Συμβαίνει τώρα!

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Δεν συμβαίνει τώρα, αλλά χθες. Η νέα μου φίλη. Τώρα με τις απαγορευσεις τα ζωα κερδζουν ......έδαφος

upload photos to the internet
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
@αμησε τα! Σου έκατσε καλή....
Αλλά και εγώ μην νομίζεις ότι πάω καλύτερα! Κάνω διάλειμμα τσιγάρο στην ταράτσα. Την περνάω με ελαστομερές... Εχθές ξεχορταριαζα όλη τη μέρα χωράφι... πάλι!!!!
Θα μας κανει.... άνδρες σκληρούς η καραντίνα :UH:
Κόψ'το το ρημάδι ρε Νικόλα..
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Τι είναι αυτό ρε μλκ??
Ασουάνγκ?
Σκιαχτηκα πανάθεμάσ'...
Τεραστια κουκουβαγια. Οχι σαν την πρωιν (δεν ξερω τι εγινε αυτη). Ταιζα ενα αλεπουδακι μικρο. Καπου την πηρε χαμπαρι κ ερχετε τωρα αυτη. Φοβερο ζωο. Δεν πλησιαζει ουτε ο σκυλος. Αγορι, στα βουνα κανουμε βαρδιες χαχαχα. Για φωτο έμεινε όμως.
 
Τελευταία επεξεργασία:

mxersraz

Βοσκός
Περιοχή
Κρήτη
Όνομα
Ορέστης
Μοτό
xrv750 , crf450
Δεν συμβαίνει τώρα, αλλά χθες. Η νέα μου φίλη. Τώρα με τις απαγορευσεις τα ζωα κερδζουν ......έδαφος

upload photos to the internet
Πανέμορφα και πανέξυπνα ζώα! Πραγματικά ποτέ δεν χωρταίνω να τις παρατηρώ κι αυτές και τους μπούφους. Μια κατηγορία από μόνα τους.
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Πανέμορφα και πανέξυπνα ζώα! Πραγματικά ποτέ δεν χωρταίνω να τις παρατηρώ κι αυτές και τους μπούφους. Μια κατηγορία από μόνα τους.
Η φαση ειναι οταν γυρνα το κεφαλι 360 μοιρες. Θα την πετυχω με καλυτερη φωτο. Μπορει να ειναι κ μπουφος.
 
Τελευταία επεξεργασία:

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Έχουν μεγάλη διαφορά στο μέγεθος, η κουκουβάγια είναι petite. Έχουμε μία κουκουβάγια που αράζει στην στέγη και την βλέπω από ένα παράθυρο, πλάκα έχει.
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
The Administrative Authority refers to a random test conducted on the above-mentioned articles of a supplier by the Veterinäruntersuchungsamt Rhein-Ruhr-Wupper (Rhine-Ruhr-Wupper Veterinary Inspection Office), which allegedly detected chromium VI above the legally standardised limit. Chromium VI can cause allergic reactions in some persons.


Κάτσε να δούμε πόσοι ακόμα έχουν πάρει δέρμα από τον ίδιο προμηθευτή και πόσοι θα κάνουν το ίδιο.
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Έχουν μεγάλη διαφορά στο μέγεθος, η κουκουβάγια είναι petite. Έχουμε μία κουκουβάγια που αράζει στην στέγη και την βλέπω από ένα παράθυρο, πλάκα έχει.

Επειδή και ο μπούφος είδος κουκουβάγιας είναι, ε την είπα κουκουβάγια. Ναι ξέρω έχουν διαφορές. Ελπίζω να ξεθαρρέψει περισσότερο και να έχω καλύτερες φωτό. Επειδή βλέπω έχεις γνώσεις, τις αλεπούδες τι τις τρώει?
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Επειδή και ο μπούφος είδος κουκουβάγιας είναι, ε την είπα κουκουβάγια. Ναι ξέρω έχουν διαφορές. Ελπίζω να ξεθαρρέψει περισσότερο και να έχω καλύτερες φωτό. Επειδή βλέπω έχεις γνώσεις, τις αλεπούδες τι τις τρώει?
Ο βλάχος με το 4χ4 κατά κανόνα.

Φυσικοί εχθροί υποτίθεται λύκοι, αρκούδες, αρπακτικά πτηνά.
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Ο βλάχος με το 4χ4 κατά κανόνα.

Φυσικοί εχθροί υποτίθεται λύκοι, αρκούδες, αρπακτικά πτηνά.
:D:D
Λέω από τα κουκουβανοειδή, ποιο τις τρώει, γιατί χάθηκε το αλεπουδάκι.
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
τόση εξειδίκευση δεν έχω, αλλά δεν είναι βέβαιο ότι φταίει σώνει και καλά φυσικός εχθρός ή άνθρωπος.
και τα δικά μας εδώ στην γειτονιά μιά φεύγουν μιά έρχονται.
 
Top Bottom