Έκθεση Μοτοσυκλέτας 2023, κλειστό Π.Φαλήρου, 29 Μαρτίου έως και 2 Απριλίου 2023

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Ο γιος έδειξε τον δρόμο ...τόπο στα νιάτα κλπ π@π@ριες
ετσι.....αφου της το ειπε.... μανα ο πατερας κοιταει κατι περιεργα... :p
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Μανώλη έπρεπε ήδη να το έχεις πα΄ρει το Sport απρίλιος μπήκε! Το ξύλο θα το φας έτσι κι αλλιώς δεν το γλυτωνεις
Το καλό πραμα αργεί να γίνει..κάτσε να γυρίσουμε απ' τα εξωτερικά..

Triumph με το φιλαράκι


Στάλθηκε από το Mi A2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Το καλό πραμα αργεί να γίνει..κάτσε να γυρίσουμε απ' τα εξωτερικά..

Triumph με το φιλαράκι


Στάλθηκε από το Mi A2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Αυτό το Triumph το Street twin είναι κόσμημα πραγματικά. Αλλά 14 χιλιάρικα.. το έχουν τερματίσει κι αυτοί.

Το 660 δεν μου λέει ΄τιποτα. Ψωνίζω ένα fazer 600 καλύτερα και μου μένουν 7 χιλιαρικα!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr


Έχω λιώσει....κάθονται και γράφουν σεντόνια σε δοκιμές, τεστ κλπ, για να μας πουν τι και πως..
Ενώ όλες οι εντυπωσεις μπορουν εύκολα με μια γκριμάτσα, να δοθούν καλύτερα :pointu:
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED


Έχω λιώσει....κάθονται και γράφουν σεντόνια σε δοκιμές, τεστ κλπ, για να μας πουν τι και πως..
Ενώ όλες οι εντυπωσεις μπορουν εύκολα με μια γκριμάτσα, να δοθούν καλύτερα :pointu:
Πάρε άλλη μια


Στάλθηκε από το Mi A2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Πάρε άλλη μια


Στάλθηκε από το Mi A2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ντάξει ο δικός μας εδώ ο πρωταγωνιστής του Σειρηνάκη με φάτσα XINO μια χαρά αλλά σαν το τυπάκο πίσω με τα γυαλία δεν είναι.. meme μόνος του είναι το άτομο!!
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Δεν θα με χαλαγε αν έβλεπα ( μελλοντικά) και ένα Voge 350 rally με τον δικύλινδρο του 350 ac για λίγο πιο on προσανατολισμό και τιμή κοντά στο 5 χιλιαρο :wacky:
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Λοιπόν εδω έχουμε ένα ηλεκτρικό με κόστος 2200€.. αυτονομία καμιά 70χλμ..
Πρακτικά ένα Λεωνίδιο -πλακα και πίσω για καμιά βδομάδα όταν κατεβαίνω για μπάνιο,μετά φόρτιση πάλι..
Ενδιαφέρον και μπανικο..


Στάλθηκε από το Mi A2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Πάρε άλλη μια


Στάλθηκε από το Mi A2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Μην δοκιμάζεις άλλο, μην χάνεις χρόνο, η μοτο για άνδρες κ μάλιστα 100% είναι μία
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Μην δοκιμάζεις άλλο, μην χάνεις χρόνο, η μοτο για άνδρες κ μάλιστα 100% είναι μία
μια=καμια....
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Δεν θα με χαλαγε αν έβλεπα ( μελλοντικά) και ένα Voge 350 rally με τον δικύλινδρο του 350 ac για λίγο πιο on προσανατολισμό και τιμή κοντά στο 5 χιλιαρο :wacky:
Δεν μπορεί να γίνει αυτό βέβαια. Είναι μεγάλο και βαρύ μοτέρ κάτι τέτοιο. Αν όμως ειχαν ένα μοτέρ όπως το μονοκύλινδρο 450cc της Zongshen που βλεπουμε στο fantic caballero 500 και θα δούμε και βελτιωμένο σύντομα και στο Kove 450 rally αυτό θα ήταν τέλειο. Με καμιά 40αρια αλογάκια αντί για 29 που δηλώνει τώρα το 300 στρόφαλο θα ήταν άλλο πράγμα.
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Δεν μπορεί να γίνει αυτό βέβαια. Είναι μεγάλο και βαρύ μοτέρ κάτι τέτοιο. Αν όμως ειχαν ένα μοτέρ όπως το μονοκύλινδρο 450cc της Zongshen που βλεπουμε στο fantic caballero 500 και θα δούμε και βελτιωμένο σύντομα και στο Kove 450 rally αυτό θα ήταν τέλειο. Με καμιά 40αρια αλογάκια αντί για 29 που δηλώνει τώρα το 300 στρόφαλο θα ήταν άλλο πράγμα.
στα τεστ που διαβαζω το μοτερ του φαντικ συγκρινεται με του 390 κτμ και ειναι αρκετα ροπατο σε σχεση με αυτο.....επισης βγαζει κανα 35αρι τροχο
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Το καμπαλέρο είναι εξαιρετικό εργαλείο και έξω πουλάει αβέρτα, μην κοιτάς που στην Ψαροκώσταινα τα ορφανά πορεύονται και οι χήρες κονομιούντε...
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
στα τεστ που διαβαζω το μοτερ του φαντικ συγκρινεται με του 390 κτμ και ειναι αρκετα ροπατο σε σχεση με αυτο.....επισης βγαζει κανα 35αρι τροχο
Με μια λέξη ....ταφος
 

panavour

Μέλος
Περιοχή
Αθήναι
Όνομα
παναης (οχι απ τα μεγαρα)
Μοτό
voge500ds
Το καμπαλέρο είναι εξαιρετικό εργαλείο και έξω πουλάει αβέρτα, μην κοιτάς που στην Ψαροκώσταινα τα ορφανά πορεύονται και οι χήρες κονομιούντε...
Ε,γι αυτο εχουμε πηξει στα GS1250.
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Ε,γι αυτο εχουμε πηξει στα GS1250.
Έτσι ακριβώς!!!!!

Γνωστός μου, Γάλλος (στην εθνικότητα), ο οποίος ζει δεκαετίες στην Ελλάδα, παράγγειλε bmw αξίας κάτι λιγότερο από 30.000€ πριν είκοσι μέρες περίπου. Στον Βαγιανελη, είχαν "αναμονή" οι παραγγελίες των καινούργιων :oops:!!!!
 

panavour

Μέλος
Περιοχή
Αθήναι
Όνομα
παναης (οχι απ τα μεγαρα)
Μοτό
voge500ds
Έτσι ακριβώς!!!!!

Γνωστός μου, Γάλλος (στην εθνικότητα), ο οποίος ζει δεκαετίες στην Ελλάδα, παράγγειλε bmw αξίας κάτι λιγότερο από 30.000€ πριν είκοσι μέρες περίπου. Στον Βαγιανελη, είχαν "αναμονή" οι παραγγελίες των καινούργιων :oops:!!!!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Τα τελευταία 20 χρόνια είναι best seller.... Τι σας κάνει εντύπωση?
Πέρα ότι είναι καλό εργαλείο υπάρχει πολύ καλό χρηματοδοτικο
 
Top Bottom