Χωματοπροπονησεις Αττικης!!!

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Πες τα Λευτέρη είναι αλήτες αυτοί με τα γλήγορα δε λενε ότι θα πάνε βόλτα και μετά ανεβάζουν και φωτογραφίες για να μας ανεβάζουν τη πίεση
Και βιντεο!!
Χαχαχα
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

mitch

Μέλος
Περιοχή
Πιτσουνι Σιτυ
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
BMW R1150GS ADV
Suzuki drz400s
Honda VT250Z
Είπα να περιμένω αντιδράσεις από τον πορτοκαλί λαό του φόρουμ αλλά είστε βιαστικοί :D:p.

Από ρεύμα έμεινε το μοτορι μου.
Τι να κάνουμε.
Συμβενουν και στις καλύτερες οικογενιες.
Ε τι........... Μόνο τα κατεμια θα μένουν?

Ο ιμάντας μπήκε για να βγάλουμε το μηχανάκι από τον Αμαζόνιο :p:p

Το μηχανάκι επέστρεψε ελεύθερο και αέρινο με τον καβαλαρη του απάνω και χωρίς ιμάντες.

Φοβήθηκαμε για πηνια αλλά βγάζει αρκετά καλό ρεύμα οπότε μάλλον είναι η μίζα γιατί ενώ έχει καλό ρεύμα, δεν γυρνάει καθόλου.
 

flash

Μέλος
Όνομα
panagiotis
Μοτό
transalp xlv650
Suzuki drz 400
Είπα να περιμένω αντιδράσεις από τον πορτοκαλί λαό του φόρουμ αλλά είστε βιαστικοί :D:p.

Από ρεύμα έμεινε το μοτορι μου.
Τι να κάνουμε.
Συμβενουν και στις καλύτερες οικογενιες.
Ε τι........... Μόνο τα κατεμια θα μένουν?

Ο ιμάντας μπήκε για να βγάλουμε το μηχανάκι από τον Αμαζόνιο :p:p

Το μηχανάκι επέστρεψε ελεύθερο και αέρινο με τον καβαλαρη του απάνω και χωρίς ιμάντες.

Φοβήθηκαμε για πηνια αλλά βγάζει αρκετά καλό ρεύμα οπότε μάλλον είναι η μίζα γιατί ενώ έχει καλό ρεύμα, δεν γυρνάει καθόλου.
Τώρα φίλε τη πατήσαμε
Θα μας κοροϊδεύουν οι κατεμακιδες και οι μπεμπεδακιδες ότι χαλάνε και τα γιαπωνέζικα:eek:
 

mitch

Μέλος
Περιοχή
Πιτσουνι Σιτυ
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
BMW R1150GS ADV
Suzuki drz400s
Honda VT250Z
Οι μπεμβεδακιδες καλά θα κάνουν γιατί είπαμε τα μπεμβε δε χαλάνε πότε, απλά περνάνε περίοδο.

Ε όχι να μας την πουν και οι Κατεμαδες :p:p:p
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Τώρα φίλε τη πατήσαμε
Θα μας κοροϊδεύουν οι κατεμακιδες και οι μπεμπεδακιδες ότι χαλάνε και τα γιαπωνέζικα:eek:
Και θα έχουν και άδικο ε;!;!; :hh:
Οι μπεμβεδακιδες καλά θα κάνουν γιατί είπαμε τα μπεμβε δε χαλάνε πότε, απλά περνάνε περίοδο.

Ε όχι να μας την πουν και οι Κατεμαδες :p:p:p
Είναι η πρώτη φορά που κραζετε τον εαυτό σας.....χωρις να χρειάζεται να μιλήσει κανένας :D
Συνεχίστε.....εχουμε περάσει σε άλλο επιπεδο:p
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Φοβήθηκαμε για πηνια αλλά βγάζει αρκετά καλό ρεύμα οπότε μάλλον είναι η μίζα γιατί ενώ έχει καλό ρεύμα, δεν γυρνάει καθόλου.
Μαλλον καρβουνακια, πρεπει να "σενιαρεις" το μηχανακι που πηρες Μιτς ;) αλλα που καιρος, το βγαζεις καθε σ/κ βουναλαδες και μονοπαταδες :D Εχε παντως υπ'οψη οτι τα DRZ ταχουν τα ηλεκτρικα τα θεματα τους, ξερω καποιον που εμεινε φορτωμενος στην ορεινη Ευρυτανια απο πηνια στη μεση του πουθενα και τον εσωσε φιλος που ανεβηκε απο Λαμια με pick-up truck.
 

