Συμβαίνει τώρα!

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
Μια μικρή βόλτα στην γαμάτη Εύβοια
Λίμνη Σετας χωμάτινα και μετά Χιλιαδού


Στάλθηκε από το Redmi Note 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Τιμη κ δόξα στον οδηγό του ΝΤ.. o_O
 

S.P

Μέλος
Περιοχή
ιλιον
Όνομα
παναγιωτης
Μοτό
Ttr 250
X adv είναι
Ο φίλος και με τις ζάντες να είναι δεν έχει πρόβλημα!!πάντως πάει πολύ καλά στο χώμα το xadv και δεν του το είχα
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
X adv είναι
Ο φίλος και με τις ζάντες να είναι δεν έχει πρόβλημα!!πάντως πάει πολύ καλά στο χώμα το xadv και δεν του το είχα
STF σε ζητάνε :p:laugh:
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Μια μικρή βόλτα στην γαμάτη Εύβοια
Λίμνη Σετας χωμάτινα και μετά Χιλιαδού


Στάλθηκε από το Redmi Note 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Καλησπέρα, ωραίο το TTR ανέκαθεν μου άρεσε αυτό το μηχανάκι, να το χαρείς τέρμα!

Μια ερωτησουλα για το άλλο μηχανάκι, αυτό το μαύρο που κρέμεται αριστερά τι ακριβώς είναι;;
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

S.P

Μέλος
Περιοχή
ιλιον
Όνομα
παναγιωτης
Μοτό
Ttr 250
Καλησπέρα, ωραίο το TTR ανέκαθεν μου άρεσε αυτό το μηχανάκι, να το χαρείς τέρμα!

Μια ερωτησουλα για το άλλο μηχανάκι, αυτό το μαύρο που κρέμεται αριστερά τι ακριβώς είναι;;
Σε ευχαριστώ Γιάννη,το ttr για 250 κυβικά βγάζει αρκετά γούστα και αν έχει υπομονή ταξιδεύει κιόλας,πάπλωμακουβέρτες είναι αυτά στο xadv.
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Vetlans Ναουσα...:D
Σύντροχε οι νεώτεροι δεν τα ξέρουν αυτά. Θα νομίζουν ότι Vetlans είναι καμμία αδελφότητα τσοπεράδων της Νάουσας.

(Την πάτησα πρόσφατα με μια παρέα 25ρηδων και μια παλιά διαφήμιση κρασί, γάλα, ξύδι, Καμπά κτλ .)
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Ζήλεψα την χθεσινή Εύβοια και πετάχτηκα σήμερα ως Λίμνη.

Η βόλτα που είδα (μετά γιατί ο αλγόριθμος είναι φίλος του Δία) από το γκρουπ στο φβ;
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Η βόλτα που είδα (μετά γιατί ο αλγόριθμος είναι φίλος του Δία) από το γκρουπ στο φβ;
Όχι, με 3 φίλους πήγαμε. Ήθελα να ακολουθήσω την Σαββατιάτικη αλλά είχα καθάρισμα στο εξοχικό.

(Δεν την είδα την βόλτα στο FB που λες, σε πιο γκρουπάκι μπήκε, να μπω να με κάνουν επίτιμο μέλος :D)
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
το γνωστό ΚΤΜίσιο, αν δεν έχω μπερδέψει τα μέρη ήταν προς τα εκεί πάνω χτες.
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Προχθές με την ευκαιρία κάποιων δρομολογίων,δοκίμασα και την φωτοχρωμική ζελατίνα,έστω για λίγο κέντρο και πέριξ !
Με την συννεφιά που είχε σκούρυνε σε 30δευτερα και έγινε πιο σκούρα από την ελαφρώς φιμέ που δίνει η εταιρεία!
Δεν ξέρω αν με ντάλα ήλιο θα μαυρίσει κ άλλο ,αλλά και έτσι κάνει μια χαρά τη δουλειά της !!
Στην επιστροφή μπήκα με το κράνος στο σπίτι πήρε παραπάνω χρόνο να γίνει διάφανη λίγο πανω από 40δευτερα αλλά και μόνο ότι το βράδυ θα είσαι με διάφανο εντελώς έχει μεγάλη σημασία!! απορώ πως δεν είχα βάλει και στο προηγούμενο!!


Στάλθηκε από το SM-A725F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
Προχθές με την ευκαιρία κάποιων δρομολογίων,δοκίμασα και την φωτοχρωμική ζελατίνα,έστω για λίγο κέντρο και πέριξ !
Με την συννεφιά που είχε σκούρυνε σε 30δευτερα και έγινε πιο σκούρα από την ελαφρώς φιμέ που δίνει η εταιρεία!
Δεν ξέρω αν με ντάλα ήλιο θα μαυρίσει κ άλλο ,αλλά και έτσι κάνει μια χαρά τη δουλειά της !!
Στην επιστροφή μπήκα με το κράνος στο σπίτι πήρε παραπάνω χρόνο να γίνει διάφανη λίγο πανω από 40δευτερα αλλά και μόνο ότι το βράδυ θα είσαι με διάφανο εντελώς έχει μεγάλη σημασία!! απορώ πως δεν είχα βάλει και στο προηγούμενο!!


Στάλθηκε από το SM-A725F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Απορία...

Στην φωτό με τα πόδια είσαι στον περιφερειακό? :rolleyes:
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Top Bottom