Χωματοπροπονησεις Αττικης!!!

mitch

Μέλος
Περιοχή
Πιτσουνι Σιτυ
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
BMW R1150GS ADV
Suzuki drz400s
Honda VT250Z
Ο κωστας μας πηγε μια εξερετικη βολταρα με τα ολα της. Ηταν πολυ μαχιμη, ο καιρος ηταν καθαρα εντουρισιος, το τερεν ηταν απιστευτο και ευχαριστιοσουν κρατημα, ο ρυθμος ηταν τρελος, και η παρεα εξερετικη.

Στεναχωρηθηκα που αναγκαστηκα να σταματησω αυτην την εξερετικη βολτα στην μεση και μαζι με μενα και ο Γιωτης με τον Λευκαδιο που δε με αφηναν μονο μου για κανενα λογο.
Χαρηκα που τα παιδια συνεχησανε για λιγο ακομα και απο οτι ειπε ο Κωστας ανακαληψανε και νεα, ενδιαφεροτνα μονοπατια.

Αφησαμε ανοιχτους λογαριασμους εκει κατω. Κωστα περημενω με ανυπομονησία να ξαναβρεθω στα μερη σου και να μας ξεναγησεις οπως πολυ καλα ξερεις να κανεις.

























 

Λευκάδιος

Μέλος
Περιοχή
West Side Athens
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BRP
Ο κωστας μας πηγε μια εξερετικη βολταρα με τα ολα της. Ηταν πολυ μαχιμη, ο καιρος ηταν καθαρα εντουρισιος, το τερεν ηταν απιστευτο και ευχαριστιοσουν κρατημα, ο ρυθμος ηταν τρελος, και η παρεα εξερετικη.

Στεναχωρηθηκα που αναγκαστηκα να σταματησω αυτην την εξερετικη βολτα στην μεση και μαζι με μενα και ο Γιωτης με τον Λευκαδιο που δε με αφηναν μονο μου για κανενα λογο.
Χαρηκα που τα παιδια συνεχησανε για λιγο ακομα και απο οτι ειπε ο Κωστας ανακαληψανε και νεα, ενδιαφεροτνα μονοπατια.

Αφησαμε ανοιχτους λογαριασμους εκει κατω. Κωστα περημενω με ανυπομονησία να ξαναβρεθω στα μερη σου και να μας ξεναγησεις οπως πολυ καλα ξερεις να κανεις.

























Εγω απ'την άλλη δεν στεναχωρηθηκα που διακόψαμε την βόλτα.Την Κυριακή έβγαλε πρόβλημα το δικό σου μηχανάκι σου κάποια άλλη στιγμή μπορεί να βγάλει κάποιο άλλο,μέσα στο παιχνίδι είναι και αυτά.Το θέμα είναι να'μαστε εμείς καλά και βόλτες ένα σωρό ;).
Το κουράζω όταν το επαλαμβάνω αλλά ωραίο βίντεο και φωτογραφίες ρε συ :friendship:
 

est

Μέλος
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
Σουζούκι ΔρΖ
Το κουράζω όταν το επαναλαμβάνω αλλά ωραίο βίντεο και φωτογραφίες ρε συ :friendship:
Εγώ παραθέτω τα λόγια του Λευκάδιου, για να μην τα λέω εγώ και επαναλαμβάνομαι και γίνομαι κουραστικός...:wacky:
@mitch :friendship: & :yrk:
 

MoNiker

ΑνεΜελος...
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
Πανος
Μοτό
HUSQVARNA...sexy10 enduro
BMW F800 gs
Εγώ παραθέτω τα λόγια του Λευκάδιου, για να μην τα λέω εγώ και επαναλαμβάνομαι και γίνομαι κουραστικός...:wacky:
@mitch :friendship: & :yrk:
Ρε φιλαρακι μας κουρασες παλι...:roflmao::roflmao::roflmao:,ωραια βολτουλα κανατε παλι παλιοσυμμοριτες...:jp
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Εγω απ'την άλλη δεν στεναχωρηθηκα που διακόψαμε την βόλτα.Την Κυριακή έβγαλε πρόβλημα το δικό σου μηχανάκι σου κάποια άλλη στιγμή μπορεί να βγάλει κάποιο άλλο,μέσα στο παιχνίδι είναι και αυτά.Το θέμα είναι να'μαστε εμείς καλά και βόλτες ένα σωρό ;).
Το κουράζω όταν το επαλαμβάνω αλλά ωραίο βίντεο και φωτογραφίες ρε συ :friendship:
Εγώ παραθέτω τα λόγια του Λευκάδιου, για να μην τα λέω εγώ και επαναλαμβάνομαι και γίνομαι κουραστικός...:wacky:
@mitch :friendship: & :yrk:
Εγω δεν θα σας ακουσω και θα γραψω σεντονι!! :D
Σε ολες τις συζητήσεις μου με τον @mitch στην αρχη, νομιζα οτι μιλαω με τον mits :wacky:, χόρια που δεν εχουμε παει βολτα παρεα.
Απ την αλλη ουτε εγω εχω κανει την Λαυρεωτικη γιατι ειχα παθει λαστιχο και δεν ειδα σχεδον τιποτα τοτε.
Οποτε αναμενουμε την επομενη με τον Κωνσταντινο @kordix που δεν του αρεσει καθολου :roflmao: και θα τον αγγαρεψουμε να μας ξαναπαει προς τα μερη του ξανα στο μελλον!! :happy:

