Τι έκανες για την μοτοσυκλέτα σου σήμερα;

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
εγω σημερα εκλεισα 6 μηνες που δεν την εχω πλυνει ομως !!!!! στις βροχες την αφηνω εκτεθειμενη!!!!!!!!!!!!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
εγω σημερα εκλεισα 6 μηνες που δεν την εχω πλυνει ομως !!!!! στις βροχες την αφηνω εκτεθειμενη!!!!!!!!!!!!
Τι να πλύνεις . ...με την σαβούρα !
Θα βραχυκυκλωσει όλο. ...:p
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Μπήκαν τα φλαπσακια (deflectors) , στροβιλισμοι και γενικά αέρας στην Μέση και κοιλιά, τέλος....





Το πρόσφατο βολταράκι μου θύμισε πόσο καλά είναι αυτά!
Δεν τα έβαλα μετά τα 2 χωμάτινα ΣΚ και ειλικρινά μου έλειψαν. Πολύς αέρας στην κοιλιά και στη μέση χωρίς αυτά. Η ζελατίνα από την άλλη, όπως έχω πει και στο παρελθόν, είναι μια χαρά μέχρι τα 140-150 και για τον πίσω. Η μεγάλη ου adve κάνει δουλειά από 'κει και πάνω (και πάλι μιλάω για το συνεπιβάτη).
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Τι να πλύνεις . ...με την σαβούρα !
Θα βραχυκυκλωσει όλο. ...:p
Κακίες, επειδή είναι πιο γλήγορο το πλι μας... :yew:
 

takis652

Μέλος
Περιοχή
Κερατσινι
Όνομα
Τακης
Μοτό
aprilia pegaso 650ie
Αλλαγή τσιμούχας αντλίας νερού λόγω διαρροής ψυκτικού υγρού.
Το περίεργο είναι οτι αυτή την τσιμούχα την είχα ξαναλλάξει πριν απο περίπου 45.000 χλμ...

ΥΓ. Με το φρέσκο παραφλού το βεντιλατέρ κλείνει γρηγορότερα:)
Στάλθηκε από το SM-G361F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Αλλαγή τσιμούχας αντλίας νερού λόγω διαρροής ψυκτικού υγρού.
Το περίεργο είναι οτι αυτή την τσιμούχα την είχα ξαναλλάξει πριν απο περίπου 45.000 χλμ...

ΥΓ. Με το φρέσκο παραφλού το βεντιλατέρ κλείνει γρηγορότερα:)
Στάλθηκε από το SM-G361F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Αυτος δεν ειναι φτερωτος πηγασος....Σκυλος μαυρος ειναι. Αντε κ στη δευτερη εκατονταδα.
 

takis652

Μέλος
Περιοχή
Κερατσινι
Όνομα
Τακης
Μοτό
aprilia pegaso 650ie
Αυτος δεν ειναι φτερωτος πηγασος....Σκυλος μαυρος ειναι. Αντε κ στη δευτερη εκατονταδα.
Αμα πιάσει και την δεύτερη εκατοντάδα θα του κάνω δώρο άλλη μια τσιμούχα... Με πιάσανε τα κουβαρνταλίκια...
:yew:
 

mitch

Μέλος
Περιοχή
Πιτσουνι Σιτυ
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
BMW R1150GS ADV
Suzuki drz400s
Honda VT250Z
τιποτα το ιδιαιτερο.

μετα απο 150.000 χλμ αλαξαμε μεταλλακια στις μπιελες και ειμαστε ετημοι για αλλα τοσα!!!!!!! :):):):)







υ.γ. Το εμπειρο αυτι του Πουλιου μΕ το ειχε πει πριν μερικες εβδομαδες σε εναν καφε, κατι περιεργο ακουγεται. ειχαν φαγωθει τα μεταλλα. ευτηχως το προλαβαμε νορις. :friendship:
 

kon/nos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Κωνσταντινος
Μοτό
r1200gs
τιποτα το ιδιαιτερο.

μετα απο 150.000 χλμ αλαξαμε μεταλλακια στις μπιελες και ειμαστε ετημοι για αλλα τοσα!!!!!!! :):):):)







υ.γ. Το εμπειρο αυτι του Πουλιου μΕ το ειχε πει πριν μερικες εβδομαδες σε εναν καφε, κατι περιεργο ακουγεται. ειχαν φαγωθει τα μεταλλα. ευτηχως το προλαβαμε νορις. :friendship:
Καλα και πολλα χιλιομετρα να εχεις με το θηριο! Πολυ μου αρεσει οταν βλεπω τετοιου ειδους επισκευες,που σημαινει οτι αγαπας πραγματικα την μηχανη σου!!
Εγκυκλοπαιδικα,τι ακουγεται?Πως το καταλαβαινεις?
 

mitch

Μέλος
Περιοχή
Πιτσουνι Σιτυ
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
BMW R1150GS ADV
Suzuki drz400s
Honda VT250Z
εναν μεταλικο ηχο-κροταλισμα ακουγα εγω και μου κηνησε την περιεργεια, εναν συντονισμο καπου στις 3000 στροφες.
 

takis652

Μέλος
Περιοχή
Κερατσινι
Όνομα
Τακης
Μοτό
aprilia pegaso 650ie
τιποτα το ιδιαιτερο.

μετα απο 150.000 χλμ αλαξαμε μεταλλακια στις μπιελες και ειμαστε ετημοι για αλλα τοσα!!!!!!! :):):):)







υ.γ. Το εμπειρο αυτι του Πουλιου μΕ το ειχε πει πριν μερικες εβδομαδες σε εναν καφε, κατι περιεργο ακουγεται. ειχαν φαγωθει τα μεταλλα. ευτηχως το προλαβαμε νορις. :friendship:
Τα μέταλλα του πύρου τα άλλαξες;
 
Top Bottom