Άγιος Πέτρος - Μονή Παναγίας Μαλεβής

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Βρε για σας δουλευω βρε...αμα δεν ειχα βαλει τεντα τωρα στον Ποσειδωνα θα εδειχνε καταιγιδα σ'ολη την Πελοποννησο...:wacky:
Αντε να δουμε γιατι την περιμενω πως κ πως αυτη τη βολτιτσα...να ξελαμπικαρουμε γιατι ο Σεπτεμβρης ητανε κομματακι δυσκολος :alien:
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Ανανεωστε τη λιστα και πειτε που θα ερθει ο καθενας.
Υπενθυμιζω για οσους απο Αθηνα, ραντεβου στα goody's στα Μεγαρα, με αναχωρηση απο εκει στις 10:15.
Αναχωρηση απο Μυλους στις 11:30.
Οποιος θελει τα εσπρεσσακια του, παει νωριτερα, οσο θελει πιο νωρις:):cool:
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Μυλοι - Παρθενι, μιση ωριτσα...., χοντρικα.
 

John-Aigio

Nα γιατί GS
Περιοχή
ΑΙΓΙΟ
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
BMW R1150GS
δεν πατάω χώμα
Καλημερα αυριο θα την λεμε απο κοντα!Θοδωρη ο καιρος σου κανει την χαρη,δεν θελει να μπλεκει με ΛΕΛΟΥΣ φαινεται! ;)
 

John-Aigio

Nα γιατί GS
Περιοχή
ΑΙΓΙΟ
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
BMW R1150GS
δεν πατάω χώμα
Εγω θα μιλησω αργοτερα με τον Βεδουινο!οποτε θα σε πει το προγραμμα!!
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Καλημερα αυριο θα την λεμε απο κοντα!Θοδωρη ο καιρος σου κανει την χαρη,δεν θελει να μπλεκει με ΛΕΛΟΥΣ φαινεται! ;)

Γιάννη ο Θεός έιναι πράγματι μεγάλος και σιγά μην ασχοληθεί με ανθρώπινα...
Λάθος τα μάθαμε για τον Ύψιστο, μάλλον.....
Απλώς οι προγνώσεις τα τελευταία χρόνια δείχνουν ικανές μόνο στο φαινόμενο (βροχή-χιόνι, ήλιος, άνεμοι) και πέφτουν έξω δραματικά σε χρόνο και σε τόπο, ειδικά οι μέσο-μακροπρόθεσμες.
Εξάλλου, όπως είπα και στην αρχή της εβδομάδας, ασφαλή πρόγνωση θα έχουμε 24 ωρες πριν.
Καλά δείχνουν τα πράγματα κι η διάθεση ανεβαίνει:ok:
Ακόμα κι ο αδερφός μου που δεν ανεβαίνει στη μηχανή με βροχή ούτε μόνος του, τώρα βρήκε αδιάβροχα μέχρι και για τη συνοδό του:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:
Έτσι, να υπάρχουν... ξέρετε τώρα;)
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Εγω θα μιλησω αργοτερα με τον Βεδουινο!οποτε θα σε πει το προγραμμα!!

ΟΚ, μιλήστε και ενημερώστε:)
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Ενημέρωση λίτσας :)


00. Αρχηγός-Γρήγορος πλοηγός το Πουλί μας!!! (@Phoenix ), που δήλωσε κι ας μην το ξέρει:D:D:D:D Αναποφάσιστος.
1. Forester διπλός ΟΚ
2. Γιάννης Vara διπλός ΟΚ
3. Γιώργος GS ΟΚ
4. Βεδουίνος (@Βεδουίνος ) διπλός (?) αναμονή έως Σαββάτο. ΟΚ
5. Gsmaniac (@gsmaniac διπλός (σιγά μη 'ρχοτανε μονός ο λέλος:p:p:p:p:p) Έχει προκύψει κώλλυμα, θα πει το βράδυ
6. Τhe Doctor (@The Doctor )διπλός ΟΚ
7. Χάρης (@sirax ) OK
8. Βαγγέλης (@vino_89 )μονός ?
9. Μιχάλης (αναποφάσιστος...) ?
10. Γιάννης (@john-egio ) διπλός ΟΚ
11. Στράτος (@Strats ) διπλός ΟΚ (ο καιρός μας έκανε τη χάρη :) )
12.-13. Δύο φίλοι από Πάτρα ?


