Συμβαίνει τώρα!

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Τα καλά της δουλειάς!!
Λεόντιο Αχαΐας
Και βόλτα μπορούμε εδώ με τηλέφωνο πριν για κρεατάκι
Να τελειώσουν τα του ιού


Στάλθηκε από το FIG-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
γιατι να κανω πλακα; Θετικη η συζυγος που εκανε τεστ και εχει συμτωματα. Εγω και τα παιδια μου δεν εμφανιζουμε συμτωματα καθολου. Ο ΕΟΔΥ μας ειπε να μην κανουμε τεστ ακομα γιατι δεν εχει νοημα εφοσον δεν εχουμε συμτωματα. Χωριστα δωματια χωριστα μπανια και αναμονη εχοντας ολα τα μετρα προστασιας μεσα στο σπιτι. Τωρα αρχιζουν τα προβληματα της καθημερινοτητας.
Υπομονή, εύχομαι τα καλύτερα. Αν μπορείς λες τα συμπτώματα να μαθαίνουμε. Φίλος βγήκε θετικός, αλλά το μόνο που παρουσίασε για 2-3 μέρες ήταν διάρροια.
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Υπομονή, εύχομαι τα καλύτερα. Αν μπορείς λες τα συμπτώματα να μαθαίνουμε. Φίλος βγήκε θετικός, αλλά το μόνο που παρουσίασε για 2-3 μέρες ήταν διάρροια.
συνάδελφος είχε για 2 μέρες από δέκατα μέχρι 38 και τρελή κόπωση...
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
Έσκασε μολις τώρα στο σπιτι μου. Προσοχή ψυχραιμία υπομονή θετική σκέψη και υγειά σε ολους. Πάμε να το ξεπεράσουμε ολη η οικογένεια μαζι.
Περαστικά Ηλία, όλα να/θα πάνε καλά!
Υπομονή, ψυχραιμια και λογική.
 

RIGGER

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
Tiger 955i
Υπομονή, εύχομαι τα καλύτερα. Αν μπορείς λες τα συμπτώματα να μαθαίνουμε. Φίλος βγήκε θετικός, αλλά το μόνο που παρουσίασε για 2-3 μέρες ήταν διάρροια.
η διάρροια ειναι ενα δυνατο συμπτωμα. Η συζυγος παρουσίασε εκτος απο αυτο πυρετο απο δεκατα εως 38 πονο στο στερνο και την πλατη και απωλει γευσης οσφρησης.
Εκπληξη ευχαριστη θα ελεγα ηταν η επικοινωνια των αρμοδιων για οδηγιες και συμβουλες καθως και η παροχη νοσηλευτη εαν το επιθυμει καποιος για παραπανω βοηθεια στο σπιτι. Συσταση τους ηταν οχι φαρμακα παρα μονο Depon 3 φορες ημερησιως για την πτωση του πυρετου.
 

Savvas62

Μοτοβόλτα = ΙΕΡΗ - ΑΠΑΡΑΒΙΑΣΤΗ και ΑΙΤΙΑ ΠΟΛΕΜΟΥ
Όνομα
Σάββας
Μοτό
HONDA RC 90, HONDA HF-05, HONDA PCX 125+150, YAMAHA CYGNUS
Περαστικά νάναι Ηλία.
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
γιατι να κανω πλακα; Θετικη η συζυγος που εκανε τεστ και εχει συμτωματα. Εγω και τα παιδια μου δεν εμφανιζουμε συμτωματα καθολου. Ο ΕΟΔΥ μας ειπε να μην κανουμε τεστ ακομα γιατι δεν εχει νοημα εφοσον δεν εχουμε συμτωματα. Χωριστα δωματια χωριστα μπανια και αναμονη εχοντας ολα τα μετρα προστασιας μεσα στο σπιτι. Τωρα αρχιζουν τα προβληματα της καθημερινοτητας.
Κουράγιο και δύναμη σε όλους σας. Μακάρι να το περάσει ελαφριά η σύζυγος.
 

jliordos

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
BMW R1250GS ADVENTURE 40th YEARS
Το κύριο σύμπτωμα του ιού αυτού είναι απώλεια όσφρησης και γεύσης.

Περαστικά σε όλους σας RIGGER !!
 

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
Έσκασε μολις τώρα στο σπιτι μου. Προσοχή ψυχραιμία υπομονή θετική σκέψη και υγειά σε ολους. Πάμε να το ξεπεράσουμε ολη η οικογένεια μαζι.
Περαστικά εύκολα και γρήγορα εύχομαι...
Η σύζυγος ανοίκει σε ομάδα υψηλού κινδύνου ή σας έσκασε τυχαία?
 

akis69

Μέλος
Όνομα
ακης
Μοτό
F800gs
RIGGER περαστικά όσο το δυνατόν πιο ανώδυνα εύχομαι.
Ο πόνος στο στήθος και την πλατη υποχώρησε;
Επειδή έχω περάσει πριν από χρόνια μια ιογενή μυοκαρδίτιδα ένα απτά συμπτώματα ήταν κι αυτό.(κάψιμο και πονος) και επειδή έχει αναφερθεί στην κοβιντ ότι κάνει κάποιες φορές και τέτοια είπα να το αναφέρω.
Γενικά αποτι έχω καταλάβει στην προσπάθεια μου να κατανοήσω τα συνήθη συμπτώματα,είναι πολύ γενικά.
Στην αρχή λέγανε πολύ βήχα και πυρετό,μετά είπαν ίσως και δέκατα,μετα απώλεια γεύσης όσφρησης, στομαχικές διαταραχές κλπ.
Με λίγα λόγια και με απλή ίωση θα πρέπει να τρέξουμε το θέμα τεστ.
Διάβαζα χθες,ότι πολλές φορές η κλινική εικόνα των ασθενών μπορεί να είναι σχετικά καλή αλλα οι εξετάσεις να δείχνουν πιο ζορικα πράγματα.
 

RIGGER

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
Tiger 955i
Περαστικά εύκολα και γρήγορα εύχομαι...
Η σύζυγος ανοίκει σε ομάδα υψηλού κινδύνου ή σας έσκασε τυχαία?
εργαζεται σε τραπεζα Παντελη. Εκτιμω οτι ειναι αδυνατον για οσους ερχονται σε επαφη με ανθρωπους να μην νοσησουν οσα μετρα προστασιας και αν εχουν λαβει.
 

RIGGER

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
Tiger 955i
RIGGER περαστικά όσο το δυνατόν πιο ανώδυνα εύχομαι.
Ο πόνος στο στήθος και την πλατη υποχώρησε;
Επειδή έχω περάσει πριν από χρόνια μια ιογενή μυοκαρδίτιδα ένα απτά συμπτώματα ήταν κι αυτό.(κάψιμο και πονος) και επειδή έχει αναφερθεί στην κοβιντ ότι κάνει κάποιες φορές και τέτοια είπα να το αναφέρω.
Γενικά αποτι έχω καταλάβει στην προσπάθεια μου να κατανοήσω τα συνήθη συμπτώματα,είναι πολύ γενικά.
Στην αρχή λέγανε πολύ βήχα και πυρετό,μετά είπαν ίσως και δέκατα,μετα απώλεια γεύσης όσφρησης, στομαχικές διαταραχές κλπ.
Με λίγα λόγια και με απλή ίωση θα πρέπει να τρέξουμε το θέμα τεστ.
Διάβαζα χθες,ότι πολλές φορές η κλινική εικόνα των ασθενών μπορεί να είναι σχετικά καλή αλλα οι εξετάσεις να δείχνουν πιο ζορικα πράγματα.
ευχαριστω Ακη. 3η μερα και τα συμπτωματα που παραμενουν ειναι δεκατα και απωλεια οσφρησης και γευσης. Η κλινικη εικονα οντως δειχνει καλη απο την στιγμη που ως ατομο λειτουργει κανονικα στην καθημερινοτητα της. Εγω και τα παιδια απο την αλλη δεν εχουμε κανενα απολυτως συμπτωμα ,ομως σιγουρα ειμαστε και εμεις μολυσμενοι.
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Σήμερα διάβασα ότι έκαναν ψευδές θετικό στον Elon Musk (εκνευρισμένος γιατί το ίδιο μηχάνημα στον ίδιο χώρο με την ίδια νοσοκόμα κλπ τον έβγαζε ναι και όχι) και στην Erikah Badu της βρήκαν το ένα ρουθουνι θετικό και το άλλο όχι, ανέβασε την απάντηση στο τουίτερ μαζί με τον εκνευρισμό της.
 
Top Bottom