Συμβαίνει τώρα!

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Ηράκλειο εξπρές


Στάλθηκε από το S9 χρησιμοποιώντας Tapatalk
Που πας ωρε???? Κάτσε βάλε το αμορτισέρ να μας πεις εντυπώσεις κι άσε τις βόλτες
Μπορεί να πα να δω και κανα κτμ...δε μαρτυραω τπτ

Στάλθηκε από το S9 χρησιμοποιώντας Tapatalk
Καλορίζικο!!!!
Αϊ από δω μαρι μούμια :p:p
Τι, θα το πάρεις για μένα????????
Τι καλούλης...
Ούτε ένα ταξίδακι δεν μπορεί να κάνει κανείς χωρίς τρολάρισμα...:(
.
.
.
.
.
.
Ποιο μοντέλο είπες βρήκες...?:secret:
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R


Η μηχανή επέστρεψε από τη γενέτειρα της μετά από αντικατάσταση τσιμουχών και συντήρηση του μπροστινού (εντός εγγύησης).

Ο Χρηστάρας (Κουτσιβελάκης) από το Paddock φέρθηκε και σπαθί και με το γάντι στο WRR μου.
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.


Η μηχανή επέστρεψε από τη γενέτειρα της μετά από αντικατάσταση τσιμουχών και συντήρηση του μπροστινού (εντός εγγύησης).

Ο Χρηστάρας (Κουτσιβελάκης) από το Paddock φέρθηκε και σπαθί και με το γάντι στο WRR μου.
Φτου φτου !!! Στα εχω πει και απο κοντα! Κουκλι
 
Reactions: STF

sothrhs

Ο demek
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Σωτήρης
Μοτό
ΤΡΑΚΤΕΡ 06
KTM αφού.... πύραυλος λέμε!!!!

καλή ξεκούραση @sothrhs ;)
Άντε τώρα γω, να πείσω ότι δεν πήρα μεκανακι με σένα που χω μπλέξει :p
Δε κουράζονται οι λεβέντες ωρέ
Πάω δουλεια:woot:
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Άντε τώρα γω, να πείσω ότι δεν πήρα μεκανακι με σένα που χω μπλέξει
Δε κουράζονται οι λεβέντες ωρέ
Πάω δουλεια:woot:
Εδώ σας έπεισα ότι έχω αποφασίσει εγώ για μηχανάκι.... Όλα γίνονται!!! Λεβέντη μου εσύ!!!!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Την εβγαλες για τσεκ ωστε να δεις αν θα ερθεις την Κυριακη στο Ναο?
Τα εργαλεία αυτά μετά τα 250000 χλμ... Δεν χρειάζονται τσεκ!!
Απλά περιμένεις να σπάσουν... :p
 

Giorgopro

Μέλος
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
KTM 640 Adv. 1999
Τα εργαλεία αυτά μετά τα 250000 χλμ... Δεν χρειάζονται τσεκ!!
Απλά περιμένεις να σπάσουν... :p
Αυτή ακριβώς είναι και η πεμπτουσία της διαφοράς μας.
Εμείς προσπαθούμε να τα σπάσουμε.
 

Big twin

Orange blood
Όνομα
Σαββας
Μοτό
Ktm 990 smt 2011
Μετά από το τόσο αλάτι( προσπαθώ να μην είμαι δούλος της μοτοσυκλέτας Δηλαδή δεν θα πω έχει αλάτι ο δρόμος δεν θα βγω, άμα εγώ το θέλω θα το κάνω) Επιβάλλεται ένα καλό πλύσιμο και στη γωνίτσα του να περιμένει το καλοκαίρι! Δύσκολο πράμα να είσαι μηχανόβιος!


