MOTO-ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Τι να πω


Δεν έχω λόγια


Ξεκινάω εμφανισεις στο μετρό Πανεπιστήμιου (απ' έξω) ...ροκ κ έντεχνο να βγάλω τα σπασμένα!!!

Μηχανάκι αγόραζα με τα ίδια λεφτά!!!

:D:p:)

Πέραν της πλάκας άξιζαν όλα και είναι κορυφαία...μια ανανεωσουλα χρειάζεται...

Μπότες, μπουφάν, μπλουζάκι, γάντια....

Εις υγείαν....
Θα κάνεις τώρα και μια καλή μαγκιά να στείλεις κάνα δυο και να πάρεις ένα καλύτερο για χώμα και θα είσαι έτοιμος!!χεχε

Σε Βλεπω εσένα με ένα himalayan θα σου ταιριαζε. Χωρίς να φας και μια περιουσία θα περνάς καλά.
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Μας τρολάρουν δεν εξηγείται..

Ας βαλουν ένα μοτέρ απο Subaru impreza, boxer είναι κι αυτό στα 2-2.5 λίτρα να τελειώνουν. Ή απο κάνα Viper ένα 8λιτρο να είναι χορταστικό!
 

Nikosmirage

Μέλος
Περιοχή
Ανδρός
Όνομα
Νικος Τριγωνης
Μοτό
BMW F800GS
Μου φαίνεται θα παω να πάρω το Touratech Aventuro 2 carbon κι ας πρέπει να αφήσω το νεφρό μου στη ΜΑΚΑΝ…
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Ένα Airoh Comanter full carbon... τιμή πάτωμα. (δεν την λέω καθώς είναι αιτία εγκεφαλικού)
Πες, μου κάνει το κράνος (όχι σε ΧΛ που φοράς εσύ βέβαια) αλλά τα 330-360 της συνηθισμένης δεν είναι τόσο θελκτικά
 

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
Μου φαίνεται θα παω να πάρω το Touratech Aventuro 2 carbon κι ας πρέπει να αφήσω το νεφρό μου στη ΜΑΚΑΝ…
Nikosmirage προλαβαίνεις δεν προλαβαίνεις, μιας και είναι 25% κάτω της κανονικής τιμής του.
Για ΜΑΚΑΝ αυτή η έκπτωση είναι πρωτοποριακή !
 

mxersraz

Βοσκός
Περιοχή
Κρήτη
Όνομα
Ορέστης
Μοτό
xrv750 , crf450

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R

KO$74S81

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
. KTM 950 ADV 2004
.TM 250 2T 2010
Τα δίχρονα ζουν;


Στο hard/extreme enduro ζουν κ βασιλεύουν... Xaxa, εχουν εξελιχθεί και αυτά πλέον.
 
Τελευταία επεξεργασία:

panavour

Μέλος
Περιοχή
Αθήναι
Όνομα
παναης (οχι απ τα μεγαρα)
Μοτό
voge500ds
ΠΡΙΝ 30 χρονια ειχε φτιαξει η απριλια ενα 50αρι διχρονακι που εκαιγε λιγωτερο ανα ιππο,και ρυπαινε λιγωτερο,απο αντιστοιχα τετραχρονα,αγοραζοντας την τεχνολογια της αυστραλιανης ορμπιταλ.Το εφαγε η μαρμάγκα,καποιοι ελεγαν με δαχτυλο χοντα.
 

KO$74S81

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
. KTM 950 ADV 2004
.TM 250 2T 2010
Όμορφο το SWM...και σε καλή τιμή. 7300€ το 300r και 7.600€ το 500r, 1000 € επάνω η "πολιτικη" εκδοση και με καλά περιφερειακά, KYB, BREMBO κτλ.και οι 2 εκδόσεις.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom