Της τελευταίας στιγμής...

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R

Natassa

patara_power
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νατάσσα
Μοτό
Suzuki SV650 ‘17
Triumph Trident 660 ‘22
Ανακοίνωση: αυριο 10:30 ραντεβου στην εξοδο 1 της αττικης οδου για καφε βιλια και βλέπουμε, οποιος θέλει μπορεί να έρθει!
Κι εγώ μέσα για αύριο, γιατί ο αμυρού μου είπε δεν ακούγεται πολύ. Θα μας τρελάνει o_O


(Όταν λές στην έξοδο, εννοείς με το που στρίψεις δεξιά;;;; Βαλε στίγμα please)
 

orla13

Μέλος
Περιοχή
Ηλιουπολη
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
KTM 790 Adv , Yamaha R1
Κι εγώ μέσα για αύριο, γιατί ο αμυρού μου είπε δεν ακούγεται πολύ. Θα μας τρελάνει o_O


(Όταν λές στην έξοδο, εννοείς με το που στρίψεις δεξιά;;;; Βαλε στίγμα please)
38°03'38.1"N 23°30'59.7"E
 

tsak8

Μέλος
Περιοχή
Ζωγραφου
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
R 1200 GS
Εντάξει δεν είναι κάτι ιδιαίτερα δύσκολο, θυμάμαι κάτι παρόμοιο κάναμε περσι με καφέ στην Ελάτη, αραγμα στον μπαρο φαγητό στον Καταρράκτη και φωτογραφίες κτλ...
Ρυθμό θέλει και πρόγραμμα.

Το ψήνω για μονοήμερο ;)
Με πολύ πρωινή εκκίνηση (06:30) μέσω Μανδρας- Τιθορέας- Ελάτης - Μπάρος- Καλαρρύτες (φαγητό) - Άρτα και μετά όλο Εθνική έχουμε κάνει ένα ωραιο μονοήμερο

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Με πολύ πρωινή εκκίνηση (06:30) μέσω Μανδρας- Τιθορέας- Ελάτης - Μπάρος- Καλαρρύτες (φαγητό) - Άρτα και μετά όλο Εθνική έχουμε κάνει ένα ωραιο μονοήμερο

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ψήνομαι και παρακολουθώ.
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Ποιος έχει ρεπό της τελευταίας στιγμής αύριο;! :woot::D

 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Ποιος έχει ρεπό της τελευταίας στιγμής αύριο;! :woot::D

Ο Τεντ να κοιτάξει να φτιάξει την ομάδα και να αφήσετε τα ρεπά, ρεμπεσκέδες
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Με την τιγρη, η το τιγρακι? :)
Μόνο τιγράκι πλέον ;)

Λέω να εφαρμόσω αυτό που τόσο καιρό προτρέπω άλλους να κάνουν (γκουχ γκούχ amyroukai φέρε το Xchallenge )
Θυμάμαι έχει μια ωραία απλωσιά στην Βαρυμπόμπη πίσω από το στρατόπεδο στο Τατόι κλαμπ. Δεν με ενδιαφέρει να βγάλω διαδρομή, χωρίς να το αποκλείω, αλλά περισσότερο να δοκιμάσω διάφορες τεχνικές και να αρχίσω να μαθαίνω τα χούγια του.

Εννοείτε είναι παραπάνω από ευπρόσδεκτος όποιος κάνει κέφι να πιάσουμε τον Μάι. Εγώ θα πάω έτσι κι αλλιώς γιατί τα ρεπό θα τα βλέπω με το ματοκυάλι από εδώ και πέρα.

Αν υπάρχει πρόταση για καλύτερο σημείο το ακούω.
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Αύριο το πρωί θα απεργήσω όπως προβλέπεται κάνοντας Β ΠΕΑ για ένα εξοικονόμηση στο κέντρο, πιθανώς άσκοπη επίσκεψη γιατί από το τηλέφωνο κλασικά τα μάσαγε λίγο σχετικά με το τι δήλωσε ότι θα γίνει και τι έγινε, υπογράφεις ότι είδες αόρατα πράγματα, μάλλον όχι γιατί βγαίνει ο Σπυρίδων μετά και μας κατηγορεί στα κανάλια.

