KTM Adventure Rider Rally Greece 2016

dtz

Μίζα-μανιβέλα (Ευτραφής Περτικαλής Κυριούλης)
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW R 1200 GS
KTM 690 Enduro
οκ......ψαχνω για δανεικο ΚΤΜ:cool:
για να προσεχω το παλιοπουλο...παλι:p
παίρνεις το δικό μου πλυμμένο, περιποιημένο, λαδωμένο ... 15/4 κατά πάσα πιθανότητα έχω χειρουργείο μηνίσκο ... :cry:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
παίρνεις το δικό μου πλυμμένο, περιποιημένο, λαδωμένο ... 15/4 κατά πάσα πιθανότητα έχω χειρουργείο μηνίσκο ... :cry:
Όχι ρε φουστη μου....:(
Έγινε κάτι ή το είχες το πρόβλημα? ?
 

la veloce

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
theoharis
Μοτό
Multistrada 1200s
παίρνεις το δικό μου πλυμμένο, περιποιημένο, λαδωμένο ... 15/4 κατά πάσα πιθανότητα έχω χειρουργείο μηνίσκο ... :cry:
περαστικά σου. ευτυχώς δεν είναι ,κάποια σοβαρή επέμβαση και επανέρχεσαι γρήγορα στις δραστηριοτητες σου
 
Reactions: dtz

dtz

Μίζα-μανιβέλα (Ευτραφής Περτικαλής Κυριούλης)
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW R 1200 GS
KTM 690 Enduro
Όχι ρε φουστη μου....:(
Έγινε κάτι ή το είχες το πρόβλημα? ?
τραβιέμαι καιρό ... λίγο - λίγο χειροτέρεψε ... :(

για να πω την αλήθεια, έχω κάνει τόσες βόλτες και εντουράδες κούτσαβλος ... θα δω μήπως το αναβάλω να κάνω κι αυτήν τη βόλτα ...:D

όχι τίποτε άλλο, φοβάμαι μη φερθείς βάναυσα, στο μηχανάκι μου ...:p
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
τραβιέμαι καιρό ... λίγο - λίγο χειροτέρεψε ... :(

για να πω την αλήθεια, έχω κάνει τόσες βόλτες και εντουράδες κούτσαβλος ... θα δω μήπως το αναβάλω να κάνω κι αυτήν τη βόλτα ...:D

όχι τίποτε άλλο, φοβάμαι μη φερθείς βάναυσα, στο μηχανάκι μου ...:p
αρχισαμε τωρα !!!!!
το ποδι μου
το χερι μου
κλπα
πες καλυτερα οτι φοβασαι !!!!!!!τρομαζεις!!!!!!!!!
γατακι ε!!!!!γατακι
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
τραβιέμαι καιρό ... λίγο - λίγο χειροτέρεψε ... :(

για να πω την αλήθεια, έχω κάνει τόσες βόλτες και εντουράδες κούτσαβλος ... θα δω μήπως το αναβάλω να κάνω κι αυτήν τη βόλτα ...:D

όχι τίποτε άλλο, φοβάμαι μη φερθείς βάναυσα, στο μηχανάκι μου ...:p
ε ναι....αφου το εχεις καιρο, κατσε να κανουμε τα χωματινα και γυρω στο καλοκαιρακι το σφαζεις.
 

Norick

Μέλος
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Όνομα
Παρις
Μοτό
KTM 990R / BMW HP2 / BMW F850 GS
To Event μπορεί να μην μπόρεσε να ειναι κομμάτι του "Καλεντάρι" αλλά όσοι KTM φίλοι του forum θελήσουν να έρθουν πιστεύω οτι θα είναι μια ωραία βόλτα ανεξάρτητα ότι είναι επικεντρωμένη σε συγκεκριμένη μάρκα 'σε αντίθεση με τη φιλοσοφία του forum.

