Voge 300GY Rally Pro: Μικρός ραλίστας εν δράσει

drogo

Μέλος
Περιοχή
Ωρωπος
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Norden 901, EXC 4OO,
Αναρωτιεμαι ομως αν ολα τα ραλυ τσιμπανε λαδι ή ετυχε στο συγκεκριμενο Ειναι δηλαδη εκ κατασκευης μεγαλες οι ανοχες του μοτερ;
Για πειτε και οι υπολοιποι κατοχοι
Προβοκατορικη η ερωτηση... ;)
 

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
Μην ασχολείστε με 100ml κατανάλωση μεταξύ αλλαγών. Μονοκύλινδρο είναι πολυστροφο λίγα κυβικά. Δεν είναι κάτι παράξενο.
Ακριβώς,dohc είναι ,σύγχρονο μοτέρ,ΑΝ κάψει , χαλάλι του.
Εγώ προσωπικα το αγαπώ , καιρό είχα να χαμογελάσω
 

Kostas rally

Μέλος
Όνομα
Κωστας
Μοτό
Voge 300 rally
καθε 4000km αλλαγη και μου τσιμπησε μονο 100ml με λαδι 15w-50 δηλαδη τιποτα ,οσο για την ποδια θα βαλω και εγω καποτε αλουμινενια ,απλα μεχρι στιγμης δεν το εχω λυπηθει καθολου και πιστευω οτι εχω το Rally που εχει κανει τα περισσοτερα αγρια χωματινα σε ολα τα τερεν εχοντας μονο ενα μικρο σπασιματακι 2 cm στην ποδια στην γωνια
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Από περιέργεια τα αντίστοιχα μονοκύλινδρα της φτερουγας τι κατανάλωση λαδιού να έχουν ;
Α πα πα....
Τι προσβολή είναι αυτή...?:secret::eek:
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Από περιέργεια τα αντίστοιχα μονοκύλινδρα της φτερουγας τι κατανάλωση λαδιού να έχουν ;
Σε τρεις αλλαγες που εχω κανει (στα 1000, 6000 και 12000χλμ) δεν χρειαστηκε να συμπληρωσω καθολου λαδι στα ενδιαμεσα Μηδεν!!
Και νομιζω οτι το ζοριζω και αρκετα πολλες φορες
 

Datr

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
KTM 660 SMC
KTM 625 SXC
KTM EXC 125
Voge 300
CCM 404
300χλμ πήγαινε/έλα εκδρομουλα σήμερα... Και ελάχιστο χωματακι. Άψογος ο Κινέζος αν εξαιρέσεις ότι πήγαινα μαξ 80. Μόνο ελάττωμα 2 φορες από 5η σε 6η πεταγε νεκρά... Ίσως δν έχει στρωθει το σασμάν καλά ακόμα


Στάλθηκε από το M2102J20SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Στην ομάδα voge στο fb ανέβασε κάποιος φωτογραφίες από διαλυμένο βελονοηδές ρουλεμάν ψαλιδιού που μάλλον οφείλεται σε έλλειψη γράσσου, οπότε φροντίστε οι κάτοχοι να γρασάρετε τα ρουλεμάν του μοχλικού, του ψαλιδιού, του λαιμού ή τέλος πάντων κάντε έναν έλεγχο.
Ισως να χάλασε η στεγανοποίηση στο συγκεκριμένο από πλύσιμο με πιεστικό. Δεν γνωρίζω τι συνέβη αλλά αν είχα 300ρι που μπαίνει χώμα θα έκανα τον κόπο να γρασάρω τα ρουλεμάν.

(Πολλές φορές έρχονται στεγνά από το εργοστάσιο).
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

Datr

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
KTM 660 SMC
KTM 625 SXC
KTM EXC 125
Voge 300
CCM 404
Παιδιά πείτε καμία γνώμη για εξατμισονι στο rally... Δν θέλω να δώσω πάνω από 200.. αυτή η ixil που έχει βγει κάνει 450 ένα τελικό. Καλύτερα να βάλω fmf η yoshi που βγάζει για το crf300l σε αυτά τα λεφτά με πατέντα στο κόψεραψε.
Τι θα λέγατε για racetech η dragon? Racetech έχω δει πολλές δουλειές σε διάφορα μηχανάκια οκ... Για Dragon ξέρουμε κάτι?

Στάλθηκε από το M2102J20SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Bulmont

Μέλος
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ
Όνομα
Βαγγελης Χ
Μοτό
BULTACO PURSANG 125
MONTESA ENDURO 125H7
Στην ομάδα voge στο fb ανέβασε κάποιος φωτογραφίες από διαλυμένο βελονοηδές ρουλεμάν ψαλιδιού που μάλλον οφείλεται σε έλλειψη γράσσου, οπότε φροντίστε οι κάτοχοι να γρασάρετε τα ρουλεμάν του μοχλικού, του ψαλιδιού, του λαιμού ή τέλος πάντων κάντε έναν έλεγχο.
Ισως να χάλασε η στεγανοποίηση στο συγκεκριμένο από πλύσιμο με πιεστικό. Δεν γνωρίζω τι συνέβη αλλά αν είχα 300ρι που μπαίνει χώμα θα έκανα τον κόπο να γρασάρω τα ρουλεμάν.

(Πολλές φορές έρχονται στεγνά από το εργοστάσιο).
πόστ Ν0 711...........

 
Top Bottom