Τι έκανες για την μοτοσυκλέτα σου σήμερα;

A

AndonisD

Επισκέπτης
Με γειά - καλορίζικα !

Αυτά είναι τα led ή τα HALOGEN σύντροχε ?
Επίσης μπορείς να βγάλεις μια φωτό το μπαράκι από κάτω να δούμε πως τοποθετείται - πιάνει στο μοτό ?

Είναι καλή λύση, δεν ξέρω σε αποδοτικότητα τι λέει η συγκεκριμένη θέση αλλά προσωπικά με απασχολεί το ότι σε περίπτωση τυχόν ο μη γένοιτο πτώσης είναι δίπλα σε καίρια και πανάκριβα εξαρτήματα όπως το led φανάρι για παράδειγμα ή τα πλαινά καπάκια. Επίσης σε περίπτωση τοποθετήσεως προστασίας τσιμουχών καλαμιών πιθανώς να βρίσκουν στο μπαράκι σε κάποιο τερματισμό της εμπρός αναρτήσεως.
Φίλε Σαββα αυτά είναι τα led της givi
Κάτω από το μπροστινό φτερό της μηχανής έχει μια μεταλλική λάμα η οποία δέχεται με δυο βίδες τη βάση στήριξης των προβολέων
Η βάση είναι της givi
Όσο για την θέση τους και την απόδοση τους είναι εξαιρετική κατά τη γνώμη μου
Μακριά από κινέζικα προβολάκια γιατί είναι άχρηστα και πετάμε τα λεφτά μας όπως εγώ
Έχουν βέβαια τεράστια διαφορά στην τιμή αλλά καλύτερα μην βάλετε



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Last edited by a moderator:

Savvas62

Μοτοβόλτα = ΙΕΡΗ - ΑΠΑΡΑΒΙΑΣΤΗ και ΑΙΤΙΑ ΠΟΛΕΜΟΥ
Όνομα
Σάββας
Μοτό
HONDA RC 90, HONDA HF-05, HONDA PCX 125+150, YAMAHA CYGNUS
Φίλε Σαββα αυτά είναι τα led της givi
Κάτω από το μπροστινό φτερό της μηχανής έχει μια μεταλλική λάμα η οποία δέχεται με δυο βίδες τη βάση στήριξης των προβολέων
Η βάση είναι της givi
Όσο για την θέση τους και την απόδοση τους είναι εξαιρετική κατά τη γνώμη μου
Μακριά από κινέζικα προβολάκια γιατί είναι άχρηστα και πετάμε τα λεφτά μας όπως εγώ
Έχουν βέβαια τεράστια διαφορά στην τιμή αλλά καλύτερα μην βάλετε



Sent from my iPhone using Tapatalk
Ευχαριστώ σύντροχε, την είδα. Μια χαρά και απλούστατη στην τοποθέτηση.
Προσωπικά έχω βάλει Κινέζικα εδώ και καιρό (εγώ τάχω βάλει προσωπικά) αλλά με αδιάβροχο διακόπτη της GIVI και λίγη φροντίδα επιπλέον στα προβολάκια με σιλικόνη εκεί που θεώρησα ότι χρειάζονται και δεν έχω πουθενά πρόβλημα έκτοτε με χρήση σε όλες τις καιρικές συνθήκες.

Η ρύθμιση βέβαια είναι ένα θέμα γιατί με παίδεψε και τάλυσα έδεσα κάμποσες φορές μέχρι να τα φέρω εκεί πούθελα.

Σίγουρα αυτά τα led της GIVI είναι το τέλειο αλλά πανάκριβα.

Και πάλι καλορίζικα και σε ευχαριστώ για την λεπτομερή απάντηση.:friendship:
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Αντικατάσταση των καινούριων ελαστικών του WRR με... καινούρια :D:D:D

Βγήκαν τα Bridgestone TW301/TW302 (θα ξαναφορεθούν το καλοκαιράκι του 2018 μια που είχαν καταπληκτική συμπεριφορά σε άσφαλτο και αρκετά καλή στο ξερό χώμα).
Υποδεχόμαστε το χειμώνα και τα μαλακά χώματα με τα Dunlop D606 (πίσω) και τα Dunlop D952 (εμπρός) σύμφωνα με το κατά @kordix Ευαγγέλιο. Πανέτοιμος για τις χωμάτινες εξορμήσεις :friendship:






 
Τελευταία επεξεργασία:

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Αντικατάσταση των καινούριων ελαστικών του WRR με... καινούρια :D:D:D

Βγήκαν τα Bridgestone TW301/TW302 (θα ξαναφορεθούν το καλοκαιράκι του 2018 μια που είχαν καταπληκτική συμπεριφορά σε άσφαλτο και αρκετά καλή στο ξερό χώμα).
Υποδεχόμαστε το χειμώνα και τα μαλακά χώματα με τα Dunlop D606 (πίσω) και τα Dunlop D952 (εμπρός) σύμφωνα με το κατά @kordix Ευαγγέλιο. Πανέτοιμος για τις χωμάτινες εξορμήσεις :friendship:






Ωραιος. Καλολασπωτα.
Κι εγω μια απ τα ιδια, μπρος-πισω.


Περιμενοντας τη βροχη...
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Ωραιος. Καλολασπωτα.
Κι εγω μια απ τα ιδια, μπρος-πισω.


Περιμενοντας τη βροχη...
Λευτέρη καλορίζικα! Περιμένω εντυπώσεις από το πισινό D952.

Έχουν φανταστική τιμή και είναι από τα λίγα MX που βρίσκω ακριβώς στη διάσταση που έχω (110/90-18). Κανονικά φοράω το περίεργο 120/80-18 αλλά αυτό το 80 δεν το βρίσκεις σε χωμάτινο. Έτσι το 110/90-18 υου 952 είναι αντίστοιχο.

Στάλθηκε από το SM-N910C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Λευτέρη καλορίζικα! Περιμένω εντυπώσεις από το πισινό D952.

Έχουν φανταστική τιμή και είναι από τα λίγα MX που βρίσκω ακριβώς στη διάσταση που έχω (110/90-18). Κανονικά φοράω το περίεργο 120/80-18 αλλά αυτό το 80 δεν το βρίσκεις σε χωμάτινο. Έτσι το 110/90-18 υου 952 είναι αντίστοιχο.

Στάλθηκε από το SM-N910C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ναι εχει 5 διαστασεις για το πισω.
Ευχαριστω. Καλες βολτες.
 

flash

Μέλος
Όνομα
panagiotis
Μοτό
transalp xlv650
Suzuki drz 400
Ενδιαφερον το πατουμενο :Dγια δωστε πληροφοριες τιμες και απο που ;
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Χθες σε πούλησα...
Σε έδωσα Τενεράκι... Στους λίγους μήνες διαβίωσης μου πρόσφερες αντιστρόφως ανάλογα πολλές χαρές:
Παναχαϊκό με το αγαπημένο μας φόρουμ, Γαϊδουράγκαθα 2017 με τους τρελούς του MRCG, Πάχνες με το DAKARETE Team, Ρούβας με εκλεκτή παρέα, Αστερούσια με τους KαΤεΜάδες, Λασίθι στην αναγνωριστική των Ασφάλτινων Κρητικών Βουνών, Παγκρήτια Συνάντηση Μοτοσυκλετιστών με όλα τα κοπέλια τση Κρήτης, Γαύδος με τον κολλητό... μονός ή διπλός, συμπεριφέρθηκες άψογα σχεδόν παντού.

Στην Εθνική δεν τα πήγαινες τόσο καλά... ιδιαίτερα με τα χωμάτινα λάστιχα τα οποία σου έβαλα σχεδόν αμέσως. Δεν σου άρεσαν οι ψηλές ταχύτητες και οι μακρινές διαδρομές. Και όταν ήταν και το κορίτσι επάνω, ακόμα χειρότερα. Φορτωμένη δε και με τα πράγματά μας δεν το συζητάω καθόλου (κι ως γνωστόν δεν φορτώνω light)...

