Voge 300GY Rally Pro: Μικρός ραλίστας εν δράσει

Datr

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
KTM 660 SMC
KTM 625 SXC
KTM EXC 125
Voge 300
CCM 404
Απλά αποτι καταλαβαινω απτις φωτό, η ζελατίνα κατεβαίνει πολύ χαμηλά, θα είναι οριακά σαν να μην έχεις. Το λέω για όποιον ζητάει τη κάλυψη για αέρα..
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Απλά αποτι καταλαβαινω απτις φωτό, η ζελατίνα κατεβαίνει πολύ χαμηλά, θα είναι οριακά σαν να μην έχεις. Το λέω για όποιον ζητάει τη κάλυψη για αέρα..
Σωστά το αναφέρεις αν και δεν νομίζω κάποιος που κάνει τέτοιο project έχει πρώτη προτεραιότητα την ανεμοκαλυψη που να πούμε στο μαμά είναι πολύ καλή.
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY

Diam

Μέλος
Όνομα
Διαμαντής
Μοτό
YAMAHA XT 600E

kaf

Μέλος
Όνομα
Κων/νος
Μοτό
Voge 300 Rally
Υπάρχουν εναλλακτικά τακάκια μπροστά ebc και galfer βλέπω στο διαδίκτυο
 

ParisAdv

Μέλος
Όνομα
Paris
Μοτό
VOGE300RALLY
YZF-R6

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Ρε τους άτιμους και χάρηκα ,να τα έδινα σε όποιον ήθελε να κάνει τη δουλειά του αν δεν βρίσκει ή μέχρι να έρθουν τα δικά του !!
Από παλιότερες αλλαγές μου έχουν μείνει 4 ζευγάρια με 2-3 χιλιάδες χιλιόμετρα ακόμα ψαχνό !!
Είναι ακριβώς ίδιες διαστάσεις με αυτά που φοράει πίσω το tiger 1050 και εμπρός το kymco agility αλλά το κομμάτι με το αυτάκι όπως κοιτάς το τακακι με το ψαχνό επάνω, είναι δεξιά...



Στάλθηκε από το SM-A725F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

ParisAdv

Μέλος
Όνομα
Paris
Μοτό
VOGE300RALLY
YZF-R6
Ερωτηση προς ολους - πως εχει περαστει στις ασφαλειες σας το μαρκα/μοντελο - γιατι στο δικο μου ειναι οτι "να ναι" και θα μαλωσω με την ασφαλιστική - το πήρα πρέφα τώρα που ασφαλιζομαι για 2η χρονιά.. που θα ζητησω πρασινη καρτα και τετοια..
 

kaf

Μέλος
Όνομα
Κων/νος
Μοτό
Voge 300 Rally
Ερωτηση προς ολους - πως εχει περαστει στις ασφαλειες σας το μαρκα/μοντελο - γιατι στο δικο μου ειναι οτι "να ναι" και θα μαλωσω με την ασφαλιστική - το πήρα πρέφα τώρα που ασφαλιζομαι για 2η χρονιά.. που θα ζητησω πρασινη καρτα και τετοια..
Στην Anytime εχω κανει, μαρκα uknown, μοντελο other model , ενταξει για εδω εχει τον αριθμο κυκλοφοριας, για εξωτερικο σιγουρα θα χρειαστει σωστο χαρτι
 

Kon83

Μέλος
Όνομα
Kostas
Μοτό
BMW F700GS
Voge 300 Rally
Vespa 300GTS
Ερωτηση προς ολους - πως εχει περαστει στις ασφαλειες σας το μαρκα/μοντελο - γιατι στο δικο μου ειναι οτι "να ναι" και θα μαλωσω με την ασφαλιστική - το πήρα πρέφα τώρα που ασφαλιζομαι για 2η χρονιά.. που θα ζητησω πρασινη καρτα και τετοια..
Στην AIG το έχουν σαν PIAGG ΛΟΝΨΙΝ 300RALLY. Αλήθεια έτσι μου το έχουν γράψει. Μάλλον έχουν μπερδευτεί γιατί ασφαλίζω κ μια βέσπα σε αυτούς! Δεν έχω δώσει σημασία όμως για να είμαι ειλικρινής.
 

kaf

Μέλος
Όνομα
Κων/νος
Μοτό
Voge 300 Rally
Ετοιμο

 

Kon83

Μέλος
Όνομα
Kostas
Μοτό
BMW F700GS
Voge 300 Rally
Vespa 300GTS
Ετοιμο

Επειδή περίμενα κ εγώ να βγάλει η DNA φίλτρο για το rally, για χρήση στο χώμα ενδείκνυται η παραμένουμε με το μαμά?
 
Top Bottom