Άγιος Πέτρος - Μονή Παναγίας Μαλεβής

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Θα το αποφασισει ο βεδουινος!!!!αν και σε εμας δειχνει καταιγιδες!οποτε στα βουνα θα ριχνει καρεκλες, τραπεζια, συνθετα οτι προλαβει!:D

Αυτό με τον καιρό το παρακολουθώ...
Χθες ήταν super, ως πρόγνωση...

Σήμερα anti-super, ως πρόγνωση και πάλι.
Ασφαλής προγνώσεις θα έχουμε το Σαββάτο.
Είδωμεν:rolleyes:
 

Strats

Μέλος
Περιοχή
Γλυφάδα
Όνομα
Στράτος
Μοτό
Fat Black Panther

Strats

Μέλος
Περιοχή
Γλυφάδα
Όνομα
Στράτος
Μοτό
Fat Black Panther

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Εγω εχω ευχαριστα νεα...Απο υποχρεωσεις ειμαι ελευθερος...Εχουν κανονιστει ολα,παιρνω την συνοδηγο μου και φυγαμε για την παρεα!!!
Ελπιζω μόνο να μην μαμηθει ο καιρος...γιατι με βροχη δεν την παλευουμε δικαβαλοι και δεν θα το ευχαριστηθουμε...κρατα λεμε ρε θεεεεεεε της βροχης!!!Να αναψουμε κι ενα κερακι στην Παναγία τη Μαλεβη ετσι αμα κρατησει...:rolleyes:
ΟπότεΝΕΣ...εκτος συγκλονιστικου απροοπτου,Βεδουϊνος και Κοριτσι της Ερημου(πσσσ....μην λουξοκοιτας...η δικια μου ειναι:roflmao::wacky::p)ειμαστε για βολτα!

Το απο πουθε θα ερθουμε θα το δουμε λιγο στο Χαρτη και ενημερωνω.
Παιζει να ερθουμε και 2 ζευγαρακια απο Πατρα(συν το φιλο Γιαννη απο το Αιγιο)οπότε ...πάμε γερά και ενημερωνω 1500000% Σαββατο που ποσοι ποιοι και γιατι...:yew:
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Εγω εχω ευχαριστα νεα...Απο υποχρεωσεις ειμαι ελευθερος...Εχουν κανονιστει ολα,παιρνω την συνοδηγο μου και φυγαμε για την παρεα!!!
Ελπιζω μόνο να μην μαμηθει ο καιρος...γιατι με βροχη δεν την παλευουμε δικαβαλοι και δεν θα το ευχαριστηθουμε...κρατα λεμε ρε θεεεεεεε της βροχης!!!Να αναψουμε κι ενα κερακι στην Παναγία τη Μαλεβη ετσι αμα κρατησει...:rolleyes:
ΟπότεΝΕΣ...εκτος συγκλονιστικου απροοπτου,Βεδουϊνος και Κοριτσι της Ερημου(πσσσ....μην λουξοκοιτας...η δικια μου ειναι:roflmao::wacky::p)ειμαστε για βολτα!

Το απο πουθε θα ερθουμε θα το δουμε λιγο στο Χαρτη και ενημερωνω.
Παιζει να ερθουμε και 2 ζευγαρακια απο Πατρα(συν το φιλο Γιαννη απο το Αιγιο)οπότε ...πάμε γερά και ενημερωνω 1500000% Σαββατο που ποσοι ποιοι και γιατι...:yew:
SORAOS LEMEEEE:ok::ok::ok::ok:
 

sirax

Μέλος
Περιοχή
Άργος - Αργολίδας
Όνομα
Harry
Μοτό
1200 gs adv
χεχε δε μιλάει κανείς ε; :D περιμένουμε όλοι τον καιρό; :p
Να χ3∈∞ το περιπετειώδες

που υποτίθεται οτι ψάχνουμε η

υποτίθεται οτι είμαστε ? ??

♞ ∷✘ ♬ τριαλαλοοοοό

...κ να προσθέσω την πρόβλεψη για τον Παρνωνα απο το accu:

Βροχή και καταιγίδα από Σάββατο βράδυ έως Κυριακή απόγευμα μπορούν να οδηγήσουν σε πλημμύρες...

Χωρίς αλλά σχόλια η κατάσταση θα είναι adv

http://m.accuweather.com/el/gr/-/2288608/weather-forecast/2288608
 
Τελευταία επεξεργασία:

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Να χ3∈∞ το περιπετειώδες που υποτίθεται οτι ψάχνουμε η υποτίθεται οτι είμαστε ? ??
♞ ∷✘ ♬ τριαλαλοοοοό
Βροχή και καταιγίδα από Σάββατο βράδυ έως Κυριακή απόγευμα μπορούν να οδηγήσουν σε πλημμύρες...
Χωρίς αλλά σχόλια η κατάσταση θα είναι adv
http://m.accuweather.com/el/gr/-/2288608/weather-forecast/2288608
Οταν ταξιδευω δικαβαλος και ποσο μαλλον μετα απο...χρονια θελω 2 πραγματα
1.Την ηρεμια της συνοδηγου και την προσωπικη της ευχαριστηση
2.Την αποφυγη γκρινιας...