Στάλθηκε από το RNE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Μην κατηγορείτε κανέναν στη ζωή σας....
Οι καλοί σας δίνουν χαρά.....
Οι κακοί εμπειρίες.......
Οι αχάριστοι μαθήματα....
Και οι άξιοι αναμνήσεις

Καλημέρες‼‼‼‼
 

Big twin

Orange blood
Όνομα
Σαββας
Μοτό
Ktm 990 smt 2011
Μην κατηγορείτε κανέναν στη ζωή σας....
Οι καλοί σας δίνουν χαρά.....
Οι κακοί εμπειρίες.......
Οι αχάριστοι μαθήματα....
Και οι άξιοι αναμνήσεις

Καλημέρες‼‼‼‼
Γειά σου γέροντα καλημέρα!
Δεν είναι πάντα τόσο απλά! Σίγουρα θα θέλεις παράδειγμα! Το έχεις( ειδάλλως δεν θα μιλούσα) και μάλιστα είναι από προσωπική εμπειρία!

Εν συντομία!

Πριν μερικά χρόνια ήρθε ένας καινούργιος παπάς στο χωριό μας! Αφού έζησα μαζί του ένα χρόνο έρχεται η ώρα να φύγω μετανάστης στο εξωτερικό!


Μετά από ένα χρόνο κατεβαίνω Ελλάδα για διακοπές και πάω στον πάτερ να του ζητήσω μια βοήθεια που ήθελα!

-Γειά σας πάτερ την ευλογία σας!
-Σαββούλη μας έλειψες καλός ήρθες!
- Καλώς σας βρήκα πάτερ χρειάζομαι τη βοήθειά σας!
-Φυσικά Σάββα για'σενα ότι θέλεις!!!!!!





Ωπα του λέω κάτι δεν πάει καλά εδώ.. Για εμένα ότι θέλω και για τον Μάκη - Τάκη-Σάκη τι????? Έμεινε σιωπηλός για αρκετή ώρα και κοιταζόμασταν στα μάτια! Μέχρι που το παραδέχτηκε, ντράπηκε για το λάθος του! Ντράπηκα και εγώ που ένας 25χρονος βλέπει καθημερινά 50άρηδες ώριμους και καλά ανθρώπους να έχουν λάθος ιδεολογίες λάθος τρόπους και γενικότερα λάθος λάθος λάθος λάθος λάθος!



Πάω στην καφετέρια και τον κατηγορώ στους φίλους μου!!! Τους λέω μου είπε το και το! Νταξ μου λένε και δεν χαίρεσαι? Όχι ρε μάπες τους λέω σε αντίθεση με οποιονδήποτε άλλον όχι τους λέω δεν χαίρομαι γιατί οποιοσδήποτε άλλος θα πήγαινε καμαρωτός καμαρωτός στην καφετέρια και θα έλεγε... Είδατε τι είπε ο Πάπας? Για εμένα, για εμένα!


Ηθικό δίδαγμα: Κατηγορούμε το λάθος! Όοοοοοολοι ξέρουμε τι είναι σωστό και τιιιιι είναι λάθος!!!


Από τότε δέχομαι ολοφάνερα μεγαλύτερο σεβασμό και από τους φίλους και από τον πάτερ ο οποίος κατάλαβε το λάθος του και σήμερα βοηθάει τους πάντες και όχι μόνο "εμένα"! Είναι προτιμότερο να βοηθήσει όλους τους άλλους και να αφήσει εμένα
στην απέξω παρά να βοηθήσει εμένα και να αφήσει τους άλλους στην απέξω! Η πλειοψηφία πάντα κερδίζει κι αν κερδίσει είμαι και εγώ κερδισμένος τουλάχιστον στην προκειμένη περίπτωση!


Όλα αυτά Κώστα δεν αναιρούν όσα είπες υπάρχει όμως ένα αλλά και μια παρένθεση πάντα και παντού και πρέπει να σκεφτόμαστε βαθύτερα! Ο χρυσός στον πάτο θα κάτσει! Πάμε λίγο πιο βαθιά? Να μου κρατάς το χέρι μόνο γιατί φοβάμαι!



Καλημέρα σε όλους! Και όταν λέω όλους εννοώ όλους ακόμα και σε αυτούς που δε με γουστάρουν! Ελπίζω να είστε καλά!
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
Top Bottom