Οι δύο φίλοι μου (capponord & TDM) έχουν θέμα με τα μηχανάκια.
Και μάλιστα , ανάποδα:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:
Το Τζαπόνι χάλασε και το cappo ανανεώνεται, αλλά δεν τέλειωσε ακόμα, είναι σε κομμάτια:D
 
Τελευταία επεξεργασία:

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Θοδωρη τι ωρα υπολογιζετε να ειστε Μυλους και Παρθενι;Κοιταζω εναλλακτικη απο δω να αποφυγουμε Εθνικες "κωμικοτραγικες"Πατρα-Κορινθο μηπως ερθουμε απο 111-Λεβιδι-Τριπολη να σας βρουμε εκει(Μυλους ή Παρθενι)...Να υπολογισω ομως ωραρια/αποστασεις ωστε να βρεθουμε εκει σε ενα απο τα δυο σημεια.
ΥΓ.Την ομπρελα μου να μην ξεχασω...αλλά την εκδρομη αν δεν ριχνει καρεκλοποδαρα στην αφετηρια δεν την χανουμε...:D
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Ανανεωστε τη λιστα και πειτε που θα ερθει ο καθενας.
Υπενθυμιζω για οσους απο Αθηνα, ραντεβου στα goody's στα Μεγαρα, με αναχωρηση απο εκει στις 10:15.
Αναχωρηση απο Μυλους στις 11:30.
Οποιος θελει τα εσπρεσσακια του, παει νωριτερα, οσο θελει πιο νωρις:):cool:
Θοδωρη τι ωρα υπολογιζετε να ειστε Μυλους και Παρθενι;Κοιταζω εναλλακτικη απο δω να αποφυγουμε Εθνικες "κωμικοτραγικες"Πατρα-Κορινθο μηπως ερθουμε απο 111-Λεβιδι-Τριπολη να σας βρουμε εκει(Μυλους ή Παρθενι)...Να υπολογισω ομως ωραρια/αποστασεις ωστε να βρεθουμε εκει σε ενα απο τα δυο σημεια.
ΥΓ.Την ομπρελα μου να μην ξεχασω...αλλά την εκδρομη αν δεν ριχνει καρεκλοποδαρα στην αφετηρια δεν την χανουμε...:D


Κώστα, πρώτα ο Θεός, 11:30 φεύγουμε από Μύλους και θέλουμε 30' να φτάσουμε στη διασταύρωση για Παρθένι, στα Αγιωργίτικα.
Προσωπικά θα ερχόμουνα από τον 111-Λεβίδι-Τρίπολη, όπως το γράφεις!:cool:
Αν ξεκινήσετε νωρίς, έρχεστε Μύλους.
Αν είστε οριακά, περιμένετε κατά τις 12:00 στα Αγιωργίτικα.
 

vino_89

Μέλος
Δυστυχώς άκυρο από εμάς. Ελπίζω να γνωριστούμε σε μια άλλη βόλτα

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Δυστυχώς άκυρο από εμάς. Ελπίζω να γνωριστούμε σε μια άλλη βόλτα

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Στην επομενη Βαγγελη...
Καλα να ειμαστε κσι απο βολτες, παντα θα εχουμε.
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years


Kαιρος προβλεπεται μαλλον δυσκολος...αν και μεταβληθηκαν οι προβλεψεις αρκετες φορες και παιζουμε κρυφτο το τελευταιο 3ημερο με τον Καιρο,δειχνει να παιρνει το πανω χερι...
Οπως ειναι τωρα που μιλαμε, πιθανοτατα εμεις μενουμε σπιτι.Αν κατι αλλαξει ως το πρωι ΚΑΙ ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ φευγουμε και σας βρισκουμε κατω.

Μιλησα και με Γιαννη Αιγιο...ειμαστε απο κοινου stand by και βλεπουμε.Μακαρι να μας κανει το χατηρι ο καιρος και να εκδραμουμε παρεα,δυσκολο αλλά οχι αδυνατο.

Αν δεν συμμετεχουμε καλο δρομο ολοι,να περασετε πολυ καλα και θα τα πουμε σε μια επομενη,δεν θα χαθουμε .
Αν ομως τελικα ερθουμε ΚΑΙ ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ...Θοδωρη θα σου τηλεφωνησω πρωι να σου πω που θα βρεθουμε:)
 

Strats

Μέλος
Περιοχή
Γλυφάδα
Όνομα
Στράτος
Μοτό
Fat Black Panther
Kαιρος προβλεπεται μαλλον δυσκολος...αν και μεταβληθηκαν οι προβλεψεις αρκετες φορες και παιζουμε κρυφτο το τελευταιο 3ημερο με τον Καιρο,δειχνει να παιρνει το πανω χερι...
Οπως ειναι τωρα που μιλαμε, πιθανοτατα εμεις μενουμε σπιτι.Αν κατι αλλαξει ως το πρωι ΚΑΙ ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ φευγουμε και σας βρισκουμε κατω.
Κι εμείς παιδιά, μια απ' τα ίδια... αύριο το πρωί θα πάρουμε την τελική απόφαση αναλόγως καιρού :(
 

Strats

Μέλος
Περιοχή
Γλυφάδα
Όνομα
Στράτος
Μοτό
Fat Black Panther
Το θέμα είναι ότι Αθήνα θα έχει καλό καιρό το πρωί...:thinking:
ότι πει το poseidon αύριο το πρωί ;) . Έχω τη μηχανή έτοιμη, η Antonia έχει ξεσηκωθεί, αλλά να γυρίσω από κει μέχρι το σπίτι με βροχή, ευχαριστώ δε θα πάρουμε :(
 
Top Bottom