KTM 990 ADVENTURE

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Oταν πηρα το πρωτο 950 για test το 2003 εκανα ενα μισαωρο μικτο
σε περιφερειακο στο χωματινο Σειχ Σου για φλαταδουρες και πολη...
Φτανοντας πισω στο μαγαζι πηγα να το παρκαρω ...κι επεσα σταματημενος.
Πηγα στο ταμειο αφησα τα λεφτα για τον καθρεφτη που εσπασα
κι εφυγα ευτυχισμενος ξεροντας οτι μου εφυγε απο τα χερια λογω αδρεναλινης..
Εκτοτε δεν ξαναανεβηκα,οταν ερθει η ωρα κι αν ειναι γραφτο θα το κανω με ενα που θα ειναι δικο μου.

:)
 

stamktm

Περιηγητής
Περιοχή
Παράκοιλα / Λέσβος - Αθήνα
Όνομα
Σταμάτης
Μοτό
ktm 950 adv
Πώς μου αρέσει να πατάω 35αρηδες ΚΑΤεμάδες με το GS μου όντας 53 αχχχ πολύ μου αρέσει... και κάτι ss στην Πατρών που νόμιζαν ότι είναι γλήγοροι.... αχ και βαχ....
με τι τους πάταγες Χαρρυ?Με gs???:pointu::pointu: xa xa xa το άλλο με τον Τοτό το ξέρεις??:friend:Αντε κανόνισε να πιουμε καφε με τον Ηλια στο Αργος καμια κυριακη και ασε τα πατήματα γέρος άνθρωπος:friendship:
 

sirax

Μέλος
Περιοχή
Άργος - Αργολίδας
Όνομα
Harry
Μοτό
1200 gs adv
με τι τους πάταγες Χαρρυ?Με gs???:pointu::pointu: xa xa xa το άλλο με τον Τοτό το ξέρεις??:friend:Αντε κανόνισε να πιουμε καφε με τον Ηλια στο Αργος καμια κυριακη και ασε τα πατήματα γέρος άνθρωπος:friendship:
...και μεις σε αγαπάμε :rolleyes:

Καφέ ότι ώρα.... και στο Καρπενήσι...
Κανένα πρόβλημα...
GS.... As you know.... :p
 

Big_Ntantoum

Μέλος
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
Ktm adventure 950 modified 990R
Καλημερα παλικαρια.. Εχασα τους αποστατες για τη βαση στηριξης του top case της hepco & becker για το Adv950 ξερετε απο που μπορω να προμηθευτω μονο τους αποστατες που βιδωνει πανω η βαση?


Sent from my iPad using Tapatalk
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
με τι τους πάταγες Χαρρυ?Με gs???:pointu::pointu: xa xa xa το άλλο με τον Τοτό το ξέρεις??:friend:Αντε κανόνισε να πιουμε καφε με τον Ηλια στο Αργος καμια κυριακη και ασε τα πατήματα γέρος άνθρωπος:friendship:
Για το Χάρη είμαι σίγουρος ο άνθρωπος είναι τρένο στην άσφαλτο!!! :friend:
Και αμα του δώσω και το δικό μου που πατάει τα 990 παντού και σε εκκινηση και στη μέση και στο τέλος θα σας περάσει 2 φορές!! :pointu::pointu:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Για το Χάρη είμαι σίγουρος ο άνθρωπος είναι τρένο στην άσφαλτο!!! :friend:
Και αμα του δώσω και το δικό μου που πατάει τα 990 παντού και σε εκκινηση και στη μέση και στο τέλος θα σας περάσει 2 φορές!! :pointu::pointu:
Ναι....και μετά αυτός με το 1290 θα δώσει σε αυτόν που έχει 990 και θα πατάει το συμπαν.:D
Φαύλος κύκλος. ..
Πάρτε το απόφαση. ...
Αυτή η κατηγορία είναι τάφος. ...
Αν θετε ταχύτητα, πάμε σε άλλη κατηγορία. ........αυτήν με τα κορίτσια που φοράνε σορτσάκια και κάθονται πίσω ψηλα:p

