Συμβαίνει τώρα!

orla13

Μέλος
Περιοχή
Ηλιουπολη
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
KTM 790 Adv , Yamaha R1
Φίλε πολύ γκρινιάζεις , το μηχανάκι κατεβαίνει άνετα από το διπλό σταντ και μετά ανεβαίνεις απλά, πήγαινε πάρε ένα μηχανάκι γιατί δεν σε βλέπω καλά, πάρε ένα Norden να ηρεμήσεις αφού σου αρέσει και είναι και μηχανάρα!
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Επειδή δε φαίνεται στη φωτό, είχε χώρο να το βάλει πιο δίπλα;

Μήπως επειδή είναι πολύ γρήγορος βιάστηκε να παρκάρει;
 

FeatherBrain

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
Kawasaki Versys 1000
Γενικά είχε κόσμο αλλά υπήρχε χώρος... Απλά δεν είχε σε πρώτη μούρη! Τώρα για το παρκάρισμα... Προφανώς και κατεβαίνει μια χαρά από το διπλό σταντ και τίποτα δεν έγινε. Αλλά κάπως άβολο να πας στο μηχανάκι σου και να βλέπεις ένα γκριπ κάτω από το flash σου. Και να πρέπει να υπολογίζεις πως θα ανέβεις και πως θα το κατεβάσεις.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08

arisxj

Μέλος
Όνομα
aris
Μοτό
yamaha tdm900
Κοίτα τώρα φάση.

Θες να φύγεις και δεν μπορείς να ανέβεις στο μηχανάκι (όχι εγώ δηλαδή, γενικά) γιατί κάποιος σου κόλλησε χωρίς λόγο. Ανεβαίνεις χωρίς να το ακουμπήσει η μπότα, το κατεβάζεις από το σταντ χωρίς ευτυχώς που να κοπανήσει η ουρά στο γκριπ και να έχουμε άλλα. Και εγώ σχολιάζω ότι είναι κομμάτι αγενές να παρκάρει κάποιος έτσι, όταν έχει επιλογή και χώρο να μην το κάνει.

Τι μαθαίνουμε τώρα:
-είναι πολύ γρήγορος
-είναι φίλος
-είναι καλό παιδί
-επρεπε να έχω οδηγήσει απριλια
-ειμαι χοντρός

Αυτό που δεν μαθαίνουμε, το οποίο είναι και το μόνο που μας νοιάζει κιόλας, τι φάση με το πώς το παράτησε.

Εντάξει θα μου πεις σε όλους μπορεί να συμβεί #νοτ, αλλά οκ, όλα τα σχόλια είναι άσχετα με αυτό που δείχνω. Μετά λέει ο μανιακός ότι είμαι εγώ περίεργος.

Αυτός είναι με τον πεθαμένο; η πλάκα είναι ότι λέγαμε με τον Γιώργο να πάμε για φαγητό μια άλλη μέρα που δεν θα έχουμε υποχρεώσεις. Λολ

Η 75 έξω από το μαγαζί μου άρεσε.
Νταξ
Στριμοκολιασμα χωρίς λόγο
"Τον φωναζεις-ξεβολευεις" να το τραβήξει
.
Θα μου πεις γιατί...
Δε νομίζω να έγινε επιτιδες
Τα ίδια τραβάω κ εγώ στο ντελιβερυ..μου Κολλάνε
*Τα μακαρόνια με βούτυρακι πολύ ωραια
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Νταξ
Στριμοκολιασμα χωρίς λόγο
"Τον φωναζεις-ξεβολευεις" να το τραβήξει
.
Θα μου πεις γιατί...
Δε νομίζω να έγινε επιτιδες
Τα ίδια τραβάω κ εγώ στο ντελιβερυ..μου Κολλάνε
*Τα μακαρόνια με βούτυρακι πολύ ωραια
Κοίτα τώρα, κάνω μια παρατήρηση για λάθος παρκάρισμα και θα βγει στο τέλος πόρισμα ότι έπρεπε να αφήσουμε εμείς τα μηχανάκια απέναντι.