το 1 & 2 συνδεονται αμεσα...:D:p

..αν επιμενεις σε θελω για συμπεθερο,εχω 3 κορες...:roflmao:θα εχουμε να διηγουμαστε ΠΟΛΛΑ...οταν γυριζουμε τα βραδυα απο το καπηλιό ντίρλα...εκει να δεις ADV οταν κραδαίνει ο πλαστης και δεν χαμπαριαζουμε χικ...μια..."νταξ ρε γυναικα με το...χικ...συμπεθερο ημασταν για...χικ μπλουρπ...ΩΧ ,παμ μπουμ...για ενα κρασακ....χικ...ακι....":friendship:
 

sirax

Μέλος
Περιοχή
Άργος - Αργολίδας
Όνομα
Harry
Μοτό
1200 gs adv
Οταν ταξιδευω δικαβαλος και ποσο μαλλον μετα απο...χρονια θελω 2 πραγματα
1.Την ηρεμια της συνοδηγου και την προσωπικη της ευχαριστηση
2.Την αποφυγη γκρινιας...

το 1 & 2 συνδεονται αμεσα...:D:p

..αν επιμενεις σε θελω για συμπεθερο,εχω 3 κορες...:roflmao:θα εχουμε να διηγουμαστε ΠΟΛΛΑ...οταν γυριζουμε τα βραδυα απο το καπηλιό ντίρλα...εκει να δεις ADV οταν κραδαίνει ο πλαστης και δεν χαμπαριαζουμε χικ...μια..."νταξ ρε γυναικα με το...χικ...συμπεθερο ημασταν για...χικ μπλουρπ...ΩΧ ,παμ μπουμ...για ενα κρασακ....χικ...ακι....":friendship:
Την έχω εκπαιδεύσει .....

Ολόκληρο 36ωρο έβγαλε κ πήραμε κ το χρυσό κύπελλο στα δικάβαλα (για να κοκορευτώ κ λίγο)

Κοίτα χαμόγελο μετά απο 1500χλμ κάπου στον Όλυμπο:
https://m.facebook.com/photo.php?fbid=10152405455099320&id=820289319&set=a.10152405366439320.1073741887.820289319&source=43


Για το συμπεθεριό μέσα ....

:)
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
χεχε δε μιλάει κανείς ε; :D περιμένουμε όλοι τον καιρό; :p
O καιρός θα είναι μια χαρά!
Οι προβλέψεις άρχισαν "ανάποδα", αλλά όσο πάει στρώνει.
Σε μια κουβέντα που είχα με κάτι αερικά του Μαλεβού, με είπαν -μυστικά όμως, να μη σας το μαρτυρήσω- ότι ο ηλιάτορας θα παίζει κρυφτουλι με τα σύγνεφα. Ίσα να μη μας καίει, ίσα να μην κρυώνουμε:)

Αυτά, που λέει και το πλι:ok::ok::ok:
 

The Doctor

Μέλος
Περιοχή
Αχαρναί
Όνομα
Σταύρος
Μοτό
BMW GS1200R(04-Yellow),
YAMAHA TTR250
Την έχω εκπαιδεύσει .....

Ολόκληρο 36ωρο έβγαλε κ πήραμε κ το χρυσό κύπελλο στα δικάβαλα (για να κοκορευτώ κ λίγο)

Κοίτα χαμόγελο μετά απο 1500χλμ κάπου στον Όλυμπο:
https://m.facebook.com/photo.php?fbid=10152405455099320&id=820289319&set=a.10152405366439320.1073741887.820289319&source=43

:)
H δική μου έχει γεννηθεί εκπαιδευμένη..:D
 

Strats

Μέλος
Περιοχή
Γλυφάδα
Όνομα
Στράτος
Μοτό
Fat Black Panther
Μπα, εγώ παιδιά δικάβαλος δεν ξεκινάω αν έχει βροχή. Για να δούμε κι αύριο τι θα δείξει ο καιρός και βλέπουμε
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Κωστα εβαλα μια τεντα σημερα στο σπιτι και μου ειπε ο μαστορας οτι κραταει πολλη βροχη.αυτο λες εννοουσε;Η καταιγιδα εμεινε Δυτικα;
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Κωστα εβαλα μια τεντα σημερα στο σπιτι και μου ειπε ο μαστορας οτι κραταει πολλη βροχη.αυτο λες εννοουσε;Η καταιγιδα εμεινε Δυτικα;
Πέταξες τα ευρώ. ..
Έπρεπε να τα κάνεις βενζίνες. ..:D

Σταλθηκε απο advφον!!!
 
Top Bottom