα παθοι άμα τα δηαβασοι...:ha
μπαααα...
δαιν τα δειαβαζη πλαιον...
τα πρωσπαιρνα!!!
:laugh::laugh::laugh::laugh:
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Ναι βρε το κατάλαβα. Απλά ρωτάω γτ? Κουτσομπολης γαρ...
Aυτά είναι επτασφράγγιστα μυστικά ,που κρατάνε χρόνια ,κι είναι καλά κρυμένα ,κ τα γνωρίζουν μόνον οι "μυημένοι".
Οταν με το καλό γυρίσεις Πατρίδα ,κ εφ'όσον συναινέσεις να περάσεις την τελετή μύησης ,θα μπορέσεις μετά να μάθεις λεπτομέρειες.
 

Big twin

Orange blood
Όνομα
Σαββας
Μοτό
Ktm 990 smt 2011
Aυτά είναι επτασφράγγιστα μυστικά ,που κρατάνε χρόνια ,κι είναι καλά κρυμένα ,κ τα γνωρίζουν μόνον οι "μυημένοι".
Οταν με το καλό γυρίσεις Πατρίδα ,κ εφ'όσον συναινέσεις να περάσεις την τελετή μύησης ,θα μπορέσεις μετά να μάθεις λεπτομέρειες.
Μετά τις μπάμιες που θα σας ρίξω σιγά μη μου μιλάτε! :laugh: πλάκα κάνω.. Θα γίνει και αυτό γατε... :friendship: Δεν ξέρω πότε όμως..
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
Aυτά είναι επτασφράγγιστα μυστικά ,που κρατάνε χρόνια ,κι είναι καλά κρυμένα ,κ τα γνωρίζουν μόνον οι "μυημένοι".
Οταν με το καλό γυρίσεις Πατρίδα ,κ εφ'όσον συναινέσεις να περάσεις την τελετή μύησης ,θα μπορέσεις μετά να μάθεις λεπτομέρειες.
@BLiTzER
πες μας τωρα οτι εχεις νοικιασει σχολειο ή φροντιστηριο για τις μυησεις...
γιατι ο γατουλης κατι ξερει και δεν λεει...
αλλιως να παρω τα μετρα μου...
θα τον ''βασανισω'' με σουβλακια...
θα τα μαθω ολα !!!
:dnl::dnl::dnl:
 

BLiTzER

Χορχόδειλας
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
ST
Σας ευχαριστώ όλους ξανά και, αφού συστήθηκα εγώ, νομίζω επιβάλλεται να συστήσω και το μηχανάκι μου.

Yamaha MT-07, λοιπόν. Δηλαδή αυτό:



Το αγόρασα καινούριο, πριν 14 μήνες περίπου και βγαίνει συνήθως για εξορμήσεις ΣΚ. Όπως εδώ:



Οι μόντες που έχω κάνει... χμ... led φλας Yamaha, καταργήθηκαν οι αντιστάσεις και μπήκε φλασέρ, για να γλιτώσω χώρο στο μούτρο, led λάμπα μπροστά, σπαστή βάση πινακίδας, μικρό φιμέ ζελατινάκι μπροστά, ίσα ίσα για να προστατεύει όργανα και κλειδαριά, κοντές μανέτες, κοντή γκαζιέρα από R6, ολόσωμη Akrapovic carbon, φίλτρο DNA + stage 2 καπάκι, Power Commander V + χάρτης, Ohlins αμορτισέρ, Ohlins cartridges + ελατήρια μπροστά, με πλήρεις ρυθμίσεις.

Το μηχανάκι βγαίνει κατά 99% για απόλαυση, σπάνια για μετακίνηση. Αν είστε καλά παιδιά, μπορεί να ποστάρω και κάνα βιντεάκι κάποτε.

Αλλά, μεταξύ άλλων, είμαι και τρου αντβέ τύπος:



 
Τελευταία επεξεργασία:

Big twin

Orange blood
Όνομα
Σαββας
Μοτό
Ktm 990 smt 2011
Σας ευχαριστώ όλους ξανά και, αφού συστήθηκα εγώ, νομίζω επιβάλλεται να συστήσω και το μηχανάκι μου.

Yamaha MT-07, λοιπόν. Δηλαδή αυτό:



Το αγόρασα καινούριο, πριν 14 μήνες περίπου και βγαίνει συνήθως για εξορμήσεις ΣΚ. Όπως εδώ:



Οι μόντες που έχω κάνει... χμ... led φλας Yamaha, καταργήθηκαν οι αντιστάσεις και μπήκε φλασέρ, για να γλιτώσω χώρο στο μούτρο, led λάμπα μπροστά, σπαστή βάση πινακίδας, μικρό φιμέ ζελατινάκι μπροστά, ίσα ίσα για να προστατεύει όργανα και κλειδαριά, κοντές μανέτες, ολόσωμη Akrapovic carbon, φίλτρο DNA + stage 2 καπάκι, Power Commander V + χάρτης, Ohlins αμορτισέρ, Ohlins cartridges + ελατήρια μπροστά, με πλήρεις ρυθμίσεις.

Το μηχανάκι βγαίνει κατά 99% για απόλαυση, σπάνια για μετακίνηση. Αν είστε καλά παιδιά, μπορεί να ποστάρω και κάνα βιντεάκι κάποτε.

Αλλά, μεταξύ άλλων, είμαι και τρου αντβέ τύπος:



Εγγύηση? Τι γίνεται με την εγγύηση μετά από τόσο χέρι πάνω της? :(
 

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Πολύ δουλειά και ποιοτικα πράγματα , πάντα να έχεις χρόνο να το χαίρεσαι .




Έλα πες την αλήθεια , το σλιπινγκ μπαγκ το πήρες για την φωτό μόνο .


Sent from my iPad using Tapatalk
 

BLiTzER

Χορχόδειλας
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
ST
Σ'ευχαριστώ. :)

Χαχα είναι αστείο που το αναφέρεις, γιατί το sleeping bag δεν είναι καν δικό μου. Τον δικό μου σάκο τον κουβάλησε φίλος με το δικό του μηχανάκι, γιατί στο δικό μου δε χωράνε ούτε σπίρτα, κι εγώ πήρα το sleeping bag του.

Οι 2 τελευταίες φωτογραφίες είναι από Καστριώτισσα προς Μάρμαρα Φθιώτιδας, από το χωμάτινο κομμάτι. Μη ρωτάτε πώς βρέθηκα εκεί με αυτό το μηχανάκι, ας πούμε ότι κάνω κακές παρέες. Δεν υπάρχει στο google maps για να το δείξω, γιατί είναι εκτός δρόμου, αλλά είναι περίπου σε 1000 μέτρα υψόμετρο και έχει αρκετά δύσκολα κομμάτια (για μη enduro μηχανάκι) ως εκεί: από πατημένο χώμα και χαλίκια, σπασίματα 20-30 πόντων, μέχρι κοτρόνες, λιμνάκια και λασπόνερα.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom