Χωματοπροπονησεις Αττικης!!!

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Περαστικα Πανουλη, ολα να περασουν γρηγορα φιλε.
 

est

Μέλος
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
Σουζούκι ΔρΖ
Το βλεπω και το παραβλεπω...δεν με αφηνουν να κανω τιποτα...ειμαι χειροτερα απο αγριμι σε κλουβι,εχω ξενερωσει...τον πονο τον αντεχω την ακινησια οχι.Το ποδαρι εσπασε στην ποδοκνημικη θα χρειαστουν λαμες και θα μπω χειρουργειο το βραδυ μαλλον...ειπαμε οτι δεν σε σκοτωνει σε κανει πιο δυνατο υγεια σε ολους και ευχαριστω ολη την παρεα
Υπομονή και δύναμη Πάνο! Όλα να πάνε κάλα.
 

vaelsod

Μέλος
Όνομα
Ελένη
Μοτό
XR 250 Baja & Pegaso 660
Οντως μια βόλτα με τις καλύτερες προϋποθέσεις κ μια πολύ ατυχή κατάληξη.
Από το πουθενά κ χωρίς λόγο η ατυχία του Πάνου.

Πάντως ένα έχω να πω... ρε μπαγάσα εχεις τεράστια αντοχή στον πόνο!
Με σπασμένο αστράγαλο κ 3 χλμ δικάβαλο στο χώμα περνώντας από γερά λούκια για να βγει τελικά άσφαλτο κ ούτε ένα κιχ δνε έβγαλε.
Ασε που τη διάγνωση την ήξερε μόνος του πριν τους γιατρούς!! κ με λεπτομέρειες παρακαλώ!

Καλή κ όσο το δυνατόν γρήγορη αποκατάσταση πλέον, σιδερένιος (δυστυχώς κ κυριολεκτικά!) κ ποτέ ξανά!!
 

skaios

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Κώστας
Μοτό
R1150 GS
Γρήγορη ανάρρωση και ανθρακονιματινος εύχομαι! (Τα σίδερα σκουριάζουν)
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Mου τα 'πε τα μαντατα ο Λευκαδιος το απογευμα:(

Πανο υπομονη και ολα θα ξαναγινουν οπως πρωτα
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Οχι ρε παιδια, τι ατυχια ητανε αυτη! Πανο, παλι σιδερενιος και γρηγορα ευχομαι :ok:

ΥΓ Και ρε μπαγασα σε εψαχνα χθες το μεσημερι μηπως πιναμε κανενα καφε οπως ειχαμε πει αλλα το κινητο σου ητανε μαλλον κλειστο.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Δε μασαει ευκολα αυτος.........

Ειναι ΠΑΛΗΚΑΡΙ.........................



Παντα χαμογελαστος και ολα θα πανε καλα........................


Πως διάολο έγινε τέτοια ζημιά με αυτή την μπότα...???
Σου πάτησε το μαρσπιέ το πόδι?
 

KORAX

Γερολυκος
Περιοχή
Μεσσηνια
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Κουλουρι 650 ,2004
KTM exc300 '06
Ελαφινα 700 '23
Πω ρε φιλε στεναχωρηθηκα,εξοπλισμο εχεις κομπλε ,τι γκαντεμια ειναι αυτη.
Περαστικα
 

mitch

Μέλος
Περιοχή
Πιτσουνι Σιτυ
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
BMW R1150GS ADV
Suzuki drz400s
Honda VT250Z
Παίδες η εγχείρηση τελείωσε. Εστευθει με επιτυχία. Ήταν σοβαρό το κάταγμα. Αμφισφυριο λέει ο γιατρός. Μη ρωτάτε τι είναι, κάτι στον αστράγαλο. Μια λάμα και μερικές βιδουλες. Ναρθηκα θα φοράει και όλα καλα.

Σε δύο μήνες θα πετάει.

Όλα καλά.

Είναι θηρίο ο Πανουλης δεν περνει χαμπάρι.
 

Bulmont

Μέλος
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ
Όνομα
Βαγγελης Χ
Μοτό
BULTACO PURSANG 125
MONTESA ENDURO 125H7
Παίδες η εγχείρηση τελείωσε. Εστευθει με επιτυχία. Ήταν σοβαρό το κάταγμα. Αμφισφυριο λέει ο γιατρός. Μη ρωτάτε τι είναι, κάτι στον αστράγαλο. Μια λάμα και μερικές βιδουλες. Ναρθηκα θα φοράει και όλα καλα.