ΥΓ Φοβερες φωτογραφιες και παλι Μητσο. ;)
Πανουλη @MoNiker πως παει η ανάρρωση?
 

MoNiker

ΑνεΜελος...
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
Πανος
Μοτό
HUSQVARNA...sexy10 enduro
BMW F800 gs
Πανουλη @MoNiker πως παει η ανάρρωση?[/quote]
Εχω μελλον ακομα...αλλα ειμαι σε καλο δρομο πιστευω, την αλλη βδομαδα εχω επενεξεταση και λογικα ξεκιναω φυσικοθεραπεια κτλ.:pr2::prct::gym:.
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Πανουλη @MoNiker πως παει η ανάρρωση?
Εχω μελλον ακομα...αλλα ειμαι σε καλο δρομο πιστευω, την αλλη βδομαδα εχω επενεξεταση και λογικα ξεκιναω φυσικοθεραπεια κτλ.:pr2::prct::gym:.[/quote]
Καλα αποτελεσματα. :)
 

mitch

Μέλος
Περιοχή
Πιτσουνι Σιτυ
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
BMW R1150GS ADV
Suzuki drz400s
Honda VT250Z
Εγω δεν θα σας ακουσω και θα γραψω σεντονι!!
Σε ολες τις συζητήσεις μου με τον @mitch στην αρχη, νομιζα οτι μιλαω με τον mits , χόρια που δεν εχουμε παει βολτα παρεα.
Απ την αλλη ουτε εγω εχω κανει την Λαυρεωτικη γιατι ειχα παθει λαστιχο και δεν ειδα σχεδον τιποτα τοτε.
Οποτε αναμενουμε την επομενη με τον Κωνσταντινο @kordix που δεν του αρεσει καθολου και θα τον αγγαρεψουμε να μας ξαναπαει προς τα μερη του ξανα στο μελλον!!

ΥΓ Φοβερες φωτογραφιες και παλι Μητσο.
Πανουλη @MoNiker πως παει η ανάρρωση?
Χαχαχαχαχαχα
Κιαλος με είχε μπερδέψει με τον mits.

Παντός για την ιστορία, η πρώτη μου βόλτα με παιδιά του advride.gr ήταν μαζί σου Λευτέρη :friendship:
Δες τις πρώτες σελίδες αυτού του νήματος
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Χαχαχαχαχαχα
Κιαλος με είχε μπερδέψει με τον mits.

Παντός για την ιστορία, η πρώτη μου βόλτα με παιδιά του advride.gr ήταν μαζί σου Λευτέρη :friendship:
Δες τις πρώτες σελίδες αυτού του νήματος
Η ηλικία είναι πρόβλημα...:D
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Χαχαχαχαχαχα
Κιαλος με είχε μπερδέψει με τον mits.

Παντός για την ιστορία, η πρώτη μου βόλτα με παιδιά του advride.gr ήταν μαζί σου Λευτέρη :friendship:
Δες τις πρώτες σελίδες αυτού του νήματος
Όντως. Δεν ειχες φωτογραφικη τοτε μαζι και δεν το θυμωμουν. :friendship:
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Ρε συ Μητσε με την φωτογραφια το εχεις αλλα οπως φαινεται το εχεις και με το μονταζ
Ωραιο βιντεο ρε συ!
 

yotis

Μέλος
Όνομα
Γιώτης
Μοτό
Pegaso 650 (η σύζυγος)
DRZ400S (η γκόμενα)
Τα σπάει ο Μήτσος
:drt:

Να πω κι εγώ ευχαριστώ στον Κώστα για την ξενάγηση. :yrk:
 

PANOS

Μέλος
Περιοχή
Χαϊδάρι
Όνομα
Πάνος
Μοτό
f800gs
xr400r
Να ευχαριστήσω κ εγώ με την σειρά μου όλη την παρέα κ ιδιαίτερα τον Κώστα...για την εξαιρετική περιήγηση...που μας έκανε γνωρίζοντας πολύ καλά την περιοχή κ φυσικά το Μήτσο... που παρόλο την μικρή ατυχία της μότο του...μας τα είπε όλα μέσα από την κάμερα του...
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Να στε καλά παιδάκια, κάποια στιγμή στο μέλλον, μάλλον από χειμώνα τώρα, θα κάνουμε εντούρο προς τα εκεί. Αλλά τέτοιο τερέν δύσκολο να ξαναβρούμε αφού πιάνει ανοιξη σιγά σιγά και τέτοια εποχή προτιμώ να καβαλάω την χοντρή και να χάνομαι στους ανθισμένους επαρχιακούς ή να πέρνω τα βουνά με το χωμάτινο μακριά από την Αττική.

