Στον δρόμο του Αννίβα...a lelos love story...

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Οποτε ηρθε η ωρα της επιμαχης φωτο, απο το παρτυ της Ανδορας.....:D
μα...ΑΙΣΧΟΣ!!!δημοσια κιολας;....:eek: :stop::stop:













































μα μαυρη καλτσα!!!!!??? χαθηκε μια λευκη καλτσα πιο τρεντυ; :pointu::pointu::pointu:
 

Italos

Μέλος
Περιοχή
Gerakas
Όνομα
Νίκος
Μοτό
R1200GSadv
Η κάθε παρέα ταξιδεύει με τον δικό της τρόπο για αυτό είναι ΜΙΑ ΠΑΡΕΑ...αυτή την φορά οι λέλοι;;ξεπερασανε τον ευατό τους;; ή μήπως όχι και δεν εχουμε δει τίποτα ακόμα από δαύτες...αψουυυυυ δαύτους ήθελα να πω

Μπράβο παίδες ωραία μέρη...αρκετά χιλιόμετρα...φανταστική παρέα...επιστροφή στις οικογενειες....το ταξίδι θεωρηται επιτυχημένο!!!!

Εύχομαι στο παρεάκι πάντα αγαπημένο να βολτάρει μέσα και έξω και να περνάτε πάντα όμορφα!!!


Στσ επόμενα!!
 

anegis

Μέλος
Όνομα
Αιμίλιος Νεγκίζ
Μοτό
BMW 1200 GSA
Ένας με όλους...
Και όλοι με έναν!!!!

Μπράβο ρε μάγκες σας χάρηκα...
Άντα στην επόμενη


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Αυτό το τελευταίο με τη μαϊμού πραγματικά με ξεπέρασε...
Στέργιο, να σου πω... άσε δε σου λέω καλύτερα... στα 'πα και τις προάλλες τηλεφωνικά...
Θα γράψω απλά πως για κάτι τέτοιες περιγραφές φτιάχτηκε αυτό το φόρουμ.

Τη φωτογραφία... ΔΕΝ τη σχολιάζω!! :banghead::banghead::banghead:
:hailbig:
 

Goukos

Once a Marine always a marine....
Περιοχή
SaloniKa .....again.....
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
R1200GSA
Επιτελους καταφερα να το διαβασω.... μετα απο πολυ καιρο !!!
Οπως το περιμενα το λελο-ταξιδο!!! Πολλα μπραβο .... ενας και ενας ησασταν !!
Κωστα οι φωτο ειναι φοβερες και μεταδιδουν την μαγεια του ταξιδιου... Πλι μου πηγαινε στο περυσινο thread του Μαυροβουνιου και γραψε καποιες σκορπιες σκεψεις και εκει.... εχω αναγκη να της διαβασω !!!
Την αλλη την παγωτατζου.... την εχετε κανε φιρμα... του χρονου τον βλεπω να βγαινει Ανκονα και να τον περιμενει fan club για να τους κερασει ενα κουταλακι !!!
Και του χρονου με υγεια παιδες !!!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Επιτελους καταφερα να το διαβασω.... μετα απο πολυ καιρο !!!
Οπως το περιμενα το λελο-ταξιδο!!! Πολλα μπραβο .... ενας και ενας ησασταν !!
Κωστα οι φωτο ειναι φοβερες και μεταδιδουν την μαγεια του ταξιδιου... Πλι μου πηγαινε στο περυσινο thread του Μαυροβουνιου και γραψε καποιες σκορπιες σκεψεις και εκει.... εχω αναγκη να της διαβασω !!!
Την αλλη την παγωτατζου.... την εχετε κανε φιρμα... του χρονου τον βλεπω να βγαινει Ανκονα και να τον περιμενει fan club για να τους κερασει ενα κουταλακι !!!
Και του χρονου με υγεια παιδες !!!
Στο ταξίδι που λες....είχε την γυναίκα μαζί του, οπότε ξέχνα το ρομάντζο και τον ερωτισμο.....που μόνο με τους λελους ξεδιπλωνει:p
 

Goukos

Once a Marine always a marine....
Περιοχή
SaloniKa .....again.....
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
R1200GSA
Στο ταξίδι που λες....είχε την γυναίκα μαζί του, οπότε ξέχνα το ρομάντζο και τον ερωτισμο.....που μόνο με τους λελους ξεδιπλωνει:p
Αρα πρεπει να παω λελοταξιδο μαζι του για να ξεδιπλωθει....

Σταλθηκε απο τον Επιχειρησιακο...
 

Χρήστος

Μέλος
Όνομα
Χρήστος
Μοτό
Aprilia Tuono factory - sym vf185
Έβαλε το photobucket συνδρομή και αρχίσαμε όλοι να διαμαρτυρόμαστε.
Αντί να του λέμε και ευχαριστώ που βγαίνουν ξανά στην επιφάνεια τέτοια ταξιδιωτικά.
Απίστευτοι παιδιά.
Τέλειες φωτογραφίες και περιγραφή από άλλο πλανήτη!
:brv: σε όλους σας.
 

ErevoS

Μέλος
Περιοχή
PIRAEUS
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
R1200 gs Adventure
Ενας χρόνος και κάτι πέρασε...
Είστε τρελοί...Αυτή είναι η γενικότερη αντίδραση όταν συζητώ με κάποιους για αυτό το ταξίδι. Τώρα που ξαναβλέπω τις φωτογραφίες, βλέπω τα βίντεο και βεβαια διαβαζω αυτή τη συγκλονιστική κατάθεση ψυχής από το αγαπημένο μου πουλί, σκέφτομαι ότι αυτό το τέρας που τρέφεται απο όνειρα, χαμόγελα και ταξίδια που δεν έγιναν τελικά μας κανει πολύ λογικούς. Το τέρας της καθημερινότητας που σε κανει να πιστευεις οτι για κάτι αδιευκρίνιστο φταις και κρίνεσαι.
Δεν εκανα πολλες βόλτες αυτη τη χρονιά που πέρασε. Εγινα πολύ λογικός...Ευτυχώς που υπάρχει αυτός εδω ο χώρος να μου θυμιζει πόσο λάθος κανω...
 
Top Bottom