Χωματοπροπονησεις Αττικης!!!

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

Οποιος μου βρεί τον καλύτερο λογο της ύπαρξης της κερδίζει καφέ
Κάποια πάσαλος απο παλιά σήμανση κάποιου φιλικού ή απο κάποιο αυθαίρετο φράχτη...???:thinking:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Σιγά ρε την ζημιά. Ούτε γρατζουνιά δεν έπαθε. 2 βίδες για τον λεβιέ ταχυτήτων θέλω και ειμαι κομπλε.
Πέρα από την πλάκα......αυτά συμβαίνουν όταν μαζευεστε παλιόπαιδα, άπειρα, κ@υλωμενα,κλπ κλπ κλπ.....:p
Ποτε ξανα χωμα ....χωρίς ένα τουλάχιστον γέροντα, για να σας βάζει σε ταξη:friend:
 

Jeronimo

Simplicity
Περιοχή
Athens
Όνομα
George
Μοτό
Suzuki GT1000
Honda Super Cub C125
Honda SH350
Να δω τωρα με τι μουτρα θα αντικρυσετε τον ερωτικο κ τους αλλους γιαπωνεζοφιλους γατακια !!!!!!
Πέτρο klr μην ανησυχείς
Από τις επόμενες θα πηγαινω κι εγω να τους προσέχω :drt: :tk:

Προσοχή στον Πάρνωνα ατίθασα αγόρια :allk:


Υ.Γ. Νταξει @Simitis - Πετραν δεν έγινε κατι , 2βιδες η ζημιά , γύρισες και ξεκουραστα χωρις να καψεις βενζίνη με την Ιταλίδα ντίβα
σου βγήκε και πιο οικονομικά συνολικά ;):)
 
Τελευταία επεξεργασία:

mitch

Μέλος
Περιοχή
Πιτσουνι Σιτυ
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
BMW R1150GS ADV
Suzuki drz400s
Honda VT250Z
Τα μεταλλα φτιαχνονται. Ολα καλα. Απο οτι φενεται το ευχαριστηθηκτε αρκετα οποτε ολα γκουντ. Καλη συνεχια στα χωμματα Πετραν.


Ποτε ξανα χωμα ....χωρίς ένα τουλάχιστον γέροντα, για να σας βάζει σε ταξη:friend:
Οταν λες γεροντα τι ενωεις?? Για διευκρηνησε το λιγο αυτο γιατι μαλον εχω γνωρισει λαθος γεροντια εγω!!!!!! :p:p:p
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Τα μεταλλα φτιαχνονται. Ολα καλα. Απο οτι φενεται το ευχαριστηθηκτε αρκετα οποτε ολα γκουντ. Καλη συνεχια στα χωμματα Πετραν.




Οταν λες γεροντα τι ενωεις?? Για διευκρηνησε το λιγο αυτο γιατι μαλον εχω γνωρισει λαθος γεροντια εγω!!!!!! :p:p:p
Αυτά.....τα λαθος:D
 
Top Bottom