Πολλές φορές μιλώντας με ανθρώπους με ίδια μοτοσυκλέτα δίνει αρκετές πληροφορίες εξού και αυτή η εμμονή για τέτοιου είδους συγκεντρώσεις.
Ποια λαστιχα,οδηγικά tips,ρυθμίσεις,αξεσουάρ κτλ γνωρίζει μόνο κάποιος που εχει το ίδιο όχημα.
Οπως και το ADV com έτσι και εδώ το κύριο θέμα "όλων" των εκδρομών,συγκεντρώσεων και events είναι η οδήγηση.
Το Event είναι δίχως συμμετοχή ή οικονομική επιβάρυνση και για κάποιους μια συμβουλή από το Μιχάλη με τα χρόνια εμπειρίας του σε αγώνες ίσως βοηθήσει.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
To Event μπορεί να μην μπόρεσε να ειναι κομμάτι του "Καλεντάρι" αλλά όσοι KTM φίλοι του forum θελήσουν να έρθουν πιστεύω οτι θα είναι μια ωραία βόλτα ανεξάρτητα ότι είναι επικεντρωμένη σε συγκεκριμένη μάρκα 'σε αντίθεση με τη φιλοσοφία του forum.

Πολλές φορές μιλώντας με ανθρώπους με ίδια μοτοσυκλέτα δίνει αρκετές πληροφορίες εξού και αυτή η εμμονή για τέτοιου είδους συγκεντρώσεις.
Ποια λαστιχα,οδηγικά tips,ρυθμίσεις,αξεσουάρ κτλ γνωρίζει μόνο κάποιος που εχει το ίδιο όχημα.
Οπως και το ADV com έτσι και εδώ το κύριο θέμα "όλων" των εκδρομών,συγκεντρώσεων και events είναι η οδήγηση.
Το Event είναι δίχως συμμετοχή ή οικονομική επιβάρυνση και για κάποιους μια συμβουλή από το Μιχάλη με τα χρόνια εμπειρίας του σε αγώνες ίσως βοηθήσει.
ειναι σιγουρο οτι καποια μελη του advride θα ειναι, και επαγγελματιες του χωρου καθως μπορει να γραφουν σε αλλα φορα,η να ανηκουν σε καποιες λεσχες
το advride ειναι μη κερδοσκοπικο και προσπαθει επαγγελματικα να ειναι ερασιτεχνικο
υπαρχει μια πολυ λεπτη γραμμη, μεταξυ του απλου μελους, του επαγγελματια, της λεσχης, καθως και του advride, οσο αφορα τις προσδοκιες τους και την προασπιση αυτων και βεβαιως ειναι θεμιτο
πανω σε αυτο δουλευει η διαχειρηση για να βρει την καλυτερη δυνατη αρμονικη εφαρμογη συνυπαρξης ολων αυτων των παραπανω
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
To Event μπορεί να μην μπόρεσε να ειναι κομμάτι του "Καλεντάρι" αλλά όσοι KTM φίλοι του forum θελήσουν να έρθουν πιστεύω οτι θα είναι μια ωραία βόλτα ανεξάρτητα ότι είναι επικεντρωμένη σε συγκεκριμένη μάρκα 'σε αντίθεση με τη φιλοσοφία του forum.