Η βόλτα ήταν μια μίξη δύσκολης ονοφάδας ως το Λαύριο και κανονικού εντούρο μετά το Λαύριο, μόνο για εντουράκια. Οπότε αν ξαναγίνει βόλτα προς τα εκεί ανάλογα με τις μηχανές θα πράξουμε ανάλογα.



Μιτς για άλλη μια φορά οι φωτό και το βιντεάκι τα σπάνε. Πάνο με το καλό να αρχίσεις φυσιοθεραπείες να αρχίσει να στρώνει το πόδι.
 

mitch

Μέλος
Περιοχή
Πιτσουνι Σιτυ
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
BMW R1150GS ADV
Suzuki drz400s
Honda VT250Z
Σημερα στην μονοπαταδα μας στην Βαρημπομπη οπου δοκημασαμε τον νεο εξοπλησμο μας :D:hungry::hungry::hungry::geek::geek:





ειχαμε μια πολυ ευχαριστη συναντηση με ενα μουρλοκομειο που προσφατα ηρθε στη παρεα του advride.gr, τον @IvanWookie





Εκει που εβλεπες ολο το βουνο γεματο με καθαροαιμα και με ελαφρια μοτοσακο να διασχιζουν μονοπατια, να σκαει αυτο το μουρλοκομειο με το θηριο, αξια ανεκτημητη.


Ivan it was a pleasure to meet you. :yrk::friendship:


Για την ιστορια, εχω να καταγγηλω δημοσια τον @PANOS και τον @HAWK_46 γιατι ακομα προσπαθω να συνελθω, ποναω παντου. Μηλαμε για πολυ ξυλο. :stm::stm:
 

IvanWookie

Μέλος
Όνομα
Ivan
Μοτό
KTM 950 ADVENTURE
Σημερα στην μονοπαταδα μας στην Βαρημπομπη οπου δοκημασαμε τον νεο εξοπλησμο μας :D:hungry::hungry::hungry::geek::geek:





ειχαμε μια πολυ ευχαριστη συναντηση με ενα μουρλοκομειο που προσφατα ηρθε στη παρεα του advride.gr, τον @IvanWookie





Εκει που εβλεπες ολο το βουνο γεματο με καθαροαιμα και με ελαφρια μοτοσακο να διασχιζουν μονοπατια, να σκαει αυτο το μουρλοκομειο με το θηριο, αξια ανεκτημητη.


Ivan it was a pleasure to meet you. :yrk::friendship:


Για την ιστορια, εχω να καταγγηλω δημοσια τον @PANOS και τον @HAWK_46 γιατι ακομα προσπαθω να συνελθω, ποναω παντου. Μηλαμε για πολυ ξυλο. :stm::stm:
My pleasure to met all of you guys... Next time παμε όλοι μαζί to destroy the μονοπάτια!!
 

MoNiker

ΑνεΜελος...
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
Πανος
Μοτό
HUSQVARNA...sexy10 enduro
BMW F800 gs
Σημερα στην μονοπαταδα μας στην Βαρημπομπη οπου δοκημασαμε τον νεο εξοπλησμο μας :D:hungry::hungry::hungry::geek::geek:





ειχαμε μια πολυ ευχαριστη συναντηση με ενα μουρλοκομειο που προσφατα ηρθε στη παρεα του advride.gr, τον @IvanWookie





Εκει που εβλεπες ολο το βουνο γεματο με καθαροαιμα και με ελαφρια μοτοσακο να διασχιζουν μονοπατια, να σκαει αυτο το μουρλοκομειο με το θηριο, αξια ανεκτημητη.


Ivan it was a pleasure to meet you. :yrk::friendship:


Για την ιστορια, εχω να καταγγηλω δημοσια τον @PANOS και τον @HAWK_46 γιατι ακομα προσπαθω να συνελθω, ποναω παντου. Μηλαμε για πολυ ξυλο. :stm::stm:
Μοντελο...μου γινες...επιτελους σωστος εξοπλισμος,οσο για τον Ivan τον κοβω...δικο μου παλικαρι:cool:
 
Top Bottom