advφον!!
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Ναι....και μετά αυτός με το 1290 θα δώσει σε αυτόν που έχει 990 και θα πατάει το συμπαν.:D
Φαύλος κύκλος. ..
Πάρτε το απόφαση. ...
Αυτή η κατηγορία είναι τάφος. ...
Αν θετε ταχύτητα, πάμε σε άλλη κατηγορία. ........αυτήν με τα κορίτσια που φοράνε σορτσάκια και κάθονται πίσω ψηλα:p

advφον!!
Συμφωνώ και επαυξάνω με τον προλαλίσαντα !!! Τα είπε ακριβώς όπως είναι !! Επίσης θα προσθέσω περί ορέξως κολοκυθόπιτα !! :friendship::friend:!!!
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
γιατι δε παιρνετε τον κιτρινο γιγαντα να τους πατατε ολους παντου!!!!!!!:yew::yew::yew:
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Καλημερα παλικαρια.. Εχασα τους αποστατες για τη βαση στηριξης του top case της hepco & becker για το Adv950 ξερετε απο που μπορω να προμηθευτω μονο τους αποστατες που βιδωνει πανω η βαση?
Για δες MOTORAID...:)
 

Norick

Μέλος
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Όνομα
Παρις
Μοτό
KTM 990R / BMW HP2 / BMW F850 GS
Για φίλους και γνωστούς μόνο ένα group από Έλληνες ιδιοκτήτες KTM 950/990 LC8.
Μπορούμε εκεί να ανεβάζουμε φωτογραφίες δικές μας, αγγελίες με πράγματα που πουλάμε ή ψάχνουμε.

https://www.facebook.com/groups/1526747977606093/
 

Ironbutt

Μέλος
Περιοχή
2ο Πουδαρ Χαλκιδικης...
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
BMW 1200 GSA
παρακολουθω τους τυπαδες σε καθε εκδρομη που κανουν...τρελη οργανωση,πρετοιμασμενες μηχανες για σκληρη χρηση και το πιο σημαντικο ειναι οδηγαρες ολοι τους...
Πριν λιγο καιρο εβαλαν μια λιστα με τα εξτρα που εχουν οι μηχανες τους και τιμες....τελικος απολογισμος μηχανη+εξτρα 29.000 USD
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
παρακολουθω τους τυπαδες σε καθε εκδρομη που κανουν...τρελη οργανωση,πρετοιμασμενες μηχανες για σκληρη χρηση και το πιο σημαντικο ειναι οδηγαρες ολοι τους...
Πριν λιγο καιρο εβαλαν μια λιστα με τα εξτρα που εχουν οι μηχανες τους και τιμες....τελικος απολογισμος μηχανη+εξτρα 29.000 USD

Οπότε μιλάμε και για "βαθιά" πορτοφόλια!
Τυχαίο?:D
 

Ironbutt

Μέλος
Περιοχή
2ο Πουδαρ Χαλκιδικης...
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
BMW 1200 GSA
Οπότε μιλάμε και για "βαθιά" πορτοφόλια!
Τυχαίο?:D
Στο Αμερικα και το Canada φιλε Θοδωρη με τους μισθους που εχουν δεν ειναι τοσο υπερβολικα τα ποσα οσο φαινονται σε εμας...
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Στο Αμερικα και το Canada φιλε Θοδωρη με τους μισθους που εχουν δεν ειναι τοσο υπερβολικα τα ποσα οσο φαινονται σε εμας...
Σωστα
 

Big_Ntantoum

Μέλος
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
Ktm adventure 950 modified 990R
Endurαδα σωστη


Sent from my iPad using Tapatalk
 

malco

Μέλος
Περιοχή
περιστερι
Όνομα
Κωνσταντινος Μαλλιος
Μοτό
Bmw r1200gs ADVENTURE
Οτι και να χουν βαλει επανω στη μοτο......οι τυποι πανε αεεερα σε μονοπατι.......
 

Big_Ntantoum

Μέλος
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
Ktm adventure 950 modified 990R
This is da Rockkkk!!!


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Top Bottom