...from South to Norge...

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
@Srider :eek: πωωωωω ρε φιλε τι καιρο σου εκανε!!! Κι εμεις 12 Ιουνιου ειναι να περασουμε απο κει, ελπιζω ν'ανοιξει αλλιως θα παω να κανω παραπονα στο δημαρχο στο κατω χωριο :p χαχαχαχα
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Γιώργο μαγεία !!! :prft::prft:
@jmar_oulis έχει ανέβει ο πήχυς πρέπει να βάλεις τα φωτοδυνατά σου!!
Θα γινει χαμος σΕ λεω :ll: :photo: ενα σας λέω, έχουμε κανονικό φωτογραφο στην παρεα @Johnmet :D
 

Srider

Βόρειο Μέλος
Περιοχή
Gothenburg - Sweden
Όνομα
Giorgos
Μοτό
Ténéré 700 World Raid | 2022
@Srider τι κάμερα κράνους έχεις;
GoPro Hero 3 (την απλή όχι την + )
τις παραπάνω που ανέβασα είναι όπως τις τράβηξε η κάμερα.

Χωρίς να θέλω να σπαμάρω και να δειχθώ, πέρσι ανέβηκα μέχρι Kristiansund (μέσω του Atlantic Road) και ανέβασα φωτογραφίες από τα κλασσικά Νορβηγικά μέρη:
- Geiranger
- Trollstingen
- Atlantic Road
από αυτό το πόστ και κάτω: #25

Αυτή τη διαδρομή στο περίπου ακολούθησα (λέω στο περίπου γιατί πήγα από πιο επαρχιακούς δρόμους):

 

vtheo

Μέλος
Περιοχή
Π.Φάληρο
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200 GS Adv 08
Ευχαριστώ φιλαράκι! Τώρα μιλούσα με Νικόλα και μου έλεγε ότι θέλει μια θέση κι αυτός, άντε να ξαναπατε! :D
Ναι ναι έχουμε βάλει φουλ δυτική διαδρομή με όλα μέσα, να στε καλά κι εσείς που ανοίξατε δρόμους!
Πλέον όλα τα ελέγχεις, καιρό, διαμονες, live cams κλπ εύκολα μέσω ίντερνετ, αφού ο Νικόλας μου είπε ότι δεν καταφέρατε να πάτε με καραβάκι λοφοτεν γιατί είχε 1 την ημέρα και τώρα έχει τέσσερα φαντάσου!
Είναι μία χώρα που με κέρδισε φίλε,επομένως το ότι δεν πρόλαβαμε να πάμε στα νησιά Lofoten είναι μια εκκρεμότητα που πρέπει κάποια στιγμή να κλείσει;)
και μακάρι με την ίδια παρέα,να θυμηθούμε στιγμές και καταστάσεις που αυτή τη στιγμή που σου γράφω μου ρχονται στο μυαλό και γελάω:D

Απολαύστε το φίλε,βάλτε μπροστά και μη σκέφτεστε τίποτα.Καλή διάθεση και ομαδικότητα με τα φιλαράκια σου:ok:
Και κανονίστε να ταξιδεύετε και κανά βράδυ :p να πετύχετε τον ήλιο του μεσονυχτίου!!!



Keep on riding ...
 

Paulos.gs

Μέλος
Περιοχή
ιεραπετρα
Όνομα
παυλος
Μοτό
r1200gs
μακαρι να μας κανει και εμας καλες ημερες,απο θεμα βροχης ο ιουνιος ειναι ο μηνας με τις λιγοτερες βροχοπτωσεις,ειδωμεν..
 

tsak8

Μέλος
Περιοχή
Ζωγραφου
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
R 1200 GS
Μπράβο ρε παιδιά, καλούς δρομους να έχετε! Ταξίδι ζωης, οσο κι αν έχει γινει και μόδα. Φέτος κλείνω 10 χρόνια που πήγαμε Nordkapp, ακόμα βαζω και χαζευω φωτο κανένα βράδυ και θυμάμαι. Μακάρι να το ξανακάνω κάποια στιγμή!

Στάλθηκε από το LG-V500 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Μπράβο ρε παιδιά, καλούς δρομους να έχετε! Ταξίδι ζωης, οσο κι αν έχει γινει και μόδα. Φέτος κλείνω 10 χρόνια που πήγαμε Nordkapp, ακόμα βαζω και χαζευω φωτο κανένα βράδυ και θυμάμαι. Μακάρι να το ξανακάνω κάποια στιγμή!

Στάλθηκε από το LG-V500 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Δεν πάμε λόγω μόδας, πάμε γι'αυτα τα μοναδικά που σου προσφέρει αυτή η πανέμορφη χώρα , προσωπικά ήταν να πάμε με ένα φίλο πριν γίνει όλος αυτός ο ντόρος πριν 3 χρόνια αλλά δεν έκατσε. Ουσιαστικά το Nordkapp απλά είναι το κερασάκι, όλη η τούρτα είναι η Νορβηγία :)
 

tsak8

Μέλος
Περιοχή
Ζωγραφου
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
R 1200 GS
Εννοείται Γιάννη δεν το ειπα για εσάς, το θυμαμαι τότε ηταν η αιτία που μιλήσαμε. Αυτό ακριβώς που περιγράφεις ειναι το νόημα!

Στάλθηκε από το LG-V500 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09

nvythoul

Μέλος
Όνομα
Νίκος
Μοτό
R 1200 GS , R 1200 RT
Γιάννη και σε ολη την παρέα,
Καλό δρόμο να εχετε
και να περάσετε Καλά !!!!!
Πραγαμτικά πανέμορφη Χώρα !!!!!
Η χαρά του μοτοσυκλετιστή !!!!!
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Γιάννη και σε ολη την παρέα,
Καλό δρόμο να εχετε
και να περάσετε Καλά !!!!!
Πραγαμτικά πανέμορφη Χώρα !!!!!
Η χαρά του μοτοσυκλετιστή !!!!!
Που είσαι Νικόλα Αρχοντααα! Ευχαριστούμε φιλαράκι!! Ξέρεις απο πρώτο μάτι τι εστι αυτή η χώρα! :woot:

Νομίζω και η φώτο σου στο Avatar από κει είναι αν δεν κάνω λάθος? :D
 
Top Bottom