Πολλές φορές μιλώντας με ανθρώπους με ίδια μοτοσυκλέτα δίνει αρκετές πληροφορίες εξού και αυτή η εμμονή για τέτοιου είδους συγκεντρώσεις.
Ποια λαστιχα,οδηγικά tips,ρυθμίσεις,αξεσουάρ κτλ γνωρίζει μόνο κάποιος που εχει το ίδιο όχημα.
Οπως και το ADV com έτσι και εδώ το κύριο θέμα "όλων" των εκδρομών,συγκεντρώσεων και events είναι η οδήγηση.
Το Event είναι δίχως συμμετοχή ή οικονομική επιβάρυνση και για κάποιους μια συμβουλή από το Μιχάλη με τα χρόνια εμπειρίας του σε αγώνες ίσως βοηθήσει.
Το θέμα είναι να γίνονται βόλτες και ας τις διοργανώνει και ο ....φοίνικας :D
Εγώ προσωπικά γνωρίζω τον Άγγελο και τον Πάρη. .....φίλους από τα παλιά και έτσι θα σας έχω για πάντα.
Κανονιστε όσες περισσότερες εξορμήσεις μπορείτε και εμείς θα είμαστε εδώ να τις προβάλουμε και φυσικά να συμμετέχουμε, γιατί αυτός είναι ο σκοπός μας.
Να καβαλαμε. ....:rolleyes:
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
To Event μπορεί να μην μπόρεσε να ειναι κομμάτι του "Καλεντάρι"
.
Φιλε μου η εννιαμελης διαχειριστικη ομαδα του advride εφτιαξε το Καλενταρι για να φιλοξενουνται εκει συγκεκριμενα events.
Oι εκδρομες που διοργανωνονται ΜΟΝΟ απο τα μελη του.
Δεν ειδες ουτε και θα δεις ποτέ εκδηλωση που οργανωνεται απο επαγγελματια οπως η MWW κσι οι λογοι ειναι καθαρα πρακτικοι.
9 ορκισμενοι ερασιτεχνες εθελοντες-γιατι αυτο ειμαστε- δεν θα ηθελαν σε καμμια περιπτωση να ρισκαρουν το να δουν να τους καταλογιζεται απο τους αρμοδιους αδηλωτο εισοδημα για παροχη υπηρεσιων σε επαγγελματια σε ιντερνετικη πλατφορμα που τους ανηκει και κατα συνεπεια αυτοι διαχειριζονται.
Ετσι απλα κι ευχαριστουμε για την κατανοηση:)
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
μια ερωτηση Παρη
τι ωρα ξεκιναει και τι ωρα τελειωνει στο περιπου!!!
 

Norick

Μέλος
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Όνομα
Παρις
Μοτό
KTM 990R / BMW HP2 / BMW F850 GS
9:00 να ειμαστε εκεί να πιουμε ένα καφεδακι να ξυπνήσουμε και κατά τις 10:00 ξεκινάμε περίπου.
Η διαδρομή είναι περίπου 100 χιλιόμετρα και τελειώνει παλι στο σημείο εκκίνησης όπου θα μπορούμε να αφήσουμε δυο πραματα.
Η ώρα που θα γυρίσουμε εξαρτάται από τις καθυστερήσεις και αν σταματήσουμε για καμια φωτο.
Στο ενδιάμεσο θα υπάρχει ''optional'' φαγητο αλλιως ο καθενας φερνει κατι δικό του.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
9:00 να ειμαστε εκεί να πιουμε ένα καφεδακι να ξυπνήσουμε και κατά τις 10:00 ξεκινάμε περίπου.
Η διαδρομή είναι περίπου 100 χιλιόμετρα και τελειώνει παλι στο σημείο εκκίνησης όπου θα μπορούμε να αφήσουμε δυο πραματα.
Η ώρα που θα γυρίσουμε εξαρτάται από τις καθυστερήσεις και αν σταματήσουμε για καμια φωτο.
Στο ενδιάμεσο θα υπάρχει ''optional'' φαγητο αλλιως ο καθενας φερνει κατι δικό του.
θα ερθω χωρις φωτογραφικη αυτη την φορα......κανονιστε:p
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
παίρνεις το δικό μου πλυμμένο, περιποιημένο, λαδωμένο ... 15/4 κατά πάσα πιθανότητα έχω χειρουργείο μηνίσκο ... :cry:
Αστα αυτα..πες οτι μετα το ΜΜΜ ψαχνετε ολοι να την κανετε...το πουλι πεταξεεε!!!:D:p
 
Top Bottom