mitch

Μέλος
Περιοχή
Πιτσουνι Σιτυ
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
BMW R1150GS ADV
Suzuki drz400s
Honda VT250Z
Είναι η πρώτη φορά που κραζετε τον εαυτό σας.....χωρις να χρειάζεται να μιλήσει κανένας

Συνεχίστε.....εχουμε περάσει σε άλλο επιπεδο
Είμαστε λάρτζ εμείς ρε.
Δίνουμε υλικο από μόνοι μας.
Να έχουν και αυτοί οι δολιοι οι Κατεμαδες κάτι να κράζουν.

Τους έχουμε μαυρίσει την ζωή, ας έχουν κάτι να χαρούν :p:D:p:D
 

mitch

Μέλος
Περιοχή
Πιτσουνι Σιτυ
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
BMW R1150GS ADV
Suzuki drz400s
Honda VT250Z
Μαλλον καρβουνακια, πρεπει να "σενιαρεις" το μηχανακι που πηρες Μιτς ;) αλλα που καιρος, το βγαζεις καθε σ/κ βουναλαδες και μονοπαταδες :D Εχε παντως υπ'οψη οτι τα DRZ ταχουν τα ηλεκτρικα τα θεματα τους, ξερω καποιον που εμεινε φορτωμενος στην ορεινη Ευρυτανια απο πηνια στη μεση του πουθενα και τον εσωσε φιλος που ανεβηκε απο Λαμια με pick-up truck.
Και εγώ ξέρω τύπο που το έφερε με καμένα πηνια από Καστοριά, οδηγοντας το.
Ε @yotis ??
 
Τελευταία επεξεργασία:

yotis

Μέλος
Όνομα
Γιώτης
Μοτό
Pegaso 650 (η σύζυγος)
DRZ400S (η γκόμενα)
Και εγώ ξέρω τύπο που το έφερε με καμένα πηνια από Καστοριά, οδηγοντας το.
Ε @yotis ??
Τα προβλήματα ξεκίνησαν στην Καστοριά και μόλις έφτασα Αθήνα είχα πλέον παιγμένη μπαταρία και καμμένα πηνία.
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Είπα να περιμένω αντιδράσεις από τον πορτοκαλί λαό του φόρουμ αλλά είστε βιαστικοί :D:p.

Από ρεύμα έμεινε το μοτορι μου.
Τι να κάνουμε.
Συμβενουν και στις καλύτερες οικογενιες.
Ε τι........... Μόνο τα κατεμια θα μένουν?

Ο ιμάντας μπήκε για να βγάλουμε το μηχανάκι από τον Αμαζόνιο :p:p

Το μηχανάκι επέστρεψε ελεύθερο και αέρινο με τον καβαλαρη του απάνω και χωρίς ιμάντες.

Φοβήθηκαμε για πηνια αλλά βγάζει αρκετά καλό ρεύμα οπότε μάλλον είναι η μίζα γιατί ενώ έχει καλό ρεύμα, δεν γυρνάει καθόλου.
Βγαλε Μητσε την καμερα απ το μηχανακι και βαλ' την στο κρανος και ολα θα φτιαξουν. ;)
 

yotis

Μέλος
Όνομα
Γιώτης
Μοτό
Pegaso 650 (η σύζυγος)
DRZ400S (η γκόμενα)
Δύο φωτό από μένα



Και το ίχνος για το ίχνος από το κομμάτι που ακολουθήσαμε τη βόλτα, πριν μας εγκαταλήψει το Ιαπωνικό παρτάλι
 

Attachments

Top Bottom