March Moto Madness Greece 2016.....road story!!!

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Aφου το ειπα.....δεν προλαβαινε να γινει τουμπα και τρεχανε ολοι να βοηθησουν:cool:
Τι ειναι αυτοι οι Εντουραδες ρε φουστη μου???
Αστον κατω μεχρι να ερθει ο φωτογραφερ.....στην αναγκη πατα τον κατω:D
Το χαντακι την Κυριακη λεω. Αυτο ηταν?
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Το χαντακι την Κυριακη λεω. Αυτο ηταν?
aaaa....οχι βεβαια
αυτο ηταν στην επιστροφη, μια διαδρομη που ηθελε να κανει τα καλωσορισματα το πουλι στους πουροντουρους.
αυτα ειναι σε βιδεο του staga
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Παμε παρακατω.....
Σειρα ειχε το τελευταιο κομματι, που ειχαμε μια μικρη ελπιδα, οτι θα βρισκαμε λασπη...
Δυστυχως ή ευτυχως....ειχε στεγνωσει το συμπαν
Ετσι λοιπον ο ρυθμος ηταν και παλι γρηγορος, με αποτελεσμα να μην κανουμε αρκετες στασεις για φωτο
Πανω απο το Προκοπι το τοπιο ειναι πυκνο δασος και πανεμορφα...
Λιγες απο ενα σημειο που την εστησα..





 
Τελευταία επεξεργασία:

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Κατ' αρχην οφειλω να πω ενα μεγαλο ευχαριστω σε οσους ετρεξαν σπαταλωντας απο προσωπικο τους χρονο προκειμενου να περασουμε ολοι καλα αυτο το τριημερο


Η διαδρομη του Σαββατου ηταν μαλλον ευκολη αλλα ταυτοχρονα και απολαυστικη για σβελτη οδηγηση με τις χοντρες :ok: Ηταν ομως κατα την γνωμη μου μικρη κατι λογικο βεβαια δεδομενου οτι περιμεναμε δυσκολιες μετα τις τελευταιες βροχες και με τοσες συμμετοχες
Λασπες ή δυσκολα σημεια δεν υπηρχαν τελικα οποτε και φτασαμε νωρις στον ξενωνα Και μιας και καποιοι λιγοι δεν χορτασαμε αρκετα απο σκονη καναμε και μια συμπληρωματικη καμια 30αρια χλμ στα περιξ μεχρι να ετοιμαστει και το φαγητο
Το οποιο φαγητο εγω βεβαια δεν το δοκιμασα -'νταξ' εκανα τρακα λιγο κοντοσυβλι απο τον Λευκαδιο:rolleyes:- αλλα απο οτι ακουσα ηταν γευστικοτατο και πληρες
Το ιδιο πληρες σε ποσοτητα και ποικιλια ηταν και το πρωινο το οποιο ομολογω οτι το τσακισα!:D
Την πιστα δεν μπορεσα να την "χορτασω" γιατι ενας πονοκεφαλος με ειχε σκισει απο νωρις τα ξημερωματα Με μια μικρη χαλαρη γυρα ομως που εκανα ειδα οτι δεν ειχε καμια δυσκολια περαν βεβαια των μεγαλων για μαστοδοντα αλματων:eek: Ο πονοκεφαλος και εξ αιτιας αυτου και η κακη μου διαθεση ηταν και η αιτια που δεν ελαβα μερος στο πρωτο μοτοπαιχνιδι και πολυ λιγο στο δευτερο αυτο της βραδυποριας
Επισης η κακη μου διαθεση ηταν και η κυρια αιτια που δεν ακολουθησα την χωματινη επιστροφη της Κυριακης :banghead: Η οποια απ' οτι εμαθα εγινε σε δυσκολουτσικα χωματα:ok:
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Α ωραια!! Ολιγολεπτη σταση για τσιγαρο αναφωνησα ...αλλα :UH: δυστυχως δεν εισακουστηκα
Ολιγοδευτερολεπτη τελικα σταση ηταν προκειμενου να συγκεντρωθει το πληθος

 
Τελευταία επεξεργασία:

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Σταση για τσιγαρο?
Για κατουρημα?
Για να μαζεψουμε χορτα?
Οοοοοχι... Περιμενουμε απλως τον φωτογραφο να βρει το σωστο καρτερι :photo:



Αντε παμε!!
 
Τελευταία επεξεργασία:

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Καταταχτειτε μας ελεγαν
Θα εχει πολληηηηη λασπη μας ελεγαν
Μην βουλιαξει κανεις μεσα θα σας βρουν το καλοκαιρι που θα στεγνωσει ...Μας ελεγαν!


Διαμαρτυρομαι! Απατη κυριες και κυριοι! Απατη! Τελικα μονο κατι κουτσουλιες απο αυτην συναντησαμε
:friend:





 
Τελευταία επεξεργασία:

Ironbutt

Μέλος
Περιοχή
2ο Πουδαρ Χαλκιδικης...
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
BMW 1200 GSA
Εχω βαρεθει να γραφω ποσο ΖΗΛΕΥΩ...
Εχω βαρεθει να γραφω ποσο ΖΗΛΕΥΩ...
Εχω βαρεθει να γραφω ποσο ΖΗΛΕΥΩ...
Εχω βαρεθει να γραφω ποσο ΖΗΛΕΥΩ...
Εχω βαρεθει να γραφω ποσο ΖΗΛΕΥΩ...
Εχω βαρεθει να γραφω ποσο ΖΗΛΕΥΩ...
Πολυ σας παω γκαμωτο..!!!!
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Η μονη Γαλατακη την οποια επισκευτηκαμε η μικρη παρεα (konkost, tc-drift, xlgeorge, est, Λευκαδιος) μετα την μικρη μας γυρα στους χωματοδρομους της περιοχης









Και η καλογρια η οποια μας ξεναγησε

 
Τελευταία επεξεργασία:

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Να βαλω και τις τελευταιες απο το Σαββατο, γιατι μαλλον πηγε να τσιμπησει κατι ο Konkost...:p

Eπιστροφη λοιπον απο την διαδρομη και μεχρι να κανουμε ενα λελικο μπανακι(αφρολουτρα-ενυδατικες-κρεμες νυχτος κλπ).....η φωτια ηταν ετοιμη



Και οταν υπαρχει ψηστης με μπλουζακι και μοτορι ducati.....το μονο σιγουρο ηταν οτι θα τρωγαμε σφαιρα







ριξαμε μια ματια στο μενου

 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom