Χωματοπροπονησεις Αττικης!!!

MoNiker

ΑνεΜελος...
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
Πανος
Μοτό
HUSQVARNA...sexy10 enduro
BMW F800 gs
Μιας κ δεν ξέω αν θα κάτσει μονοήμερη Πάρνωνα για Κυριακή, παίζει να κανονίσουμε τίποτα εντός του λεκανοπεδίου? Για Κυριακή 19/2?
Kατι μπορει να παιξει...θα δουμε...;)
 

mitch

Μέλος
Περιοχή
Πιτσουνι Σιτυ
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
BMW R1150GS ADV
Suzuki drz400s
Honda VT250Z
Κι εγω ειμαι μεσα για βολτα, αλλα το σκεφτομαι και για το τρειλ ραιντ που λεγαμε την κυριακη με τον Στεφανο και τον Κορντιξ. Θα τα πουμε αυριο για σιγουρα
 

flash

Μέλος
Όνομα
panagiotis
Μοτό
transalp xlv650
Suzuki drz 400
Κι εγω ειμαι μεσα για βολτα, αλλα το σκεφτομαι και για το τρειλ ραιντ που λεγαμε την κυριακη με τον Στεφανο και τον Κορντιξ. Θα τα πουμε αυριο για σιγουρα
και εγω ψηνομαι για την κυριακη παιδια εχω να καβαλησω το μηχανακι 1 μηνα
 

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
Εγώ λέω (χωρίς να έχω μιλήσει με κανέναν) επειδή έχω καιρό να κάνω χωματοβόλτα και τα μελομακάρονα με τους κουραμπιέδες και τα κοψίδια δεν έχουν φύγει ακόμη από πάνω μου, να εκδράμω πέριξ της λίμνης Μαραθώνα με κατεύθυνση προς Σέσι ή Αγ. Μαρίνα.
Το κακό στην υπόθεση είναι πως πρέπει να γυρίσω νωρίς πίσω (14:00) οπότε και δεν θέλω να σας χαλάσω σχέδια. Αν (και όσοι) θέλετε, δίνουμε ένα ραντεβού στις 9:00 στο Κρυονέρι και αποφασίζουμε με δημοκρατικές αδιευκρίνιστες διαδικασίες το που και πόσο.
Για πέτε.......
 

ztakisg16

Μέλος
Όνομα
Τακης
Μοτό
Bmw Xchallenge
Εγώ λέω (χωρίς να έχω μιλήσει με κανέναν) επειδή έχω καιρό να κάνω χωματοβόλτα και τα μελομακάρονα με τους κουραμπιέδες και τα κοψίδια δεν έχουν φύγει ακόμη από πάνω μου, να εκδράμω πέριξ της λίμνης Μαραθώνα με κατεύθυνση προς Σέσι ή Αγ. Μαρίνα.
Το κακό στην υπόθεση είναι πως πρέπει να γυρίσω νωρίς πίσω (14:00) οπότε και δεν θέλω να σας χαλάσω σχέδια. Αν (και όσοι) θέλετε, δίνουμε ένα ραντεβού στις 9:00 στο Κρυονέρι και αποφασίζουμε με δημοκρατικές αδιευκρίνιστες διαδικασίες το που και πόσο.
Για πέτε.......
Παντελη μου καλησπέρα.Καταρχην χαίρομαι που σε βλέπω πάλι έτοιμοπολεμο για χωματοβολτα μετά το προβληματάκι που είχες...Τα μέρη που προτείνεις για βολτα θα είναι τέλεια αυτό τον καιρό.Θα περιμένω το απογευμα να μάθω αν τελικά θα ισχύσει μια οικογενειακή μάζωξη που κανονίζεται για αυριο καθότι αν ισχυει θα πρεπει να παρευρεθώ λόγω ιδιότητας ψηστη που αναλαμβάνω πάντα.Αν τελικά δεν ισχύσει θα κοιτάξω να έρθω οπωσδήποτε...
 

MoNiker

ΑνεΜελος...
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
Πανος
Μοτό
HUSQVARNA...sexy10 enduro
BMW F800 gs
Τελευταία επεξεργασία:

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
Παντελη μου καλησπέρα.Καταρχην χαίρομαι που σε βλέπω πάλι έτοιμοπολεμο για χωματοβολτα μετά το προβληματάκι που είχες...Τα μέρη που προτείνεις για βολτα θα είναι τέλεια αυτό τον καιρό.Θα περιμένω το απογευμα να μάθω αν τελικά θα ισχύσει μια οικογενειακή μάζωξη που κανονίζεται για αυριο καθότι αν ισχυει θα πρεπει να παρευρεθώ λόγω ιδιότητας ψηστη που αναλαμβάνω πάντα.Αν τελικά δεν ισχύσει θα κοιτάξω να έρθω οπωσδήποτε...
Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια! Θα χαρώ να σε δω το πρωί... :)

Στάλθηκε από το Nexus 5X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

jocker-t

#Ντανταντιρλάνταντα
Περιοχή
Busy Riding
Όνομα
Harris
Μοτό
"The Whip"

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
Πάνος, Μήτσος, Κωνσταντίνος, Γιώργος, εγώ και αν έρθει κι ο Άκης.... ( το φτερό ακούει ? )

Να συζητήσουμε το πρωί πως και που..

Άκη, για trial ride δεν ψήνομαι ούτε εγώ ούτε ο Μόνικερ απ'ότι ξέρω. Βολτούλα στο χαλαρό (ή και στο γρήγορο σε κάποια σημεία) θα κάνουμε.
 

MoNiker

ΑνεΜελος...
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
Πανος
Μοτό
HUSQVARNA...sexy10 enduro
BMW F800 gs
Πανο..!
Τι παιζει απο κει?
Κατι διαβασα για τραιλ και τρομαξα!
Αν ηταν φιλικος αγωνας τρειλ ραιντ θα γουσταρα αλλα δεν ειμαι για κυνηγι θυσαυρου και φωτο και με τα χρηματα της συμμετοχης βγαjω τα καυσιμα και καφεδακι της αυριανης βολτας;).
 

mitch

Μέλος
Περιοχή
Πιτσουνι Σιτυ
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
BMW R1150GS ADV
Suzuki drz400s
Honda VT250Z
Εχω την εντυπωση οτι ο Ακης νομηζει οτι η φαση στο μαραθωνα συνδεεται με το τρειλ ραιντ γιαυτο ρωταει.
Φιλικη βολτα στο μεταξυ μας θα ειναι Ακη. Απλα σκεφτομασταν με τον Στεφανο και τον Κορντιξ μηπως πηγεναμε τρειλ ραιντ. Που γηνετε στα Γερανεια
Δε θα παμε τελικα και θα βολταρουμε ολοι μαζι παρεα στον Μαραθωνα. Ελα θα περασουμε σουπερ
 
Top Bottom