AdvtrOFFy 2021

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Το πρώτο σάββατο της απελευθέρωσης η μισή Αθήνα πιστευω θα προσπαθήσει να κάνει σαβ/κο

ΚΑΛΑ θα πάει αυτό!



Αν κάποιος σκέφτεται να έρθει troffy με τρέιλερ θα του ελεγα να το ξανασκεφτεί!!
Kαι αυτός είναι ο λόγος που δεν θα πάω στη hard διαδρομή.

Θα προτιμήσω να έρθω με τη μηχανή και όχι με ιχ+τρέιλερ.
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Μπορει μηχανάκι να μην έχω.. λάστιχα ομως έχω ..


Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
To μεκανάκι που είναι?? Που είναι το 640??? Μίλα τώρα ή σώπασε για πάντα!!
 

ilias.ali

Ready To Race
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Ali
Μοτό
KTM 625 SXC 2004
To μεκανάκι που είναι?? Που είναι το 640??? Μίλα τώρα ή σώπασε για πάντα!!
Εσύ θα μιλήσεις... για τεχνικά θέματα. Είσαι ειδικός. Το μηχανάκι ακόμα κάνει διακοπές στα ελληνικά νησιά.

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Εσύ θα μιλήσεις... για τεχνικά θέματα. Είσαι ειδικός. Το μηχανάκι ακόμα κάνει διακοπές στα ελληνικά νησιά.

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Εγώ τι να πω? Όταν ετοίμασα το 640 με το μαζεματάκι που του έκανα το σταυρωσα και του είπα σε παρακαλώ ας σου αλλάζω μόνο λάδια, κάνα μπουζάκι και κάνα παραφλού! Η μόνη τεχνική συζήτηση που θελω να κάνω για ένα 640 είναι οτι χαίρομαι να μην έχει τεχνικά προβλήματα!

ντάξει, όλα καλά θα πάνε, με το καλό!! Δως μας όμως κάνα info.. enduro?adventure? μαυρο μοτέρ, high flow? ψήσε μας λίγο!
 

ilias.ali

Ready To Race
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Ali
Μοτό
KTM 625 SXC 2004
Εγώ τι να πω? Όταν ετοίμασα το 640 με το μαζεματάκι που του έκανα το σταυρωσα και του είπα σε παρακαλώ ας σου αλλάζω μόνο λάδια, κάνα μπουζάκι και κάνα παραφλού! Η μόνη τεχνική συζήτηση που θελω να κάνω για ένα 640 είναι οτι χαίρομαι να μην έχει τεχνικά προβλήματα!

ντάξει, όλα καλά θα πάνε, με το καλό!! Δως μας όμως κάνα info.. enduro?adventure? μαυρο μοτέρ, high flow? ψήσε μας λίγο!
Εν-τουρο/χαι. Update soon.

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

dimitris_

Μέλος
Περιοχή
Ξανθη
Όνομα
Dimitris
Μοτό
xt660z, '08
Κύριοι, επειδή το θέμα με τα ράπιντ έχει καταντήσει πολιτικό ανέκδοτο και έχουν γραφτεί άπειρα σχετικά με αυτό, να θυμίσω ότι δεν δίνει επαρκώς ασφαλή αποτελέσματα και βγαίνει θετικό τουλάχιστον δύο ημέρες αφότου ο δοκιμαζόμενος με αυτό έχει προσβληθεί με τον ιό. Πρακτικά δεν παρέχει καμία ασφάλεια για τον σκοπό που το συζητάτε. Είναι μιά νομότυπη δικαιολογία το αποτέλεσμα αφού και το επίσημο κράτος έτσι το χρησιμοποιεί, αλλά για κάποιον που πραγματικά έχει ανησυχία ή λόγο να μην πρέπει να προσβληθεί δεν θα πρέπει να λαμβάνεται υπόψη.
Η λογικη των self test εχει να κανει με τους θετικους που ειναι ασυμπτωματικοι, με σκοπο αυτα τα ατομα να αυτοπεριοριστουν και να μη διασπειρουν τον ιο. Δεν γινονται για να δουμε πως ειμαστε αρνητικοι και να συνεχιζουμε την καθημερινοτητα μας. Αρνητικο αποτελεσμα σημαινει αρνητικος στον ιο τη στιγμή του τεστ. Μπορει ομως να εχεις ηδη προσβληθει, ο ιος να ειναι ανιχνευσιμος μετα απο 1-2 μερες και τοτε να τον μεταδωσεις.
ΠΧ Αρνητικος σε μοριακο την παρασκευη, θετικος την κυριακη.

Απλα παιδια θελει προσοχη, πολυ προσοσχη.
Καλα να περασετε, αν και αυτο ειναι το μονο σιγουρο
 

ChristosGR

Σκουριασμένο Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
V-Strom 800 DE - Husaberg FE-390
Δηλαδή αυτές είναι οι επιλογές μας,
ή θα πεθάνουμε από κορονωιό ή από πλήξη ?
Η απ' τα γέλια.
Μ' αυτούς που έχουν αρρωστήσει με την ιδέα μην τυχών αρρωστήσουν.
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Δηλαδή αυτές είναι οι επιλογές μας,
ή θα πεθάνουμε από κορονωιό ή από πλήξη ?
Μην γίνεστε εγωιστής και ανεύθυνος, που είναι η συμβολή σας στο κοινό καλό, βάζετε τον εγωισμό μπροστά και φρενάρετε το τρένο της ανάπτυξης.
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Εσένα πως θα φρενάρουμε!
Το XR δεν έχει θέμα, δισκάρες, δαγκανάρες, αβουσου προ ντινάμικ σουπερ τούρμπο ιντερκούλερ, δεν ανησυχώ.
Εγώ έχω απωλέσει τας φρένας, επίσης δεν ανησυχώ.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Το XR δεν έχει θέμα, δισκάρες, δαγκανάρες, αβουσου προ ντινάμικ σουπερ τούρμπο ιντερκούλερ, δεν ανησυχώ.
Εγώ έχω απωλέσει τας φρένας, επίσης δεν ανησυχώ.
Με 130...ουτε ο Γκάντις δεν έχει θέμα, θα έχει το xr?
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Με 130...ουτε ο Γκάντις δεν έχει θέμα, θα έχει το xr?
σε λίγο θα πιστέψω και εγώ το 130 όπως το πάτε.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom