Συμβαίνει τώρα!

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
έβρεξε Κώστα, ο μολώχ ζήτησε θυσίες.

Κάτσε να δούμε τι μέτρα θα διαρρεύσουν σήμερα "ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΣΥΝΕΤΙΖΕΣΤΕ ΚΑΙ ΓΕΜΙΖΟΥΝ ΟΙ ΜΕΘ".
 

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
Εβρεχε μεχρι Λαμια τουλουμια, απο εκει και πανω χσρσ θεου!

Με σταματαει σεριφης εξω απο Λαμια. Δειχνω χαρτια, ενα απο Εργανη επισημο κι ενα δικο μου με σφραγιδα. Του Εργανη δε θέλει σφραγιδα. "Που πας;" μου λεει, "Εβρο" απανταω. Γουρλωνει τα ματια και ρωτάει "ΕΒΡΟΟΟΟΟΟ;?;?;?;?: Ναι αλλα αυτο το χαρτι δεν εχει σφραγιδα φιλε" μου κανει για το Εργανη. "Δε θέλει αυτο σφραγιδα, απανταω, το αλλο το δικο μου θελει". Στραβωνει λιγο.

- Ποιος ειναι ο εργοδοτης;
-Ελ.επ. ειμαι, πολιτικος μηχανικος. Δουλεύω με συμβαση με την εταιρία που λεει εδω.
- Ναι, το εργο ποιος το εχει ;;;
- ΕΛ. ΑΣ.
....

Κουνημα στο χερι απαξιωτικο " φυγε"...
 

mitsosdom

GOA
Περιοχή
Patras
Όνομα
Dimitris
Μοτό
KLE 500
Εβρεχε μεχρι Λαμια τουλουμια, απο εκει και πανω χσρσ θεου!

Με σταματαει σεριφης εξω απο Λαμια. Δειχνω χαρτια, ενα απο Εργανη επισημο κι ενα δικο μου με σφραγιδα. Του Εργανη δε θέλει σφραγιδα. "Που πας;" μου λεει, "Εβρο" απανταω. Γουρλωνει τα ματια και ρωτάει "ΕΒΡΟΟΟΟΟΟ;?;?;?;?: Ναι αλλα αυτο το χαρτι δεν εχει σφραγιδα φιλε" μου κανει για το Εργανη. "Δε θέλει αυτο σφραγιδα, απανταω, το αλλο το δικο μου θελει". Στραβωνει λιγο.

- Ποιος ειναι ο εργοδοτης;
-Ελ.επ. ειμαι, πολιτικος μηχανικος. Δουλεύω με συμβαση με την εταιρία που λεει εδω.
  • Ναι, το εργο ποιος το εχει ;;;
  • ΕΛ. ΑΣ.
....

Κουνημα στο χερι απαξιωτικο " φυγε"...
Μπηκες στα ενδοτερα να τους σαμποταρεις εκ των εσω?
 

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
Για τον ΟΤΕς δουλεύουμε βασικα που εχει παρει τη δουλεια απο δαύτους, αλλα αμα ελεγα στον μπαλουρδο δουλευω σαν ελευθερος επαγγελματιας με συμβαση με την ταδε, που εχει συμβαση με τον ΟΤΕ, που εχει συμβαση με την ΕΛΑΣ, θα πηγαιναν στραφι τα 250χλμ που ειχα κανει ως εκει...
 

kon/nos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Κωνσταντινος
Μοτό
r1200gs
Εβρεχε μεχρι Λαμια τουλουμια, απο εκει και πανω χσρσ θεου!

Με σταματαει σεριφης εξω απο Λαμια. Δειχνω χαρτια, ενα απο Εργανη επισημο κι ενα δικο μου με σφραγιδα. Του Εργανη δε θέλει σφραγιδα. "Που πας;" μου λεει, "Εβρο" απανταω. Γουρλωνει τα ματια και ρωτάει "ΕΒΡΟΟΟΟΟΟ;?;?;?;?: Ναι αλλα αυτο το χαρτι δεν εχει σφραγιδα φιλε" μου κανει για το Εργανη. "Δε θέλει αυτο σφραγιδα, απανταω, το αλλο το δικο μου θελει". Στραβωνει λιγο.

- Ποιος ειναι ο εργοδοτης;
-Ελ.επ. ειμαι, πολιτικος μηχανικος. Δουλεύω με συμβαση με την εταιρία που λεει εδω.
  • Ναι, το εργο ποιος το εχει ;;;
  • ΕΛ. ΑΣ.
....

Κουνημα στο χερι απαξιωτικο " φυγε"...
Έβρο που;;
 

vagio

Μέλος
Περιοχή
Καρδίτσα
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW R 1200 GSA 2014
KTM LC4 640 adv
BETE 200RR 2020
Μόλις παραλάβαμε, καιρό με έτρωγε να μπω πιο ελαφριά στο χώμα δυο Κυριακές με δανεικό μηχανάκι ήταν αρκετές για να βάλω ένα δικό μου στο γκαράζ BETA 200RR 2020.


Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Μόλις παραλάβαμε, καιρό με έτρωγε να μπω πιο ελαφριά στο χώμα δυο Κυριακές με δανεικό μηχανάκι ήταν αρκετές για να βάλω ένα δικό μου στο γκαράζ BETA 200RR 2020.


Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ουαουυυ...!!!:woot::woot::woot:
Φοβερό παιχνίδι...!:drt:
Καλολάσπωτο Βαγγέλη...!
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Μόλις παραλάβαμε, καιρό με έτρωγε να μπω πιο ελαφριά στο χώμα δυο Κυριακές με δανεικό μηχανάκι ήταν αρκετές για να βάλω ένα δικό μου στο γκαράζ BETA 200RR 2020.


Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Κ εμένα με τρώει καιρό τώρα,αν δηλαδή πάρω δύο Κυριακές κ εγώ δανεικό μηχανάκι θα ξυπνήσω το πρωι κ θα βρω μια beta μέσα στο γκαράζ?
:D:D:D
Καλορίζικο καλό λασπωτα.
 

vagio

Μέλος
Περιοχή
Καρδίτσα
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW R 1200 GSA 2014
KTM LC4 640 adv
BETE 200RR 2020
Κ εμένα με τρώει καιρό τώρα,αν δηλαδή πάρω δύο Κυριακές κ εγώ δανεικό μηχανάκι θα ξυπνήσω το πρωι κ θα βρω μια beta μέσα στο γκαράζ?
:D:D:D
Καλορίζικο καλό λασπωτα.
Ρε δεν το δοκιμάζει ποτέ δεν ξέρεις χαχαχα

Ευχαριστω πολύ Λεωνιδα
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Μόλις παραλάβαμε, καιρό με έτρωγε να μπω πιο ελαφριά στο χώμα δυο Κυριακές με δανεικό μηχανάκι ήταν αρκετές για να βάλω ένα δικό μου στο γκαράζ BETA 200RR 2020.


Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Μπόμπα!
 

R.E.H

Μέλος
Περιοχή
Νικαια
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
Royal Enfield Himalayan
RE Super Meteor 650
Μόλις παραλάβαμε, καιρό με έτρωγε να μπω πιο ελαφριά στο χώμα δυο Κυριακές με δανεικό μηχανάκι ήταν αρκετές για να βάλω ένα δικό μου στο γκαράζ BETA 200RR 2020.


Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
καλολάσπωτο :friendship:
 
Top Bottom