ADVtrOFFy 2017...26-27-28 Μαΐου στα βουνά της Αχαΐας...ετοιμαστείτε!

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

Bulmont

Μέλος
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ
Όνομα
Βαγγελης Χ
Μοτό
BULTACO PURSANG 125
MONTESA ENDURO 125H7
Τα χαιρετίσματά μου::::::::::::::::::::::::

Κι' ο Λευτέρης μαζί, έτσι;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

:crs::crs:
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Θετε Ηλ.Μηχανικο-Φωτογραφο-skipper;

Εδω ειμαστε :thinking:
Το κραταμε...θα γινουν κι αλλες αναγνωριστικες...:photo:Φωτογραφος θα εισαι χρησιμος...:fl:skipper επισης...για οταν θα ειναι κ το Πλι πλοηγος...:gym:Ηλ.Μηχανικο περιττο να πω οτι θα βγαζεις και μεροκαματο...τοσα BMW & KTM μαζι...θα σκισεις τα Πτυχια σου :ha
 

kostasra

Ncλάτρης
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Nc750x
Το κραταμε...θα γινουν κι αλλες αναγνωριστικες...:photo:Φωτογραφος θα εισαι χρησιμος...:fl:skipper επισης...για οταν θα ειναι κ το Πλι πλοηγος...:gym:Ηλ.Μηχανικο περιττο να πω οτι θα βγαζεις και μεροκαματο...τοσα BMW & KTM μαζι...θα σκισεις τα Πτυχια σου :ha
Με βλεπω να ερχομαι με κανα τετοιο



Απο τις φωτο που ειδα το NC δεν παει με τπτ....
Θα τις κανω αβγα τις ζαντες.
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
Θετε Ηλ.Μηχανικο-Φωτογραφο-skipper;

Εδω ειμαστε :thinking:
Το κραταμε...θα γινουν κι αλλες αναγνωριστικες...:photo:Φωτογραφος θα εισαι χρησιμος...:fl:skipper επισης...για οταν θα ειναι κ το Πλι πλοηγος...:gym:Ηλ.Μηχανικο περιττο να πω οτι θα βγαζεις και μεροκαματο...τοσα BMW & KTM μαζι...θα σκισεις τα Πτυχια σου :ha
Με βλεπω να ερχομαι με κανα τετοιο



Απο τις φωτο που ειδα το NC δεν παει με τπτ....
Θα τις κανω αβγα τις ζαντες.
πλοιαρχο βρηκαμε...
πλοηγο αδιευκρινιστο εχουμε...
σκουπα ?????
θα ερθω εγω με την κυρα-Αλεξανδρα.....
 

John-Aigio

Nα γιατί GS
Περιοχή
ΑΙΓΙΟ
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
BMW R1150GS
δεν πατάω χώμα
Κάτσε να έρθω και εγώ να το κάνουμε πιο ενδιαφέρον!ΓΑΤΑΚΙΑ!!!!!!!!μπράβο στην παρέα και χαίρομαι που ξεκινήσαμε δυνατά τον σχεδιασμό του troffy έτσι όλοι οι φίλοι μας να περάσουν σούπερ!!!
 

lef99

Μέλος
Όνομα
Λευτερης
Μοτό
ΚΤΜ 640 adventure
Τα χαιρετίσματά μου::::::::::::::::::::::::

Κι' ο Λευτέρης μαζί, έτσι;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

:crs::crs:
ελα ρε βαγγελη ! ε εχουμε γραψει πολλες απουσιες απο τα χωματα και δεν μας παιρνει αλλο...

Κάτσε να έρθω και εγώ να το κάνουμε πιο ενδιαφέρον!ΓΑΤΑΚΙΑ!!!!!!!!μπράβο στην παρέα και χαίρομαι που ξεκινήσαμε δυνατά τον σχεδιασμό του troffy έτσι όλοι οι φίλοι μας να περάσουν σούπερ!!!
Αντε κυριε αιγιωτη σε περιμενουμε,αντεεεεε...

Πολυ ωραια ηταν σημερα.. και μας βλεπω να μενουμε πανω στα βουνα για κανα 2μηνο και να ερχεστε να μας βρισκετε πανω...

θα περασουμε πολυ ωραια... :crs::crs:
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Μια φορα το εβαλα και δεν λεει...
Οι ζαντες φορτωσαν πολλα βαριδια μετα...
Λεει και παραλεει φιλε Κωστα...τα βαριδια κανουν αυτο που πρεπει οι ζαντες κανουν(ή δεν κανουν:p)αυτο που πρεπει κι εμεις...ΤΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΟ!!!Κανουμε αυτο που ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ με τις μοτοσυκλετες μας...μη λυπασαι να το χωνεις στα βουνα αμα το γουσταρεις...και δε θα βγεις χαμενος :yes:
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Η πρωτη χαρτογηραφηση ειναι γεγονος και απο οτι βλεπουμε και το φετινο troffy........θα ειναι ζορικο:gym:
Ναι...δεν θα ειναι ευκολο...ειπαμε φετος το ADVtrOFFy θα ειναι "καλο"...:inlove::yew:
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
σκουπα ?????θα ερθω εγω με την κυρα-Αλεξανδρα.....
Αν την αφησεις την κυραγλυκοΓιωργαινα στο καταφυγι εχει καλως...αλλιως σε βλεπω για πολυυυυ πορτοκάλι και κάλτσα :roflmao::roflmao::roflmao:...αν το ρισκαρεις να ερθεις δικαβαλος στις διαδρομες του ADVtrOFFy...Πιθανον να ΜΗΝ βγαινει ή να βγαινει ΑΝ η κυρά εχει μεγαααααααααλη καρδια και κατανοηση και εσυ χέρια(και πλευρα για τις σκαμπιλιές εξ οπισθεν :D)...:rolleyes:
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Κάτσε να έρθω και εγώ να το κάνουμε πιο ενδιαφέρον!ΓΑΤΑΚΙΑ!!!!!!!!μπράβο στην παρέα και χαίρομαι που ξεκινήσαμε δυνατά τον σχεδιασμό του troffy έτσι όλοι οι φίλοι μας να περάσουν σούπερ!!!
Εσυ ετοιμασου γατονι...:cool:ενα γκρουπακι με χοντρες σε περιμενει να τους ξεναγησεις...κι εχουμε ολα τα ωραια οπως ηδη γνωριζεις...κροκαλα,σαθρο,φυτευτες,γλυτρηματα με κλισεις, περασματα που ιιιισα που χωρανε οι χοντρες,σπρωξε κατεβα τσιτωσε γκαααααααζι.......κι ολα τα καλουδια του Παναχαϊκου...στο τελος της διαδρομης κερναμε και σουβλακι φασολαδα...:D:p
 

Goukos

Once a Marine always a marine....
Περιοχή
SaloniKa .....again.....
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
R1200GSA
Κωστάκη νιώθω σαν να μας αφήνεις με τη........ Στο χέρι ..... Με τέτοιο υλικό και ενα δίμηνο μπροστά μας ακόμα !!!!
Ωραία τοπία και απαίτηση διακρίνω με μία γρήγορη ματιά ....
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom