οσονουπω κιεγω στην παρεα σαs ,βρωμιαρηδεs!

osonoupo

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη - Πήλιο
Όνομα
ANEΣΤΗΣ
Μοτό
Gaciva Elefant 900
Ηοnda vfr 800 το καλο
Ηusky wr 250
κλπ
Ανεστη, θα ειμαι Θεσ/νικη με το V4 Τεταρτη και Πεμπτη, φτανω Τριτη βραδυ και φευγω Παρασκευη μεσημερι. Το μονο "παραθυρο ευκαιριας (window of opportunity :rolleyes:)" ειναι την Τεταρτη το βραδυ μετα τις 9μμ, αν κανιστει κανας καφες/μπυρα, πες που θα μαζευτειτε οι βορειοι. Θα μιλησω και με τον Ηλια @RIGER. Αυτια προς το παρον.
(window of opportunities :rolleyes:)"ΔΕΝ εχουν τα καφε:pκαι η μπυρα εχει ΦΠΑ 40%:UH:Τελικα τα vtec αρχισαν να αλλαζουν ονομασια σε V4 απο ντροπη στα γραναζια:yew:
Anyway-που λετε και στο χωριο σαs ,καλωs ναρθειs και εγω μετα τιs 22.00 λογω προβαs.:disgust:
Για την αλλη συγκεντρωση ?:thinking::friendship:
 

la veloce

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
theoharis
Μοτό
Multistrada 1200s
Ανεστη, θα ειμαι Θεσ/νικη με το V4 Τεταρτη και Πεμπτη, φτανω Τριτη βραδυ και φευγω Παρασκευη μεσημερι. Το μονο "παραθυρο ευκαιριας (window of opportunity :rolleyes:)" ειναι την Τεταρτη το βραδυ μετα τις 9μμ, αν κανιστει κανας καφες/μπυρα, πες που θα μαζευτειτε οι βορειοι. Θα μιλησω και με τον Ηλια @RIGER. Αυτια προς το παρον.
Θα σε περιμένουμε στον καφέ της Τετάρτης
 

osonoupo

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη - Πήλιο
Όνομα
ANEΣΤΗΣ
Μοτό
Gaciva Elefant 900
Ηοnda vfr 800 το καλο
Ηusky wr 250
κλπ
Ανεστη γιγαντα

Χαθηκα λιγο λογω δουλειαs ,ασε τον γιγαντα ,απλωs παντρεμενοs εργατηs ειμαι.:UH:
Δεν ηξερα που να το βαλω:yew:και το βαζω εδω!:friend:
Απο την Βλαχα ,εχω ενα ΧL μπλουζακι που καποιοs το ξεχασε πανω στο σκηνακι μου και ΟΧΙ ΔΕΝ κοιμηθηκε μαζι μου:disgust:
Αν μου φερει ενα σακουλακι φυστικια που μεφαγαν:waiting:δικο του.
Α και απο σημερα και ισωs καθε Πεμπτη ,αν εχουν προβλημα ταυτια σαs,στο NOTE στον ηχο ,osonoupo εκπληξη:thinking:
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Χαθηκα λιγο λογω δουλειαs ,ασε τον γιγαντα ,απλωs παντρεμενοs εργατηs ειμαι.:UH:
Δεν ηξερα που να το βαλω:yew:και το βαζω εδω!:friend:
Απο την Βλαχα ,εχω ενα ΧL μπλουζακι που καποιοs το ξεχασε πανω στο σκηνακι μου και ΟΧΙ ΔΕΝ κοιμηθηκε μαζι μου:disgust:
Αν μου φερει ενα σακουλακι φυστικια που μεφαγαν:waiting:δικο του.
Α και απο σημερα και ισωs καθε Πεμπτη ,αν εχουν προβλημα ταυτια σαs,στο NOTE στον ηχο ,osonoupo εκπληξη:thinking:
Το μπλουζακι οπως σου ειπα ανηκει στον arttasos γνωστο βεστρομα αρκουδιαρη...@ckalfas ακουει?

adv phone
 

osonoupo

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη - Πήλιο
Όνομα
ANEΣΤΗΣ
Μοτό
Gaciva Elefant 900
Ηοnda vfr 800 το καλο
Ηusky wr 250
κλπ
Το μπλουζακι οπως σου ειπα ανηκει στον arttasos γνωστο βεστρομα αρκουδιαρη...@ckalfas ακουει?

adv phone
Ωραια ,αφου ειναι βρωμιαρηs-αρκουδιαρηs ,θα το φορεσω αρκετα και θα το παρει απλυτο.:pointu:
Θελω ομωs κιενα σακουλακι φυστικια:devilish:
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Ωραια ,αφου ειναι βρωμιαρηs-αρκουδιαρηs ,θα το φορεσω αρκετα και θα το παρει απλυτο.:pointu:
Θελω ομωs κιενα σακουλακι φυστικια:devilish:
Σε σουβλακια το αντιτιμο,μαριναρισμενα!

adv phone
 

osonoupo

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη - Πήλιο
Όνομα
ANEΣΤΗΣ
Μοτό
Gaciva Elefant 900
Ηοnda vfr 800 το καλο
Ηusky wr 250
κλπ
Του Πασχαλη ,απο ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΒΟΥΝΑ Νο 5!



Δεν αντεξα, το βαζω κιεδω .Παιδια ενα ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ για αλλη μια φορα στο advride.gr και χαρηκα παρα πολυ που αν και μπαρμπαs με δεχεστε στην παρεα σαs.Oσο ομωs και να με ταλαιπορειτε ,προτιμω ναρχωμαι ετσι --φωτο--παρα να παρω BMW.:friendship::friendship:
 

osonoupo

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη - Πήλιο
Όνομα
ANEΣΤΗΣ
Μοτό
Gaciva Elefant 900
Ηοnda vfr 800 το καλο
Ηusky wr 250
κλπ
Λοιπον ,παλουκαρια :woho:20-4-2017 κλεινω με το καλο την μιση μου θεωρητικη ζωη:omg2:,μερα Πεμπτη.
Την Παρασκευη 21-4-2017 ,μαζι με την επετειο του πουλιου (οχι του δικου μου ,ετσι):mms:αρχιζει η αντιστροφη :ltsg:του υπολοιπου μισου:ha
Σκεφτηκα να το γιορτασω με σουβλακοσουτζουκομπυρεs:brbq::brs: και παρεα σαs :w2:με μουσικη καλυψη απο μελη τηs σχοληs μου.:plqtr:
Η εκδηλωση στον χωρο του ΜΟΘ :mps2:και με τα σουβλακια κερασμενα.
Δωρο υποχρεωτικο ,συμμετοχη οχι:crs:
 
Top Bottom