Σε δύο μήνες θα πετάει.

Όλα καλά.

Είναι θηρίο ο Πανουλης δεν περνει χαμπάρι.

Περαστικά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Παίδες η εγχείρηση τελείωσε. Εστευθει με επιτυχία. Ήταν σοβαρό το κάταγμα. Αμφισφυριο λέει ο γιατρός. Μη ρωτάτε τι είναι, κάτι στον αστράγαλο. Μια λάμα και μερικές βιδουλες. Ναρθηκα θα φοράει και όλα καλα.

Σε δύο μήνες θα πετάει.

Όλα καλά.

Είναι θηρίο ο Πανουλης δεν περνει χαμπάρι.
Μπραβο ρε παιδια, η αρχη της ανακαμψης μετα το ατυχες συμβαν. Πανο, σιδερενιος και παλι ρε φιλαρακι :ok:


Δε θελει παντως και πολυ παιδες, θυμαμαι τον παρομοιο τραυματισμο του @Λευκάδιος τον Ιουνη του 2014 στην κεντρικη Πινδο απο ενα πεσιμο της πλακας που και ομως ειχε παρομοια καταληξη. Και εκει ειχα κανει εγω το νοσοκομειακο, κατεβαινοντας πρωτα κατι ασχημα σαθρα με το Γιωργο πισω και μετα κανοντας 30 περιπου χιλιομετρα μεχρι το νοσοκομειο Τρικαλων. Κατι τετοια ειναι που μας θυμιζουν οτι ο κινδυνος παραμονευει παντα στο χωμα και οτι ειμαστε τρωτοι..
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Το βλεπω και το παραβλεπω...δεν με αφηνουν να κανω τιποτα...ειμαι χειροτερα απο αγριμι σε κλουβι,εχω ξενερωσει...τον πονο τον αντεχω την ακινησια οχι.Το ποδαρι εσπασε στην ποδοκνημικη θα χρειαστουν λαμες και θα μπω χειρουργειο το βραδυ μαλλον...ειπαμε οτι δεν σε σκοτωνει σε κανει πιο δυνατο υγεια σε ολου και ευχαριστω ολη την παρεα

Το ειδα και το παραειδα...δεν εχω να κανω κατι αλλο εδω,χειροτερα απο αγριμι σε κλουβι ειμαι,τον πονο τον αντεχω ,την ακινησια οχι,το ποδαρ εσπασε στην ποδοκνημικη θα χρειαστουν λαμες κτλ. αλλα ειπαμε οτι δεν σε σκοτωνει σε κανει πιο δυνατο,υγεια σε ολους
και ευχαριστω την παρεα για ολα.
Περαστικά φίλε και ας μην έχουμε γνωριστεί, να θυμάσαι ότι ο μόνος λόγος που πέφτουμε είναι για να σηκωνόμαστε πιο έμπειροι και δυνατοί.
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Παίδες η εγχείρηση τελείωσε. Εστευθει με επιτυχία. Ήταν σοβαρό το κάταγμα. Αμφισφυριο λέει ο γιατρός. Μη ρωτάτε τι είναι, κάτι στον αστράγαλο. Μια λάμα και μερικές βιδουλες. Ναρθηκα θα φοράει και όλα καλα.

Σε δύο μήνες θα πετάει.

Όλα καλά.

Είναι θηρίο ο Πανουλης δεν περνει χαμπάρι.


Περαστικά Πάνο, το κατάλαβες ρε μπαγασα αμέσως πως έγινε ζημιά στο πόδι παρότι όλοι σου λέγαμε πως δεν είναι κάτι σοβαρό για να σε ηρεμήσουμε από το αρχικό σοκ. Δυστυχώς έγινε η ζημιά αλλά απ΄ ότι διαβάζω πήγε καλά η εγχείρηση. Να εχεις γρήγορη ανάρρωση και με το καλό να σε ξαναδούμε καβάλα στο θηρίο. Πραγματικά ήσουν πολύ άτυχος σήμερα.

Σιδερένιος
 
Top Bottom