Προχθές το βράδυ είπα στην Βασούλα πως αλλάζω μηχανάκι για να είναι αυτή πιο άνετη όταν ταξιδεύουμε και μου απάντησε να μην το πω παραέξω γιατί θα γελάνε κι οι πέτρες... να ξέρεις όμως πως αυτό είχε μια δόση αλήθειας! Μπορώ να πω πως σε συμπάθησα μικρό (πού φτάσαμε, να λέμε μία μοτοσυκλέτα 659 κυβικών εκατοστών μικρή...) μηχανάκι.

Ευτυχώς πήγες σε φίλο και θα σε βλέπω πότε πότε... ελπίζω να συνταξιδέψουμε κιόλας... Μην ζηλέψεις που το νέο αμόρε είναι 10 χρόνια μικρότερο, ψηλότερο, με πιο ωραίο κώλο και καλύτερες... επιδόσεις! Όταν εσύ γύρναγες στους δρόμους και στα βουνά και οι ξαδέρφες σου (που σε βάφτισαν) στις ερήμους της Αφρικής εκείνη δεν είχε καν γεννηθεί και στο σόι της οι κεφαλές καιγόντουσαν η μία πίσω από την άλλη...

Θα μου λείψει η ευλυγισία σου, το χαμηλό σου βάρος και το νορμάλ ύψος σου.
Και το γεγονός πως ακόμα και με 21 χρόνια στην πλάτη έκανες τα βλέμματα να στρέφονται...

 
Τελευταία επεξεργασία:

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Χθες σε πούλησα...
Σε έδωσα Τενεράκι... Στους λίγους μήνες διαβίωσης μου πρόσφερες αντιστρόφως ανάλογα πολλές χαρές:
Παναχαϊκό με το αγαπημένο μας φόρουμ, Γαϊδουράγκαθα 2017 με τους τρελούς του MRCG, Πάχνες με το DAKARETE Team, Ρούβας με εκλεκτή παρέα, Αστερούσια με τους KαΤεΜάδες, Λασίθι στην αναγνωριστική των Ασφάλτινων Κρητικών Βουνών, Παγκρήτια Συνάντηση Μοτοσυκλετιστών με όλα τα κοπέλια τση Κρήτης, Γαύδος με τον κολλητό, μονός ή διπλός, συμπεριφέρθηκες άψογα σχεδόν παντού.

Στην Εθνική δεν τα πήγαινες τόσο καλά.. ιδιαίτερα με τα χωμάτινα λάστιχα τα οποία σου έβαλα σχεδόν αμέσως. Δεν σου άρεσαν τα πολλά χιλιόμετρα. Και όταν ήταν κι η Βασούλα πάνω ακόμα χειρότερα. Φορτωμένη δε με τα πράγματά μας δεν το συζητάω καθόλου (κι ως γνωστόν δεν φορτώνω light)...

Προχθές το βράδυ είπα στην Βασούλα πως αλλάζω μηχανάκι για να είναι πιο άνετη όταν ταξιδεύουμε μαζί και μου απάντησε "να μην το πω παραέξω γιατί θα γελάνε κι οι πέτρες"... να ξέρεις όμως πως είχε μια δόση αλήθειας αυτό που της είπα! Μπορώ να πω πως σε συμπάθησα μικρό (πού φτάσαμε, να λέμε μία μοτοσυκλέτα 659 κυβικών εκατοστών μικρή...) μηχανάκι.

Ευτυχώς πήγες σε φίλο και θα σε βλέπω πότε πότε... ελπίζω να συνταξιδέψουμε κιόλας... Μην ζηλέψεις που το νέο αμόρε είναι 10 χρόνια μικρότερο, ψηλότερο, με πιο ωραίο κώλο και καλύτερες... επιδόσεις! Όταν εσύ γύρναγες στους δρόμους και στα βουνά και οι ξαδέρφες σου (που σε βάφτισαν) στις ερήμους της Αφρικής εκείνη δεν είχε καν γεννηθεί και στο σόι της οι κεφαλές καιγόντουσαν η μία πίσω από την άλλη...

Θα μου λείψει η ευλυγισία σου, το χαμηλό σου βάρος και το νορμάλ ύψος σου.
Και το γεγονός πως ακόμα και με 19 χρόνια στην πλάτη έκανες τα βλέμματα να στραφούν...

'Ετσι....!!!:yew:
Γιατί και τα σίδερα έχουν ψυχή...!!!:crs:
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Ενδιαφερον το πατουμενο :Dγια δωστε πληροφοριες τιμες και απο που ;
Παναγιώτη εγώ τα πήρα από τη γειτονιά μου στο Γαλάτσι από το MOTO Racer.

Τύπος-Διαστάσεις - Τιμές (φορεμένα)
Εμπρός: Dunlop D952 - 80/100-21 (ουσιαστικά ίδια διάσταση με το 90/90-21) - 40,00€
Πίσω: Dunlop D606 - 120/90-18 - 90,00€

Αν αγοράσει κανείς πακέτο τα D952 εμπρός/πίσω (αφόρετα), είναι σε πολύ δελεαστική τιμή 85,00€ (τη τιμή την επιβεβαίωσα και από κοντά σήμερα).
http://www.motoracer.gr/moto_type/mx-enduro-tyres/du0070
 

flash

Μέλος
Όνομα
panagiotis
Μοτό
transalp xlv650
Suzuki drz 400
Παναγιώτη εγώ τα πήρα από τη γειτονιά μου στο Γαλάτσι από το MOTO Racer.

Τύπος-Διαστάσεις - Τιμές (φορεμένα)
Εμπρός: Dunlop D952 - 80/100-21 (ουσιαστικά ίδια διάσταση με το 90/90-21) - 40,00€
Πίσω: Dunlop D606 - 120/90-18 - 90,00€

Αν αγοράσει κανείς πακέτο τα D952 εμπρός/πίσω (αφόρετα), είναι σε πολύ δελεαστική τιμή 85,00€ (τη τιμή την επιβεβαίωσα και από κοντά σήμερα).
http://www.motoracer.gr/moto_type/mx-enduro-tyres/du0070
Παναγιώτη εγώ τα πήρα από τη γειτονιά μου στο Γαλάτσι από το MOTO Racer.

Τύπος-Διαστάσεις - Τιμές (φορεμένα)
Εμπρός: Dunlop D952 - 80/100-21 (ουσιαστικά ίδια διάσταση με το 90/90-21) - 40,00€
Πίσω: Dunlop D606 - 120/90-18 - 90,00€

Αν αγοράσει κανείς πακέτο τα D952 εμπρός/πίσω (αφόρετα), είναι σε πολύ δελεαστική τιμή 85,00€ (τη τιμή την επιβεβαίωσα και από κοντά σήμερα).
http://www.motoracer.gr/moto_type/mx-enduro-tyres/du0070
Στέφανε αν και δεν έχουμε γνωριστεί ελπίζω σε κάποια βόλτα σ ευχαριστώ για τις πληροφορίες.
 
Reactions: STF

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Χθες σε πούλησα...
Σε έδωσα Τενεράκι... Στους λίγους μήνες διαβίωσης μου πρόσφερες αντιστρόφως ανάλογα πολλές χαρές:
Παναχαϊκό με το αγαπημένο μας φόρουμ, Γαϊδουράγκαθα 2017 με τους τρελούς του MRCG, Πάχνες με το DAKARETE Team, Ρούβας με εκλεκτή παρέα, Αστερούσια με τους KαΤεΜάδες, Λασίθι στην αναγνωριστική των Ασφάλτινων Κρητικών Βουνών, Παγκρήτια Συνάντηση Μοτοσυκλετιστών με όλα τα κοπέλια τση Κρήτης, Γαύδος με τον κολλητό... μονός ή διπλός, συμπεριφέρθηκες άψογα σχεδόν παντού.