Πρόθεση και εγώ πιστεύω πως δεν είχε.
 

Pan-dvs

Μέλος
Περιοχή
Ιωαννινα
Όνομα
Παναγιωτης
Μοτό
Gs 1200
Όταν λες όλοι κάνουν πίσω τι εννοείς;
Βλεπουν οτι δεν τους συμφερει και τα παρατανε συνηθως πριν συμπληρωσουν χρονο.Ολα τα χωρια εχουν μαγαζια που τα χαριζουν που λεει ο λογος και δεν τα αναλαμβανει κανεις.

Στο χωριο της γυναικας μου πχ στο Πωγωνι ο συλλογος εχει ετοιμο μαγαζι με τα παντα μεσα συσκευες.ανοξειδωτες εγκαταστασεις και ετοιμες εκδηλωσεις.Δεν ζηταει ουτε ευρω για ενοικιο και εχει 3-4 χρονια κλειστο.

Το ιδιο ισχυει και στα Τζουμερκα αλλα και σε πολλα χωρια του Ανατολικου Ζαγοριου.Τα παιδια στον Καταρακτη ειδα οτι λεν πως δεν τα βρηκαν με τον δημο,αλλα εγω πιστευω οτι κουραστηκαν.Τοσα χρονια το παλευαν παραλληλα με αλλες δραστηριοτητες,αλλα το τελευταιο διαστημα ρευματα και η νεα πιθανη φορολογια τους εκανε να τα βροντηξουν.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Adven

In Dirt we trust..
Περιοχή
Κρητη
Όνομα
Marinos
Μοτό
KTM Adventure 950
KTM EXC300 tpi
GasGas TXT250
Honda SH 150
Βόλτα σήμερα σε μέρη γνωστά για μας,άγνωστα για τους Κρητικούς της παρέας μας!
Οξυές στους καλύτερους χρωματισμούς, έλατα, σπαστήρια με πέτρα απ' όλα είχε το μενού!
Και ρακί point παρέα με ξηροκάρπια κερασμένα από τα κοπέλια!!!


Στάλθηκε από το Nokia 8.1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Παιδια σας ευχαριστουμε πολυ για την παρεα και για την ομορφη βολτα! Επιστρεψαμε σημερα μετα απο 8 μερες περιπλανησεων στα ομορφα βουνα μας. Και στην αλλη με το καλο !
 

naftilos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα Παλληνη-Ηρακλειο Μεσσαρα
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Aprilia Pegaso 650ie - Caponord ETV 1000RR - Futura RST1000
Παλι θα αλλαξεις μηχανακι, ακομα δεν προλαβες να κανεις 200.000 χιλιομετρα να το στρωσεις
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Παλι θα αλλαξεις μηχανακι, ακομα δεν προλαβες να κανεις 200.000 χιλιομετρα να το στρωσεις
Χρόνια τα ζαχαρωνει....αλλά θα κάτσει να την πάω μια σιδεροκωλη καλή με ένα τέτοιο και θα ισιωσει
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
Την γλίτωσε με ράμματα.
Οινόη.

Προσοχή παιδιά.


Στάλθηκε από το SM-A346B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Μου το περιέγραφε ο αδερφός μου,το πέτυχε γυρνώντας από καφέ κατά τις 12.
Τρομακτικό,ευτυχώς που γλυτωσε το παλικαρι
 

panavour

Μέλος
Περιοχή
Αθήναι
Όνομα
παναης (οχι απ τα μεγαρα)
Μοτό
voge500ds
Ναι πρέπει να είναι ο Γιάννης , πραγματικό τιμόνι και πρωταθλητής στην ταχύτητα κατηγορία οπεν ,απιαστος! Μένει και εκεί κοντά οπότε στον Άγιο αδύνατο να τον περάσει κάνεις...όσο για το παρκάρισμα να αδυνατίσετε κύριε!
Και φυσικα το σουπερ τιμονι και απιαστος ,εννοειται χωρις πινακιδες.Ποιος να τον πιασει αλλωστε.Μπιστολα ο τυπος.:biker:
 
Top Bottom