Χωματοπροπονησεις Αττικης!!!

achalatsis

Συντρίμ team
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
KTM ADV 990 R
KTM EXC 300
Πάνο περαστικά, η δυνατόν να επανέλθει πλήρως και να μη μείνει κανένα κουσούρι!

Για το 3ημεράκι που έρχεται τώρα, ψήνεται κανείς για βολτούλα; Είτε μονοήμερη, είτε και πιο μεγάλη αν υπάρχει ενδιαφέρον!
 

MoNiker

ΑνεΜελος...
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
Πανος
Μοτό
HUSQVARNA...sexy10 enduro
BMW F800 gs
Πάνο περαστικά, η δυνατόν να επανέλθει πλήρως και να μη μείνει κανένα κουσούρι!

Για το 3ημεράκι που έρχεται τώρα, ψήνεται κανείς για βολτούλα; Είτε μονοήμερη, είτε και πιο μεγάλη αν υπάρχει ενδιαφέρον!
Εχω απλετο χρονο...αλλα δεν ειμαι ετοιμος ακομα...:roflmao::roflmao::roflmao:
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Εχω απλετο χρονο...αλλα δεν ειμαι ετοιμος ακομα...:roflmao::roflmao::roflmao:
Να παρεις τις καρτες μνημης του @gsmaniac και να οργανωσεις λιγο τις φωτο του γιατι δεν βλέπω φως!! :cool: :D

Περαστικα Πανο και παντα ορθιος φιλε. :)
 

gkpapa

2f4u
Περιοχή
Athens
Όνομα
george
Μοτό
bmw r1200gs
Ρε φιλε περαστικα. Τωρα το ειδα .Welcome to the club φιλε...Σου μιλαει 6 βιδος, μια λαμα και κατι συντριπτικα.. Θα περασουν ολα αλλα να προσεξεις πολυ στην αποθεραπεια. Να τη κανεις απολυτως σωστα γιατι ειναι ολα τα λεφτα. Μετα θα ξανακαβαλησεις το μοτο σου και θα το δωσεις γρηγορα γιατι θα παρεις bmw .... Το ιδιο καναμε ολοι!!Περαστικα και παλι!!

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 

kranomitros

Μέλος
Περιοχή
Αχαρναι
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
KTM 890 Adventure R
Ρε φιλε περαστικα. Τωρα το ειδα .Welcome to the club φιλε...Σου μιλαει 6 βιδος, μια λαμα και κατι συντριπτικα.. Θα περασουν ολα αλλα να προσεξεις πολυ στην αποθεραπεια. Να τη κανεις απολυτως σωστα γιατι ειναι ολα τα λεφτα. Μετα θα ξανακαβαλησεις το μοτο σου και θα το δωσεις γρηγορα γιατι θα παρεις bmw .... Το ιδιο καναμε ολοι!!Περαστικα και παλι!!

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Ναι ρε φιλεεεε!!

Στάλθηκε από το LG-H815 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Να μοιραστούμε (μαζί με @srv90) και εμείς υλικό και εντυπώσεις από την προχθεσινή ανάβασή μας στα Γεράνια, Μακρυπλάγι, μία διαδρομή πολύ γραφική η οποία ήταν "γάντι" στις πρώτες μας προπονήσεις σε οδήγηση εκτός δρόμου, και για τα δικά μας δεδομένα.

Η διαδρομή είναι μέρος αυτής: https://el.wikiloc.com/wikiloc/view.do?id=16555270

Σχεδόν πατημένος χωματόδρομος με κάποια λίγα διάσπαρτα κομμάτια φυτευτής πέτρας, σαθρού χώματος / χαλικιού, στεγνού κατά το 99% με λίγο χιονάκι στην κορυφή, έτσι για το κερασάκι στην τούρτα.

Πιστεύω ιδανική διαδρομή για κάποιον αρχάριο για να αρχίζει να αποκτά μια πρόωρη εκσπερμ.......εεεεεε επαφή με το χώμα, το οποίο μας έδειξε το φιλικότερο πρόσωπό του.

