March Moto Madness Greece 2016.....road story!!!

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ο κοσμος πεινασμενος....:eek:
Αρχισε το σερβιρισμα...





Στην υγεια μας φιλαρακια...:friendship:



Αφου φαγαμε σαν Βοες......καποιοι κοιμηθηκαμε λιγακι:rolleyes:
Στον δρομο προς το δωματιο....εριξα τα τελευταια κλικ




διεθνες ...η βολτα λεμεεεε:D



 
Τελευταία επεξεργασία:

Λευκάδιος

Μέλος
Περιοχή
West Side Athens
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BRP
Πολυ ωραιο μπουτι ο Λευκαδιος..μοντελο λεμε...χαχαχαχαχαχα
Το καυτό σορτς έκλεψε την παράσταση,o xlΓιώργης επίσης μου έκανε και κοπλιμάν για την κόμη.Μήπως να φύγω απ'τους Πουροντούρους και να πάω στο Lelos team?:roflmao:
 

MoNiker

ΑνεΜελος...
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
Πανος
Μοτό
HUSQVARNA...sexy10 enduro
Οχι αλλες φωτο...ουτε στο ADVride να ειμασταν...:DΟτι θα περναγατε...τελεια ηταν...μονοδρομος...:p κριμα που δεν μπορεσα...:banghead:.Κωστα(Μανιακε...) εκτος απο υπεροχος ανθρωπος...και τιμοναρα...εισαι μεγαλος καλλιτεχνης ρε φιλε...:photo:.Συν...πουροντουροι...σταθερη αξια...:cool:,ειδα πολλα μαχιμα Ktmια...και καποια στιγμη πρεπει να γνωριστουμε...:wacky:.Μπραβο σε ολους...και στις κοπελες...μην ξεχνιομαστε...:rolleyes: :friendship::friendship::friendship: ΥΓ. Στεργιο...γυρνατο...στο modeling οσο εισαι μικρος ακομα φιλε...:friend:
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Τελος....να δειξω και ενα σοβαρο προβλημα που αντιμετωπισε ο Γατος(elgatto).....ολο το Π/Σ/Κ



Αργοτερα οι φωτο απο την Κυριακη
:pointu:
Μπα..νταξ...στην αρχή με στραβοκοίταξε λίγο ,αλλά τα βρήκαμε γρήγορα (το 1 απο τα 2 κοντοσούβλια μου ,μου στοίχισε η εκκεχειρία για το ΣΚ) :banghead:
Απαράβατος όρος του ,όχι απλά να μην χαϊδέψω ,ούτε καν να κοιτάξω τα κορίτσια του.
Ούτε να τις ταϊσω δεν μ'άφησε ο πστς.
Τού δινα αυτουνού μεζέ κι αυτός τους τα μοίραζε.
Μορφή !!!
Τον λάτρεψα.
Και το όνομα αυτού (του γάταρου) Βαγγέλας. :D
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Αφου φαγαμε σαν Βοες......καποιοι κοιμηθηκαμε λιγακι:rolleyes:
Και αφου επιτελους ο gsmaniac πηγε για υπνο να συνεχισω και εγω το καταπληκτικο μου φωτορεπορταζ που επιμονως στα προηγουμενα ποστ του προσπαθουσε να μου σαμποταρει :p

Τι ελεγα;
Α! Ναι!
Και σουζες καναμε...








...και αλματα...





...και κοντρες



Ρε αμα λαχει και μπερναουτ στο χωμα καναμε ναουμε!



 
Τελευταία επεξεργασία:

takis652

Μέλος
Περιοχή
Κερατσινι
Όνομα
Τακης
Μοτό
aprilia pegaso 650ie
Καταταχτειτε μας ελεγαν
Θα εχει πολληηηηη λασπη μας ελεγαν
Μην βουλιαξει κανεις μεσα θα σας βρουν το καλοκαιρι που θα στεγνωσει ...Μας ελεγαν!


Διαμαρτυρομαι! Απατη κυριες και κυριοι! Απατη! Τελικα μονο κατι κουτσουλιες απο αυτην συναντησαμε
:friend:





Δηλαδή τσάμπα την εχασα τη βόλτα :waiting:
 
Περιοχή
Νικήτη- Χαλκιδικη
Όνομα
στεργιοςςςςς
Μοτό
ktm lc4 640 adv.
Δεν περιγραφω αλλο.....


