ADVtrOFFy 2017...26-27-28 Μαΐου στα βουνά της Αχαΐας...ετοιμαστείτε!

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

John-Aigio

Nα γιατί GS
Περιοχή
ΑΙΓΙΟ
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
BMW R1150GS
δεν πατάω χώμα
Εσυ ετοιμασου γατονι...:cool:ενα γκρουπακι με χοντρες σε περιμενει να τους ξεναγησεις...κι εχουμε ολα τα ωραια οπως ηδη γνωριζεις...κροκαλα,σαθρο,φυτευτες,γλυτρηματα με κλισεις, περασματα που ιιιισα που χωρανε οι χοντρες,σπρωξε κατεβα τσιτωσε γκαααααααζι.......κι ολα τα καλουδια του Παναχαϊκου...στο τελος της διαδρομης κερναμε και σουβλακι φασολαδα...:D:p

Δεν μασάνε οι χοντρές όλα ίσιωμα τα κάνουν στο περασμά τους!!!!αλλά θα κουβαλάω και εγώ όπως και ο gsmaniac πολλούς ιμάντες, γιατί θα σας χρειαστούν σε εσάς με τα μικρά όταν θα ξεμείνετε απο βενζίνη!!!!!!:p:p:p:p
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Κωστάκη νιώθω σαν να μας αφήνεις με τη........ Στο χέρι ..... Με τέτοιο υλικό και ενα δίμηνο μπροστά μας ακόμα !!!!
Ωραία τοπία και απαίτηση διακρίνω με μία γρήγορη ματιά ....
Η αναμονη ειναι γλυκια...οσο πλησιαζει ο καιρος τοσο θα γουσταρουμε ολοι...:)
 

kostasra

Ncλάτρης
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Nc750x
Λεει και παραλεει φιλε Κωστα...τα βαριδια κανουν αυτο που πρεπει οι ζαντες κανουν(ή δεν κανουν:p)αυτο που πρεπει κι εμεις...ΤΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΟ!!!Κανουμε αυτο που ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ με τις μοτοσυκλετες μας...μη λυπασαι να το χωνεις στα βουνα αμα το γουσταρεις...και δε θα βγεις χαμενος :yes:

Καλα σιγουρα.
Ενας χρονος και 24000km δεν ειναι κ λιγα...
Του δινω να καταλαβει!
 

YANNISBIO

Μέλος
Περιοχή
Χανιά
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
BMW R1150GS 00'
Για φέτος,μια βόλτα που εμεις οι χωματινοι περιμενουμε καθε Χρονο για να βρεθουμε απο κοινου στα βουνα της Ελλαδας μας,μού κάνει την τιμή,σε μένα και στην παρέα μου-γιατι χωρις αυτους δεν θα ηταν ευκολη υποθεση το στησιμο μιας τετοιας διοργανωσης-να ερθει στο δευτερο σπιτι μας...:)Στο Παναχαϊκο και στην ευρυτερη ορεινη περιοχη της Αχαϊας...Για 3 μερες θα ξεσαλωνουμε στα βουνα,οπως μας αρεσει κι οπως γουσταρουμε και συνηθιζουμε παρεα...

Οι πρωτες αναγνωριστικες εχουν ηδη γινει...

Η πανεμορφη κοιλαδα στο Πρασουδι του Παναχαϊκου θα αποτελεσει το ορμητηριο για την βολτα μας...

Διπλα στο Αιολικο Παρκο...και μια ανασα απο την Πατρα

θα παρουμε τα βουνα και τα γουστα με τετοια περασματα...


Λεπτομερειες και λοιπα...στην πορεία και με ολο το χρονο στη διαθεση μας...
Καλη μας διασκεδαση...θα σας περιμενουμε ολους!!!Εμεις δεν θα κανουμε τιποτα παραπανω απο αυτο που αγαπαμε...τη βολτα μας στα βουνα με την παρεα μας...:friendship:

Κωστα τρεχουν τα σαλιαμου! Μακαρι να καταφερω ναρθω! Θα το προσπαθησω!
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Γεια σου ρε Μητσάρα,ναι εκτός απροόπτου φίλε θα τα ξαναπούμε πάνω στα βουνά:ok:
Το τηλεφωνο να εχεις στο νου σου !!!!!!
 

KORAX

Γερολυκος
Περιοχή
Μεσσηνια
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Κουλουρι 650 ,2004
KTM exc300 '06
Ελαφινα 700 '23
Το τηλεφωνο να εχεις στο νου σου !!!!!!
Εγω θαλεγα καλυτερα να το αφησει σπιτι ,θα του δινω το δικο μου να μιλαει στην γυναικα του
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Τα τηλεφωνα και οι γυναικες στα βουνα,σε μοτοβολτα εχουν ενα μεγαλο κοινο...Μονο οταν χτυπανε σού θυμιζουν οτι υπαρχουνε :happy:
:he

Δεν υπάρχεις!!!!!!!!!!
 

akis69

Μέλος
Όνομα
ακης
Μοτό
F800gs
Μαζί με τον @Chester24 κάναμε μία απόπειρα σήμερα να ανέβουμε στο πρασουδι,απτην μεριά που είναι τα Σελλά.
Δυστυχώς, ειμασταν σε ανοιξιάτικο mood και εξοπλισμο και κατά την ανάβαση ξεκίνησε να χιονίζει και να κάνει πολύ κρύο.το κυριότερο όμως ήταν ότι λασπωνε τον δρόμο και έτσι κάποια στιγμή σταματήσαμε και γυρισαμε χαμηλότερα να πιούμε ένα καφεδακι.
Ως εκεί που φτάσαμε ανεβαίνει άνετα οποιοδήποτε ον οφ με ελαστικά χωρίς να χρειάζεται τακούνια.


Στάλθηκε από το Redmi 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Nik Bari

Μέλος
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Suzuki V Strom 650 06'
Αδέρφια κάναμε το πρώτο βήμα και εκτός ανωτερας βίας (χτυπα ξύλο) θα βρεθούμε μαζί σας στο βουνό τον Μάιο! Εγώ και ένα φιλαράκι με Varadero, ο Βασίλης, έχουμε ήδη κλείσει τα εισιτήρια μας από Ρόδο!!
See you there ναουμμμμμμ!!!!

Στάλθηκε από το Redmi Note 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom