Συμβαίνει τώρα!

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Και γω που νόμιζα τοσα χρόνια ότι οι εξωγήινοι είναι όσοι καβαλάνε ducati ξηρού Κάρτερ.....και έχω να δω καιρό από δαυτους.....

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Και γω που νόμιζα τοσα χρόνια ότι οι εξωγήινοι είναι όσοι καβαλάνε ducati ξηρού Κάρτερ.....και έχω να δω καιρό από δαυτους.....

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Και ομως......... ζουν αναμεσα μας!!!!!!!! :ha
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Άραγε τυχαίο... που η Kawasaki είναι μέσα σέ διαστημικά προγράμματα και προμηθευτής σε δορυφόρους και σκαφών που πάνε εκεί;;;
Τυχαίο που όλες οι μορφές εξωγήινων είναι σε αποχρώσεις του πράσινου χρώματος... όπως πράσινο είναι και τα υγρά που κυκλοφορούν στο σώμα τους...
Το πράσινο αυτό... είναι το επίσημο χρώμα της Kawasaki έχει μπει σέ όλα τα μοντέλα της και είναι αναγνωρίσιμο παντού...
Ξέρουν.. κάτι περισσότερο...;;;
Άραγε εμείς που έχουμε Kawasaki... θα μπορούμε να έχουμε ένα κοινό σημείο επαφής.. με κάποια μορφή εξωγήινης ζωής..;;;
Ήρεμα μιλάω.. σκέψεις κάνω..!!!!!!
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Άραγε τυχαίο... που η Kawasaki είναι μέσα σέ διαστημικά προγράμματα και προμηθευτής σε δορυφόρους και σκαφών που πάνε εκεί;;;
Τυχαίο που όλες οι μορφές εξωγήινων είναι σε αποχρώσεις του πράσινου χρώματος... όπως πράσινο είναι και τα υγρά που κυκλοφορούν στο σώμα τους...
Το πράσινο αυτό... είναι το επίσημο χρώμα της Kawasaki έχει μπει σέ όλα τα μοντέλα της και είναι αναγνωρίσιμο παντού...
Ξέρουν.. κάτι περισσότερο...;;;
Άραγε εμείς που έχουμε Kawasaki... θα μπορούμε να έχουμε ένα κοινό σημείο επαφής.. με κάποια μορφή εξωγήινης ζωής..;;;
Ήρεμα μιλάω.. σκέψεις κάνω..!!!!!!
Πιστεύω ακράδαντα ότι είσαι σε ένα δρόμο χωρίς επιστροφή ...
Είμαι μαζί σου εχαντρεντπερσεντ
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Ε πηγαίνετε μέσω Αγράφων.
Το θέμα δεν είναι να φτάσεις κάπου αλλά το τραβελ που όσο θα διαρκεί στην περίπτωση του φίλου μας τόσο θα ξεφεύγει το μυαλό του από τα τετριμμένα
 

Karellen

Μέλος
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Honda Dax 72
Άραγε τυχαίο... που η Kawasaki είναι μέσα σέ διαστημικά προγράμματα και προμηθευτής σε δορυφόρους και σκαφών που πάνε εκεί;;;
Τυχαίο που όλες οι μορφές εξωγήινων είναι σε αποχρώσεις του πράσινου χρώματος... όπως πράσινο είναι και τα υγρά που κυκλοφορούν στο σώμα τους...
Το πράσινο αυτό... είναι το επίσημο χρώμα της Kawasaki έχει μπει σέ όλα τα μοντέλα της και είναι αναγνωρίσιμο παντού...
Ξέρουν.. κάτι περισσότερο...;;;
Άραγε εμείς που έχουμε Kawasaki... θα μπορούμε να έχουμε ένα κοινό σημείο επαφής.. με κάποια μορφή εξωγήινης ζωής..;;;
Ήρεμα μιλάω.. σκέψεις κάνω..!!!!!!
Ε μα!

 

Sevax

Πλανόδιος
Περιοχή
Νεα Σμυρνη
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
F800 Κορωνέικο
Τελετή παράδοσης παραλαβής.

Μια Γερμανίδα και μια Αγγλίδα έφυγαν, μια Γιαπωνέζα ήρθε και μάλλον στο μέλλον θα έρθει μια πιο καινούργια Γερμανίδα. Αποστόλη σου εύχομαι από καρδιάς να χαρείς ότι επιλέξεις να αγοράσεις. Και φυσικά μακάρι να βρεθεί κάτι καλό, στο επίπεδο της αφρικάνας που άλλαξε χέρια σήμερα.

Ωραία Παντρειά !!!
Και ο πεθερός ΚΑΛΟ παιδί !!!
Να την χαρεις όσο και τις προηγούμενες Κώστα !!!
 

nickaoua11

Μέλος
Περιοχή
Middle Earth
Όνομα
Nikos
Μοτό
990adve
Ένα Nuda κουκλίστικο που κυκλοφορεί Παιανία Σπάτα είναι δικό μας? Το πετυχαίνω συχνά αυτό τον τελευταίο καιρό και σήμερα διασταυρωθήκαμε στο δρόμο
 
Top Bottom