Να μαι κι εγω

rock n rolla_990

Κόπανος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Ζ
Μοτό
GS χιλιαδιακοσα
Piaggio Beverly
Vespa PX200E
Εχεις να ριξεις πραμα.......
Δε ριχνω σαλιο ρε σε χαζοαξεσουαρ. Οτι πεταξα στα Ducati το πεταξα! Σ αυτο μονο βελτιωσεις στα σημεια και οτι εχει να κανει με βελτιωση συμπεριφορας! Επιτηδες το πηρα μαμα. Εχει 29000 χλμ και ειναι ΑΣΚΙΣΤΟ..
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Δε ριχνω σαλιο ρε σε χαζοαξεσουαρ. Οτι πεταξα στα Ducati το πεταξα! Σ αυτο μονο βελτιωσεις στα σημεια και οτι εχει να κανει με βελτιωση συμπεριφορας! Επιτηδες το πηρα μαμα. Εχει 29000 χλμ και ειναι ΑΣΚΙΣΤΟ..
σαφεστατα!!!!!!!!!!
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Δε ριχνω σαλιο ρε σε χαζοαξεσουαρ. Οτι πεταξα στα Ducati το πεταξα! Σ αυτο μονο βελτιωσεις στα σημεια και οτι εχει να κανει με βελτιωση συμπεριφορας! Επιτηδες το πηρα μαμα. Εχει 29000 χλμ και ειναι ΑΣΚΙΣΤΟ..
καμια εξατμιση βαλτου ντε,να ανασανει το κακομοιρο
 

rock n rolla_990

Κόπανος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Ζ
Μοτό
GS χιλιαδιακοσα
Piaggio Beverly
Vespa PX200E
καμια εξατμιση βαλτου ντε,να ανασανει το κακομοιρο
Μου περναει απο το μυαλο συχνα πυκνα και ψαχνομαι αλλα αμεσως μετα ερχομαι στα ισα μου :p Κερδιζω μονο σε θερμοκρασια. Χανω την ησυχια μου και ανεβαινει και η καταναλωση απ οτι εχω διαβασει.. Ασε που για να μπω στο γκαραζ θα εχω τα καλα του ducati. Θα σβηνω ενα τετραγωνο πριν και θα τσουλαω :wacky:Καλυτερα να τα φαω σε βενζινες:D:D:D
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Μου περναει απο το μυαλο συχνα πυκνα και ψαχνομαι αλλα αμεσως μετα ερχομαι στα ισα μου :p Κερδιζω μονο σε θερμοκρασια. Χανω την ησυχια μου και ανεβαινει και η καταναλωση απ οτι εχω διαβασει.. Ασε που για να μπω στο γκαραζ θα εχω τα καλα του ducati. Θα σβηνω ενα τετραγωνο πριν και θα τσουλαω :wacky:Καλυτερα να τα φαω σε βενζινες:D:D:D
akrapa ταπωμενη χωρις προγραμμα και εισαι τζετ
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Θα δουλευει σωστα με τελικα και φιλτρο χωρις προγραμμα? Δε θα ειναι φτωχο?
ξερεις ποσοι το εχουν ετσι?σχεδον ολοι...
 
Top Bottom