Να πάτε να τον πιάσετε :p
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Αύριο το πρωί θα απεργήσω όπως προβλέπεται κάνοντας Β ΠΕΑ για ένα εξοικονόμηση στο κέντρο, πιθανώς άσκοπη επίσκεψη γιατί από το τηλέφωνο κλασικά τα μάσαγε λίγο σχετικά με το τι δήλωσε ότι θα γίνει και τι έγινε, υπογράφεις ότι είδες αόρατα πράγματα, μάλλον όχι γιατί βγαίνει ο Σπυρίδων μετά και μας κατηγορεί στα κανάλια.

Να πάτε να τον πιάσετε :p
Άσε τα ψοφια κι έλα, ημέρα αμπαλων θα είναι.
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Μόνο τιγράκι πλέον ;)

Λέω να εφαρμόσω αυτό που τόσο καιρό προτρέπω άλλους να κάνουν (γκουχ γκούχ amyroukai φέρε το Xchallenge )
Θυμάμαι έχει μια ωραία απλωσιά στην Βαρυμπόμπη πίσω από το στρατόπεδο στο Τατόι κλαμπ. Δεν με ενδιαφέρει να βγάλω διαδρομή, χωρίς να το αποκλείω, αλλά περισσότερο να δοκιμάσω διάφορες τεχνικές και να αρχίσω να μαθαίνω τα χούγια του.

Εννοείτε είναι παραπάνω από ευπρόσδεκτος όποιος κάνει κέφι να πιάσουμε τον Μάι. Εγώ θα πάω έτσι κι αλλιώς γιατί τα ρεπό θα τα βλέπω με το ματοκυάλι από εδώ και πέρα.

Αν υπάρχει πρόταση για καλύτερο σημείο το ακούω.
Αντωνη περιμενω να μαθω τι ωρα θα παμε Λαγονησι σε κατι φιλους.
Αν δεν φυγουμε νωρις, θα ανεβω κατα της 09:00.
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Αντωνη λογικα θα παω κατα της 09:00 για κανα 2ωρο.
Αν δεν πας πολυ αργα θα βρεθουμε.
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Αντωνη περιμενω να μαθω τι ωρα θα παμε Λαγονησι σε κατι φιλους.
Αν δεν φυγουμε νωρις, θα ανεβω κατα της 09:00.
Με πολύ προσπάθεια ελπίζω να σηκωθώ 9:30 και να είμαι εκεί περίπου 10:30 για να κάτσω κανά 3ωρο.

Το τηλέφωνο μου στο προφίλ.
 

xaotikos

Μέλος
Όνομα
ΚΙΜΩΝ
Μοτό
KTM 1290SAS
Aprilia Tuareg 660
KTM LC4 640E
Ανακοίνωση: αυριο 10:30 ραντεβου στην εξοδο 1 της αττικης οδου για καφε βιλια και βλέπουμε, οποιος θέλει μπορεί να έρθει!
Θα πάω Πόρτο με τον κουμπαρο για ενα γρηγορο καφεδάκι να δουλέψουν τα λάδια στο μεγάλο αλλά λόγο υποχρεώσεων θα παμε/γυρίσουμε νωρίς. Πιθανό να σας πετύχουμε στην επιστροφή (1290 και triumph speed triple 1200)
 

Natassa

patara_power
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νατάσσα
Μοτό
Suzuki SV650 ‘17
Triumph Trident 660 ‘22
Παιδάκια εγώ είμαι εκτός! Δε με εμπνέει αυτή η μουντάδα. Άλλη φορά! Να περάσετε καλά!!!
 

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
Έτσι τη πάτησα εγώ χθες το πρωί και τελικά έμεινα μέσα κ μετά έβγαλε λιακάδα.ξεκιναω να ετοιμαζομαι.ο θεός βοηθος
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Όλα ωραία είναι και η βροχή και ο ήλιος :wacky:Ετοιμάζομαι κ εγώ ,τα λέμε στο σημείο!!
 
Top Bottom