Africa - Mali 2014

commander

Μέλος
Περιοχή
Β.Π
Όνομα
θεολογος
Μοτό
1150adv desierto 3
AFRICA TWIN 650 88 Paris Dakar
Έχεις πάρει και τη χοντρή κάτω? ???:D Η χοντρή είναι στο στοιχείο τις ....;) Εάν ναι κάνε και κάνα τουρ ......Καλή συνέχεια Τζορτζ! !!!!!!:)
 

malco

Μέλος
Περιοχή
περιστερι
Όνομα
Κωνσταντινος Μαλλιος
Μοτό
Bmw r1200gs ADVENTURE
Πολλα μπραβο Γιωργο!!!!! Καλη δυναμη σου ευχομαι!!! Θα ηθελα πολυ να ημουν στην θεση σου με οτι κοστος δυσκολιας.......... αναμενουμε συνεχεια.....
 

Goukos

Once a Marine always a marine....
Περιοχή
SaloniKa .....again.....
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
R1200GSA
Έχεις πάρει και τη χοντρή κάτω? ???:D Η χοντρή είναι στο στοιχείο τις ....;) Εάν ναι κάνε και κάνα τουρ ......Καλή συνέχεια Τζορτζ! !!!!!!:)
Οχι δυστηχως δεν ειχα την δυνατοτητα να την εχω μαζι μου.... Αν κ θα το ηθελα σαν τρελος.... Το μονο που κανω ειναι να ονειρευομαι το ταξιδακι που ετοιμαζω με την επιστροφη μου....


Sent from my iPad using Tapatalk
 

Goukos

Once a Marine always a marine....
Περιοχή
SaloniKa .....again.....
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
R1200GSA
Ευχαριστούμε.
Για το ταξίδι με τις. Φώτος.
Γιώργη....
Πραγματικά. Όπου και να κάνεις. Κλικ στην. Μαμα αφρικα..
Βγαίνουν κάδρα που αγγίζουν. την ψυχή....
Ετσι ακριβως Χρησταρα και υπαρχει πολυ υλικο ακομα....


Sent from my iPad using Tapatalk
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Οχι δυστηχως δεν ειχα την δυνατοτητα να την εχω μαζι μου.... Αν κ θα το ηθελα σαν τρελος.... Το μονο που κανω ειναι να ονειρευομαι το ταξιδακι που ετοιμαζω με την επιστροφη μου....


Sent from my iPad using Tapatalk
Εχουμε και κατι υπολοιπα στον Ολυμπο!!!
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Να προσεχεις εκει κατω Γιωργη!!!
Φιλια , καλα να περνας και με πολλες φωτο!!!

Send from LG G2
 

man gs

Μέλος
Περιοχή
Kavala
Όνομα
Manolis
Μοτό
Bmw f800gs
Γιωργο καλη παραμονη στα ξενα και μαζευε εμπειριες ζωης.
:)
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Δυνατες εικονες!!!Φτωχεια,απλοτητα ζωης...μονο τα ουσιωδη κι αυτα δυσκολα...ξεροκαταπινω οταν κοιταζω τις φωτο με τα παιδακια αυτου του "αλλου θεου"που λεμε...Ψυχουλες γμτ...ψυχούλες και κοιταζεις μεσ'τα ματια τους και βλεπεις ΠΟΛΛΑ!!!!!!ποσα τούς λειπουν αλλά και...πόσα ΜΑΣ λειπουν!
Πολυ καλα εκανες και μοιραζεσαι τις εικονες της καθημερινοτητας εκει...Παιζει και να αναθεωρησουμε καποια πραγματα μεσα μας...αν πιασουμε τι βλεπουμε!
Διαβαζω και κοιταζω το Τοπικ και θα συνεχισω με την ιδια θεληση...Καλη και ασφαλή διαμονη εκει.
 

obelix

Μέλος
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
Kawasaki
Εγώ φοβάμαι να πάω εκεί κάτω. Στεναχώριεμαι πολύ με αυτά που βλέπω. Για αυτό που κάνεις θέλει μεγάλη δύναμη ψυχής. Καλή συνέχεια εκεί και καλή επιστροφή.
 

staga1200

Μέλος
Περιοχή
ΙΛΙΟΝ
Όνομα
Σταύρος
Μοτό
BMW 1200 GS
Γιώργη μπράβο ....
Τι να πω βρε φίλε ...
Είναι πραγματικά εμπειρία μιας ολόκληρης ζωής αυτό που βιώνεις τώρα ...
Σου εύχομαι καλή συνέχεια και καλή και ασφαλή διαμονή να έχεις !!!! :)
 

Goukos

Once a Marine always a marine....
Περιοχή
SaloniKa .....again.....
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
R1200GSA
Σας ευχαριστω ολους...πραγματικα οι απαντησεις σας ειναι η καλυτερη ενεση ηθικου και δινουν δυναμη για την συνεχεια...
Παντα με ετρωγε η περιεργεια για να ζησω τετοιες εμπειριες που πραγματικα οπως λετε και εσεις πιο πανω σε κανουν και νιωθεις ΠΛΟΥΣΙΟΣ...γιατι πισω στην πατριδα μας και τα σπιτια μας...εχουμε ρουτινιασει...και η ρουτινα φερνει ανια...
Και γι αυτο οταν λεμε "να εχουμε την υγεια μας"....πραγματικα ειναι το πιο σπουδαιο συστατικο επιτυχιας....
Χωρις την υγεια σου δεν εχεις τιποτα....
Ειναι τοσα πολλα αυτα που εχουμε .... καποιοι αλλοι δεν μπορουν καν να τα φανταστουν....
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Ειναι τοσα πολλα αυτα που εχουμε .... καποιοι αλλοι δεν μπορουν καν να τα φανταστουν....
Η καλυτερη αποδειξη οτι δεν εκτιμαμε τα απλα στη ζωη,οσα φαινονται δηλαδη απλα στη ζωη,ειναι...αν τα χασουμε...Τοτε μάς λειπουν και βλεπουμε πόσο λαθος εκτιμηση κάναμε...
 

Goukos

Once a Marine always a marine....
Περιοχή
SaloniKa .....again.....
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
R1200GSA
Children in Mali.... Μου εχουν κλεψει την καρδια ειναι η αληθεια !! Προσπαθω οπου μπορω και σε οποια ποσοτητα να τα βοηθαω !!!





Στρατός παντου προκειμενου να καταφερουν να αντιμετωπισουν το ανταρτικο πολεων που επικρατει !!

 

black sheep

Μέλος
Περιοχή
Πάτρα
Όνομα
Βασίλης
Μοτό
Vstrom 650 Xt
καλη συνεχεια στη διαμονη σου εκει. υπεροχες φωτογραφιες απο εναν τοσο διαφορετικο κοσμο
 
Top Bottom