Στην Εθνική δεν τα πήγαινες τόσο καλά... ιδιαίτερα με τα χωμάτινα λάστιχα τα οποία σου έβαλα σχεδόν αμέσως. Δεν σου άρεσαν οι ψηλές ταχύτητες και οι μακρινές διαδρομές. Και όταν ήταν και το κορίτσι επάνω, ακόμα χειρότερα. Φορτωμένη δε και με τα πράγματά μας δεν το συζητάω καθόλου (κι ως γνωστόν δεν φορτώνω light)...

Προχθές το βράδυ είπα στην Βασούλα πως αλλάζω μηχανάκι για να είναι αυτή πιο άνετη όταν ταξιδεύουμε και μου απάντησε να μην το πω παραέξω γιατί θα γελάνε κι οι πέτρες... να ξέρεις όμως πως αυτό είχε μια δόση αλήθειας! Μπορώ να πω πως σε συμπάθησα μικρό (πού φτάσαμε, να λέμε μία μοτοσυκλέτα 659 κυβικών εκατοστών μικρή...) μηχανάκι.

Ευτυχώς πήγες σε φίλο και θα σε βλέπω πότε πότε... ελπίζω να συνταξιδέψουμε κιόλας... Μην ζηλέψεις που το νέο αμόρε είναι 10 χρόνια μικρότερο, ψηλότερο, με πιο ωραίο κώλο και καλύτερες... επιδόσεις! Όταν εσύ γύρναγες στους δρόμους και στα βουνά και οι ξαδέρφες σου (που σε βάφτισαν) στις ερήμους της Αφρικής εκείνη δεν είχε καν γεννηθεί και στο σόι της οι κεφαλές καιγόντουσαν η μία πίσω από την άλλη...

Θα μου λείψει η ευλυγισία σου, το χαμηλό σου βάρος και το νορμάλ ύψος σου.
Και το γεγονός πως ακόμα και με 21 χρόνια στην πλάτη έκανες τα βλέμματα να στρέφονται...

ΚαραΛάϊΚα :friendship:
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Χθες σε πούλησα...
Σε έδωσα Τενεράκι... Στους λίγους μήνες διαβίωσης μου πρόσφερες αντιστρόφως ανάλογα πολλές χαρές:
Παναχαϊκό με το αγαπημένο μας φόρουμ, Γαϊδουράγκαθα 2017 με τους τρελούς του MRCG, Πάχνες με το DAKARETE Team, Ρούβας με εκλεκτή παρέα, Αστερούσια με τους KαΤεΜάδες, Λασίθι στην αναγνωριστική των Ασφάλτινων Κρητικών Βουνών, Παγκρήτια Συνάντηση Μοτοσυκλετιστών με όλα τα κοπέλια τση Κρήτης, Γαύδος με τον κολλητό... μονός ή διπλός, συμπεριφέρθηκες άψογα σχεδόν παντού.

Στην Εθνική δεν τα πήγαινες τόσο καλά... ιδιαίτερα με τα χωμάτινα λάστιχα τα οποία σου έβαλα σχεδόν αμέσως. Δεν σου άρεσαν οι ψηλές ταχύτητες και οι μακρινές διαδρομές. Και όταν ήταν και το κορίτσι επάνω, ακόμα χειρότερα. Φορτωμένη δε και με τα πράγματά μας δεν το συζητάω καθόλου (κι ως γνωστόν δεν φορτώνω light)...

Προχθές το βράδυ είπα στην Βασούλα πως αλλάζω μηχανάκι για να είναι αυτή πιο άνετη όταν ταξιδεύουμε και μου απάντησε να μην το πω παραέξω γιατί θα γελάνε κι οι πέτρες... να ξέρεις όμως πως αυτό είχε μια δόση αλήθειας! Μπορώ να πω πως σε συμπάθησα μικρό (πού φτάσαμε, να λέμε μία μοτοσυκλέτα 659 κυβικών εκατοστών μικρή...) μηχανάκι.

Ευτυχώς πήγες σε φίλο και θα σε βλέπω πότε πότε... ελπίζω να συνταξιδέψουμε κιόλας... Μην ζηλέψεις που το νέο αμόρε είναι 10 χρόνια μικρότερο, ψηλότερο, με πιο ωραίο κώλο και καλύτερες... επιδόσεις! Όταν εσύ γύρναγες στους δρόμους και στα βουνά και οι ξαδέρφες σου (που σε βάφτισαν) στις ερήμους της Αφρικής εκείνη δεν είχε καν γεννηθεί και στο σόι της οι κεφαλές καιγόντουσαν η μία πίσω από την άλλη...

Θα μου λείψει η ευλυγισία σου, το χαμηλό σου βάρος και το νορμάλ ύψος σου.
Και το γεγονός πως ακόμα και με 21 χρόνια στην πλάτη έκανες τα βλέμματα να στρέφονται...



Άμα τους φέρεσαι έτσι, θα περνάς καλά μαζί τους ;)
Καράλαϊκ Ντοκ ;)
 
Reactions: yns

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
Χθες σε πούλησα...
Σε έδωσα Τενεράκι... Στους λίγους μήνες διαβίωσης μου πρόσφερες αντιστρόφως ανάλογα πολλές χαρές:
Παναχαϊκό με το αγαπημένο μας φόρουμ, Γαϊδουράγκαθα 2017 με τους τρελούς του MRCG, Πάχνες με το DAKARETE Team, Ρούβας με εκλεκτή παρέα, Αστερούσια με τους KαΤεΜάδες, Λασίθι στην αναγνωριστική των Ασφάλτινων Κρητικών Βουνών, Παγκρήτια Συνάντηση Μοτοσυκλετιστών με όλα τα κοπέλια τση Κρήτης, Γαύδος με τον κολλητό... μονός ή διπλός, συμπεριφέρθηκες άψογα σχεδόν παντού.

Στην Εθνική δεν τα πήγαινες τόσο καλά... ιδιαίτερα με τα χωμάτινα λάστιχα τα οποία σου έβαλα σχεδόν αμέσως. Δεν σου άρεσαν οι ψηλές ταχύτητες και οι μακρινές διαδρομές. Και όταν ήταν και το κορίτσι επάνω, ακόμα χειρότερα. Φορτωμένη δε και με τα πράγματά μας δεν το συζητάω καθόλου (κι ως γνωστόν δεν φορτώνω light)...

Προχθές το βράδυ είπα στην Βασούλα πως αλλάζω μηχανάκι για να είναι αυτή πιο άνετη όταν ταξιδεύουμε και μου απάντησε να μην το πω παραέξω γιατί θα γελάνε κι οι πέτρες... να ξέρεις όμως πως αυτό είχε μια δόση αλήθειας! Μπορώ να πω πως σε συμπάθησα μικρό (πού φτάσαμε, να λέμε μία μοτοσυκλέτα 659 κυβικών εκατοστών μικρή...) μηχανάκι.

Ευτυχώς πήγες σε φίλο και θα σε βλέπω πότε πότε... ελπίζω να συνταξιδέψουμε κιόλας... Μην ζηλέψεις που το νέο αμόρε είναι 10 χρόνια μικρότερο, ψηλότερο, με πιο ωραίο κώλο και καλύτερες... επιδόσεις! Όταν εσύ γύρναγες στους δρόμους και στα βουνά και οι ξαδέρφες σου (που σε βάφτισαν) στις ερήμους της Αφρικής εκείνη δεν είχε καν γεννηθεί και στο σόι της οι κεφαλές καιγόντουσαν η μία πίσω από την άλλη...

Θα μου λείψει η ευλυγισία σου, το χαμηλό σου βάρος και το νορμάλ ύψος σου.
Και το γεγονός πως ακόμα και με 21 χρόνια στην πλάτη έκανες τα βλέμματα να στρέφονται...

ενα δακρυ κυλησε....
doctor:l2::friendship::friendship::friendship::friendship:
 
Top Bottom