Σταλθηκε απο τον Επιχειρησιακο...
το παλικαρι στα δεξα ιθπανοθ ειναι? μου κανει λιγο για ταυρομαχος....:D
 

dtz

Μίζα-μανιβέλα (Ευτραφής Περτικαλής Κυριούλης)
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW R 1200 GS
KTM 690 Enduro
Λοιπόν, επειδή πάτησα πολλά like και δούλεψε ένα μόνο δάκτυλο, να γράψω και δυό λόγια, για να δουλέψουν και τα υπόλοιπα ...:D

Πραγματικά περάσαμε πολύ ωραία, γιατί ο καιρός ήταν πολύ καλός, η διαδρομή πολύ ωραία, το μέρος που μείναμε εξαιρετικό,
το φαγητό, άντε γειά, και η παρέα ...
όπως λένε και φίλοι μας οι Κινέζοι " μια εικόνα, είναι όσο χίλιες λέξεις ", πόσο μάλλον όταν οι εικόνες είναι εκατοντάδες.

Με τον Κώστα επειδή πηγαίναμε μαζί, σε όλη τη διαδρομή, πρέπει να πω, ότι έχει κόπο, και ΜΕΓΑΛΟ σπασαρχίδωμα ( ... κατ εμέ τουλάχιστον)
αυτό το συνεχές σταμάτα - ξεκίνα, άνοιξε - κλείσε το σακίδιο, τράβα φωτό, ξάπλα, όρθιος, μπρούμυτα, ανάσκελα, οκλαδόν, έρπην, κτλ
παρόλα αυτά, το έκανε και το γούσταρε, και αυτό φαίνεται ...

THANKS, φίλε :ok:
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Πολυ ωραιο μπουτι ο Λευκαδιος..μοντελο λεμε...χαχαχαχαχαχα
Ωραιο μπουτι το μοντελο δεν λεω, αλλα ροπιαζει πολυ ψηλα ρε γαμωτο!:banghead:
Σαν διχρονο της δεκαετιας του 70 εκανε ολη νυχτα
Ρελαντι χρρ, χρρ, χρρ
ησυχια μεχρι τις 8000 στρ/λ χρρρρρρ
....και μετα ξεσπασμα μεχρι τις 9000!!! Χρρρρρρρρρρρρρρρ!!!!!
...
...Και μετα παλι υσηχια:
χρρρρρρ...
χρρρρρρ...
χρρρρρρ...
...Μεχρι το επομενο ροπιασμα
Και καθε φορα πεταγομουν εντρομος! Πως να μην εχω πονοκεφαλο μετα το πρωι;:mad:

Ενω οι αλλοι δυο, ο est και ο tc-drift
Ααααα...πολιτισμος!
Σαν γιαπωνεζικα τετρακυλινδρα 1000αρια στις 4000 στρ/λ κοιμηθηκαν τα πουλακια μου
Νανουρισμα λεμε!!:sleep:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Λοιπόν, επειδή πάτησα πολλά like και δούλεψε ένα μόνο δάκτυλο, να γράψω και δυό λόγια, για να δουλέψουν και τα υπόλοιπα ...:D

Πραγματικά περάσαμε πολύ ωραία, γιατί ο καιρός ήταν πολύ καλός, η διαδρομή πολύ ωραία, το μέρος που μείναμε εξαιρετικό,
το φαγητό, άντε γειά, και η παρέα ...
όπως λένε και φίλοι μας οι Κινέζοι " μια εικόνα, είναι όσο χίλιες λέξεις ", πόσο μάλλον όταν οι εικόνες είναι εκατοντάδες.

Με τον Κώστα επειδή πηγαίναμε μαζί, σε όλη τη διαδρομή, πρέπει να πω, ότι έχει κόπο, και ΜΕΓΑΛΟ σπασαρχίδωμα ( ... κατ εμέ τουλάχιστον)
αυτό το συνεχές σταμάτα - ξεκίνα, άνοιξε - κλείσε το σακίδιο, τράβα φωτό, ξάπλα, όρθιος, μπρούμυτα, ανάσκελα, οκλαδόν, έρπην, κτλ
παρόλα αυτά, το έκανε και το γούσταρε, και αυτό φαίνεται ...

THANKS, φίλε :ok:
Ναι .....άλλο που δεν ήθελες λαμογιο gpz :p
Θα πω τι έκανες σε όλους, για να δουν τι παλιοχαρακτηρας είσαι. ... :p

Μέχρι να περάσουν ολοι, να βάλω εξοπλισμό στην τσάντα, να βάλω κράνος κλπ κλπ.....ή ομάδα είχε απομακρυνθεί πολύ.
Και κάθε φορά για να τους φτάσουμε πηγαίναμε ταπα. ....άλλο που δεν ήθελες παλιοσκουπα :D

advφον!!
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Ωραια πραματα...διαβαζω ξαναδιαβαζω βλεπω φωτο βλεπω παρεα βλεπω ωραια μερη και...ωραι πραματα!!!:friendship:
Δεν μας εκατσε να βρεθουμε,τα γνωστα "ανωτερα βια" :hungover:βεβαια αλλά δε βαριεσαι,σε καποια επομενη :)
Παντα τετοια παιδια κι οσο μπορουμε να βολταρουμε ειναι σουπεεεερ! :)
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Δηλαδή τσάμπα την εχασα τη βόλτα :waiting:
Τακη με ασφαλτινα δεν εβγαινε! Τουλαχιστον οχι χωρις δυσαρεστα απροοπτα ή μεγαλες καθυστερησεις

Δεν ειναι μονο η λασπη η οποια πραγματι δεν υπηρχε τελικα σε σπουδαια ποσοτητα Ομως δυσκολια δεν ειναι μονο η λασπη Κατα την γνωμη μου σε αυτην την διαδρομη το ζορι για καποιον με ασφαλτινα λαστιχα θα ηταν στα αρκετα κυριως κατηφορικα κομματια οπου υπηρχε σαθρη πετρα
Επισης ακομα πιο ζορικα-υπουλα ηταν εκει οπου ειχε ψιλη πετρα σαν γαρμπιλι Αυτο υπηρχε σε ισαδια και μεγαλουτσικες ευθειες οπου καποιος μαζευε χλμ ευκολα (και ακοπα)
..Και μετα καιροφυλαχτουσε η στροφη Και τοτε μονο μια αναρθρη επαναλαμβανομενη κραυγη θα μπορουσε να βγει απο το στομα του οδηγου ο οποιος θα ειχε ερθει με ασφαλτινα λαστιχα
"Γμτ...,γμτ...,γμτ...."
 

dtz

Μίζα-μανιβέλα (Ευτραφής Περτικαλής Κυριούλης)
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW R 1200 GS
KTM 690 Enduro
Ναι .....άλλο που δεν ήθελες λαμογιο gpz :p
Θα πω τι έκανες σε όλους, για να δουν τι παλιοχαρακτηρας είσαι. ... :p

Μέχρι να περάσουν ολοι, να βάλω εξοπλισμό στην τσάντα, να βάλω κράνος κλπ κλπ.....ή ομάδα είχε απομακρυνθεί πολύ.
Και κάθε φορά για να τους φτάσουμε πηγαίναμε ταπα. ....άλλο που δεν ήθελες παλιοσκουπα :D

advφον!!
:yew:
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Τακη με ασφαλτινα δεν εβγαινε! Τουλαχιστον οχι χωρις δυσαρεστα απροοπτα ή μεγαλες καθυστερησεις

Δεν ειναι μονο η λασπη η οποια πραγματι δεν υπηρχε τελικα σε σπουδαια ποσοτητα Ομως δυσκολια δεν ειναι μονο η λασπη Κατα την γνωμη μου σε αυτην την διαδρομη το ζορι για καποιον με ασφαλτινα λαστιχα θα ηταν στα αρκετα κυριως κατηφορικα κομματια οπου υπηρχε σαθρη πετρα
Επισης ακομα πιο ζορικα-υπουλα ηταν εκει οπου ειχε ψιλη πετρα σαν γαρμπιλι Αυτο υπηρχε σε ισαδια και μεγαλουτσικες ευθειες οπου καποιος μαζευε χλμ ευκολα (και ακοπα)
..Και μετα καιροφυλαχτουσε η στροφη Και τοτε μονο μια αναρθρη επαναλαμβανομενη κραυγη θα μπορουσε να βγει απο το στομα του οδηγου ο οποιος θα ειχε ερθει με ασφαλτινα λαστιχα
"Γμτ...,γμτ...,γμτ...."
Ωρε φίλε...
Σαν να το έγραφα εγώ ένα πράγμα! Με πρόλαβες. Έτσι είναι!!!
 
Top Bottom