Επαφή και με τη φύση σαφώς, με ανάμεικτες μυρωδιές και οπτικές εναλλαγές και με την συναρπαστική θέα να σου κόβει την ανάσα μόλις ζυγώνεις στην κορυφή.

Επόμενη προπόνηση μάλλον στο όρος Πατέρας, με ποιο πολλά χιλιόμετρα αυτή τη φορά.













 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Να μοιραστούμε (μαζί με @srv90) και εμείς υλικό και εντυπώσεις από την προχθεσινή ανάβασή μας στα Γεράνια, Μακρυπλάγι, μία διαδρομή πολύ γραφική η οποία ήταν "γάντι" στις πρώτες μας προπονήσεις σε οδήγηση εκτός δρόμου, και για τα δικά μας δεδομένα.

Η διαδρομή είναι μέρος αυτής: https://el.wikiloc.com/wikiloc/view.do?id=16555270

Σχεδόν πατημένος χωματόδρομος με κάποια λίγα διάσπαρτα κομμάτια φυτευτής πέτρας, σαθρού χώματος / χαλικιού, στεγνού κατά το 99% με λίγο χιονάκι στην κορυφή, έτσι για το κερασάκι στην τούρτα.

Πιστεύω ιδανική διαδρομή για κάποιον αρχάριο για να αρχίζει να αποκτά μια πρόωρη εκσπερμ.......εεεεεε επαφή με το χώμα, το οποίο μας έδειξε το φιλικότερο πρόσωπό του.

Επαφή και με τη φύση σαφώς, με ανάμεικτες μυρωδιές και οπτικές εναλλαγές και με την συναρπαστική θέα να σου κόβει την ανάσα μόλις ζυγώνεις στην κορυφή.

Επόμενη προπόνηση μάλλον στο όρος Πατέρας, με ποιο πολλά χιλιόμετρα αυτή τη φορά.













ωραίοι μαγκες μπραβο :friendship:
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Πολύ ωραίες foto και διαδρομή.

Άμα δέχεσται 3ο στις βόλτες τα ΣΚ είμαι διαθέσιμος να συμμετάσχω στις προπονήσεις σας.
Καλησπέρα Κώστα, βεβαίως και δεχόμαστε, αρκεί να μην είσαι κανένας φονιάς!

Εάν έχεις και χωμάτινη εμπειρία δε, ακόμα καλύτερα, να μας μάθεις και τίποτις.

Θα σου στείλω pm όταν είναι και θα ποστάρω και εδώ.

:)
 

kostas_k

Μέλος
Όνομα
Kostas
Μοτό
BMW 1200gs LC
Ευχαριστώ Γιάννη,
Καθόλου «Φονιάς», και εννοείτε ότι βοηθάμε τους συνταξιδιώτες μας σε ότι μπορούμε.
Πάω αυτές τις μέρες να περάσω τα χωμάτινα λάστιχα στη Μπεμπα.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Ευχαριστώ Γιάννη,
Καθόλου «Φονιάς», και εννοείτε ότι βοηθάμε τους συνταξιδιώτες μας σε ότι μπορούμε.
Πάω αυτές τις μέρες να περάσω τα χωμάτινα λάστιχα στη Μπεμπα.
Κώστα η επόμενη βόλτα είναι στο πρόγραμμα, απλά το πότε θα εξαρτηθεί από διάφορους παράγοντες. Μπορεί σε μια 'βδομάδα, μπορεί και σε ένα μήνα.

Στάλθηκε από το Apollo μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Λευκάδιος

Μέλος
Περιοχή
West Side Athens
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BRP
Σήμερα το μενού είχε Βαρυμπόμπη-Μαραθώνα από φλαταδούρες αλλά και μονοπάτια.



Το τρίτο DRZ ήταν πολύ γρήγορο και δεν το έπιασε ο φακός :p









Αυτά τα ολίγα γιατί η παρέα είχε κέφι μόνο για οδήγηση :friendship:

Στάλθηκε από το SM-J320F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

mitch

Μέλος
Περιοχή
Πιτσουνι Σιτυ
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
BMW R1150GS ADV
Suzuki drz400s
Honda VT250Z
Σήμερα το μενού είχε Βαρυμπόμπη-Μαραθώνα από φλαταδούρες αλλά και μονοπάτια.



Το τρίτο DRZ ήταν πολύ γρήγορο και δεν το έπιασε ο φακός :p









Αυτά τα ολίγα γιατί η παρέα είχε κέφι μόνο για οδήγηση :friendship:

Στάλθηκε από το SM-J320F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εεεεε το ποιο ομορφο drz δεν επιασε η καμερα σου. Να την πεταξεις.
 

mitch

Μέλος
Περιοχή
Πιτσουνι Σιτυ
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
BMW R1150GS ADV
Suzuki drz400s
Honda VT250Z
Αυτά τα ολίγα γιατί η παρέα είχε κέφι μόνο για οδήγηση :friendship:
Ναι ρε φιλε. Μας παρεσηρε ο γιωτης που ειχε χρονια να οδηγησει. Μονο 7 κλικ............... :eek::eek::eek::eek:

Εξερετικη η προπονησουλα σημερα.
βγαλαμε βολτα τα ατια μας........................ ειχαμε και ενα μουλαρι μαζι μας.





Πρωτη ουσιαστικη μου μονοπαταδα.
Δε ξερω πως πανε αυτα τα καθαρα τα παναλαφρα............ (και αναρωτιεμε ποσο κ@υλα πρεπει να ειναι?)
Παντος το τζαπανακι μου που θεωρειται βαρυ για αυτο το σκοπο ηταν σκετη απολαυση

DRZ Rulezzzzzzzz......................













Μετα απο τα απολαυστικα μονοπατια της Βαρυμπομπης κινηθηκαμε προς Μαραθωνα οπου καφεδαραμε.

Υπομονη τωρα μεχρι την επομενη. :(:(:(:(:(
 
Τελευταία επεξεργασία:

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Ναι ρε φιλε. Μας παρεσηρε ο γιωτης που ειχε χρονια να οδηγησει. Μονο 7 κλικ............... :eek::eek::eek::eek:

Εξερετικη η προπονησουλα σημερα.
βγαλαμε βολτα τα ατια μας........................ ειχαμε και ενα μουλαρι μαζι μας.





Πρωτη ουσιαστικη μου μονοπαταδα.
Δε ξερω πως πανε αυτα τα καθαρα τα παναλαφρα............ (και αναρωτιεμε ποσο κ@υλα πρεπει να ειναι?)
Παντος το τζαπανακι μου που θεωρειται βαρυ για αυτο το σκοπο ηταν σκετη απολαυση

DRZ Rulezzzzzzzz......................













Μετα απο τα απολαυστικα μονοπατια της Βαρυμπομπης κινηθηκαμε προς Μαραθωνα οπου καφεδαραμε.

Υπομονη τωρα μεχρι την επομενη. :(:(:(:(:(
Υπομονη να κανουμε, αλλα για να την κανουμε, οχι μονο να την δουμε την επομενη μερα!!
 

flash

Μέλος
Όνομα
panagiotis
Μοτό
transalp xlv650
Suzuki drz 400
Υπομονη να κανουμε, αλλα για να την κανουμε, οχι μονο να την δουμε την επομενη μερα!!
Πες τα Λευτέρη είναι αλήτες αυτοί με τα γλήγορα δε λενε ότι θα πάνε βόλτα και μετά ανεβάζουν και φωτογραφίες για να μας ανεβάζουν τη πίεση
 

mitch

Μέλος
Περιοχή
Πιτσουνι Σιτυ
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
BMW R1150GS ADV
Suzuki drz400s
Honda VT250Z
Κι ενα βιντεακι καθυστερημενο απο την βολτα της κυριακης



 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom